Forum Forum inwestycyjneForex

NOWELIZACJA BUDZETU DO 7 LIPCA ANALITYCY PRZEWIDUJA DEFICYT

NOWELIZACJA BUDZETU DO 7 LIPCA ANALITYCY PRZEWIDUJA DEFICYT

irons45 / 2009-06-19 12:07
OD 10 DO 15 MLD I zaleznie jak sie zachowa rzad przy nowelizacji taka bedzie ocena rynku
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-20 12:36 / Tysiącznik na forum
mac rosyja ich przygarnie :(

czekamy jak złoto przebije 850$ i bedzie wsio jasne
wujo_bankier / 2009-06-21 12:47 / Bywalec forum

mac rosyja ich przygarnie :(

to na pewno Maniek.... oni zawsze mieli zapędy imperialistyczne ;) kolos na glinianych nogach... Moskwa jest tam tu jest Rassija - panstwo w panstwie...
bidnymaniek / 2009-06-20 12:21 / Tysiącznik na forum
Nie wymieniono tu rumuni i bułgari które kwicza juz po cichu.........do tego bedzie chyba zrzuta na gaz dla ukrainy.i to wszystko musi ratować MFW bo EBC ..............nie chce........nie ma kasy..........bo szykuje sie na swoje własne trupy
sierota marycha / 2009-06-20 12:29 / Tysiącznik na forum

to wszystko musi ratować MFW

beda wyrzucac zloto na rynek, sytuacja jest szczegolna, na krawedzi.....a teraz pomyslcie o Armeni, Gruzji, Czeczeni, Albani.....tragedia i na zadna pomoc nie moga liczyc
rabin / 2009-06-20 12:12 / Bywalec forum

http://biznes.onet.pl/0,1993695,wiadomosci.html

tak szczerze to szkoda mi tych łotewskich emerytow, taki dziadek jeden z drugim cale zycie tyrał a teraz tylko zupa z kurzych łapek im zostaje.
jestem ciekaw jak bedzie wygladac nowelizacja budzetu ale na nastepna ,zaraz po wakacjach
bidnymaniek / 2009-06-20 11:33 / Tysiącznik na forum
http://biznes.onet.pl/0,1993695,wiadomosci.html
greenstar / 2009-06-19 14:57 / Pogromca jeleni

ze skladek ktore pobiera zus mozna samodzielnie zgromadzic kapital

owszem tylko nieliczni zaczynają o tym mysleć mając 20 tal...................a to byłby optymalny wariant -
ps poczta":)) - poczta
bidnymaniek / 2009-06-19 14:28 / Tysiącznik na forum
wracajac do tematu to widze to tak
po jakims czasie usuniemy vincenta ze kłamca i bedzie drugi .dlaczego?bo na horyzoncie wybory prezydenckie .reszta sie nie liczy .jakos to bedzie
Maks_ / 2009-06-19 14:30 / Tysiącznik na forum

po jakims czasie usuniemy vincenta ze kłamca i bedzie drugi .dlaczego?bo na horyzoncie
wybory prezydenckie .reszta sie nie liczy .jakos to bedzie


Podobno przy okazji nowelizacji budżetu ma być głęboka restrukturyzacja gabinetu... nie tylko Vincent pójdzie do odstrzału...

Pozdrawiam
greenstar / 2009-06-19 14:24 / Pogromca jeleni


proste... Maniek ma na imię Jan, ja mam na imię Eustachy, a Ty Green jak masz? Black?

to wszelkie wątpliwości zostały rozwiane..................hahahahha
faja59 / 2009-06-19 15:24 / Bywalec forum

2009-06-19 14:24:11 | greenstar [ Tysiącznik na forum ]
Re: NOWELIZACJA BUDZETU DO 7 LIPCA ANALITYCY PRZEWIDUJA DEFICYT [0]


proste... Maniek ma na imię Jan, ja mam na imię Eustachy, a Ty Green jak masz? Black?

to wszelkie wątpliwości zostały rozwiane..................hahahahha

ahahahhahaha

green ........1:0 dla Maksa :))))
pozdrawiam :)

dolary trzymam -to jeszcze nie moj poziom :))
greenstar / 2009-06-19 14:17 / Pogromca jeleni
a kiedy NOWELIZACJA........NOWELIZACJI BUDŻETU.......................po wakacjach?

ps bidnymaniek......."ktoś" ciągle mnie wypytuje, czy masz na imie Jan...............hahahah:))
Maks_ / 2009-06-19 14:19 / Tysiącznik na forum

ps bidnymaniek......."ktoś" ciągle mnie wypytuje, czy masz na imie
Jan...............hahahah:))


proste... Maniek ma na imię Jan, ja mam na imię Eustachy, a Ty Green jak masz? Black?

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-06-19 14:12 / Tysiącznik na forum

pytanie kto to bedzie splacal, bo w mojej wiedzy spoleczenstwo starzeje sie, a propos
ZUS, amerykanski odpowiednik ZUS, Social Security, przewiduje klape za kilka lat

za długo zyjemy.....ostatnio nawet donek przedstawiał wizje 2030
sierota marycha / 2009-06-19 14:37 / Tysiącznik na forum

za długo zyjemy.....ostatnio nawet donek przedstawiał wizje 2030

wzorem spartan trzeba bedzie spychac przed osiagnieciem wieku emerytalnego ze skal :)

p.s. ze skladek ktore pobiera zus mozna samodzielnie zgromadzic kapital o ktorym zus moze jedynie pomarzyc, naiwna jest wiara w zus, reforma ubezpieczen spolecznych pozostala w sferze poboznych zyczen ale nie ona jedna
bidnymaniek / 2009-06-19 13:56 / Tysiącznik na forum
o tym ze eurzone zostawia Łotwe i kraje czarnej dziury było wiadomo dawno...wszystko zwalone na MFW
sierota marycha / 2009-06-19 14:03 / Tysiącznik na forum

o tym ze eurzone zostawia Łotwe i kraje czarnej dziury było wiadomo dawno...wszystko
zwalone na MFW

eurokolchoz B
greenstar / 2009-06-19 13:48 / Pogromca jeleni

pomysl jeszcze o stratach funduszy,

w tym emerytalnych i ubezpieczeniowych i i ch polisach z kolei........
bidnymaniek / 2009-06-19 13:45 / Tysiącznik na forum
Zus-u w to nie wliczaj .maja brac kredyt komercyjny na swoje potrzeby...podobnie ten program rodzina na swoim.......w BGK ni emaja łatwo
sierota marycha / 2009-06-19 14:06 / Tysiącznik na forum

Zus-u w to nie wliczaj .maja brac kredyt komercyjny na swoje potrzeby...podobnie ten
program rodzina na swoim.......w BGK ni emaja łatwo

pytanie kto to bedzie splacal, bo w mojej wiedzy spoleczenstwo starzeje sie, a propos ZUS, amerykanski odpowiednik ZUS, Social Security, przewiduje klape za kilka lat
Maks_ / 2009-06-19 13:49 / Tysiącznik na forum

Zus-u w to nie wliczaj .maja brac kredyt komercyjny na swoje potrzeby...


Komercyjny czy nie komercyjny i tak wzrośnie deficyt finansów publicznych - te zaplanowane po korekcie 4,9% mogą sobie włożyć gdzieś...
Ciekaw jestem na ile to jest prawda, że EU wycofuje plan udzielenia pomocy Łotwie... choć Goldmany i tak wiedzą swoje

Pozdrawiam
greenstar / 2009-06-19 13:42 / Pogromca jeleni
Deficyt większy od przewidywanego o 10 do 15 mld złotych...................................tak to rozumiem wychodzi ok 33 mld zł -
W/g innych snslitykow..moze sięgnąć 40 mld nawet do 80 mld zł
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy