Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Nowe przepisy dot. rejestracji aut

Nowe przepisy dot. rejestracji aut

nejdan / 2011-10-25 08:21
Ministerstwo Infrastruktury planuje wprowadzić zmiany w rejestracji samochodów. Chodzi o plan wprowadzenia holograficznej, okrągłej nalepki z datą, która ma być naklejana na tymczasowych tablicach rejestracyjnych
Wyświetlaj:
Molka 66 / 213.238.102.* / 2011-10-25 13:01
Kupiłam samochód sprowadzony z niemiec no i wiadomo chciałabym go zarejestrować. Proszę pomóżcie mi odnaleźć się w tym wszystkim, bo na razie to wiem tyle, że muszę zapłacić akcyzę w celnym iść do skarbówki i chyba do wydziału komunikacji. Byłabym wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje, bo chcę moją Yaris-ką jak najszybciej ruszyć w tourne po Wrocławskich drogach :)
Dominika i Jacek / 89.228.168.* / 2011-10-27 20:03
Mieliśmy z małżonkiem ten sam problem generalnie mąż mój twierdził, że nie ma czasu, a ja uczciwie przyznałam się do niewiedzy cóż.... Dlatego też zostawiliśmy całą sprawę firmie, która się tym zajmuje. Generalnie polecam takie rozwiązanie, ale najbardziej podobała mi się mina męża gdy próbował zgrywać "prawdziwego mężczyznę", a młoda dziewczyna z biura sprowadzała go na ziemię:). Generalnie firm jest wiele, tu masz linka do strony tej z której skorzystaliśmy http://www.simat-rejestracja.pl/ spokojnie mogę ją polecić.
Pozdrawiam
bartoo98 / 2011-10-25 09:43 / Bywalec forum
mam nadzieje, ze za ta nalepke nie bedziemy placic?

Najnowsze wpisy