Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowe podatki z poślizgiem

Nowe podatki z poślizgiem

Money.pl / 2006-08-29 08:05
Komentarze do wiadomości: Nowe podatki z poślizgiem .
Wyświetlaj:
bizon / 83.17.143.* / 2006-09-01 08:51
Dlaczego mnie to nie dziwi, a może to i lepiej bo mogliby przez "pomyłkę" skreślić pierwszy próg i też by mnie to nie zdziwiło, bo w swojej pazerności na rozdawnictwie nie swojego to rekordowy "rząd".
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-29 18:01
... ale to nie przeszkadza, by zacytować co bardziej pikantne fragmenty:
"PIS proponuje zostawić kwotę wolną od podatków, czyli 2790 złotych od których w ciągu roku nie płacimy podatku, zostawić wspólne rozliczenie dla małżonków, wprowadzić ulgi na dzieci dla rodzin, w których dochód brutto na jednego członka rodziny nie przekracza 500 zł oraz proponuje dwie stawki podatkowe: 18 i 32%. Stawka podatkowa 32% obejmie tylko osoby zarabiające rocznie ponad 100 000 złotych brutto"

Ponieważ Kaczyńscy twierdzą, że "dotrzymują słowa", to ja zamierzam ratować ich honor i pomóc im dotrzymać słowa nt. 18/32 od 2006 roku. Mianowicie wyliczony "po staremu" podatek "pomniejszę" tak, by spełniał te założenia ;-)
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-08-29 11:24
A czy kogoś trzeźwo myślącego dziwi to, że zniam podatkowych nie będzie? Mnie nie. Obietnice, obietnice, obietnice. W tym kraju wiary jest tyle, że cały świat można by nią zaspokoić. Brak zdrowego rozsądku. To tak jak z drogowcami, którzy co roku są zaskakiwani przez zimę. A co prognoz nie ma? Są rzeczy oczywiste i rzeczy do przewidzenia. To, że PiS jest zmarnowaną szansą na gospodarczy wzrost w UE oraz na poprawę sytuacji gospodarczej Polski na więcej niż kilka lat (nie mówię o chwilowej niezależnej od nas koniunkturze) jest właśnie łatwe do przewidzenia.
GB / 83.25.98.* / 2006-08-29 15:24
100% racji! Tylko czy kiedykolwiek Polacy zmądrzeją? Chyba nie...
Kero / 2006-08-29 08:28 / -
Zaczyna wyglądać na to, że Money.pl sprzedaje się InfoMonitorowi.
Nie dość, że InfoMonitor ma niemal stałą reklamę to jeszcze musi być obrzydliwie wręcz wrzucany na teksty jakie Money.pl zamieszcza.
Kolejny nie czytany przeze mnie artykół - widać one są nieistotne dla samego Monej.pl więc po co mam się zajmować wyłuskiwaniem go spod dominującego już InfoMonitora.
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-08-29 08:26
Znowu się czepiają (media). Przecież są ważniejsze sprawy: lustracja, likwidacja, szpiedzy w MSZ, "naprawa" ordynacji wyborczej (tu to nawet samolotami się lata na głosowania), itd. Praca wre!
Podatki? Kogo to obchodzi (z posłów)?
Zresztą, jeśli ma to wyglądać tak jak te 30.000.000 mieszkań, gdzie ceny za metr kwadratowy lecą w górę jak rakieta międzyplanetarna, to może lepiej niech podatków też nie ulepszają. Najwyraźniej nie mają o niczym co jest związane z gospodarką pojęcia.
A jeszcze jedno. Niech żyje Wielki Wódz!! Niech żyją Obaj!!!
a / 80.48.97.* / 2006-08-29 08:05
tak był zajęty opiewaniam swojego bohaterstwa i martyrologii

Najnowsze wpisy