Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowelizacja ustawy o budownictwie mieszkaniowym. Rząd chce wesprzeć mieszkania na wynajem

Nowelizacja ustawy o budownictwie mieszkaniowym. Rząd chce wesprzeć mieszkania na wynajem

Wyświetlaj:
DFSADSFDSA / 108.234.219.* / 2015-06-11 06:33
kolejny cod PO , tak ladnie napisali, ale chodzi o to zeby za panstwowe pieniadze postawic mieszkania, a wlascicielem bedzie jakis slup :) i biedota placila za mieszanie temu komus

DALCZEGO NIE DACIE KREDYTOW NIE OPROCENTOWANYCH DLA MOLODYCH DRODZIN np 4 +
(rodzice i dwoje dzieci ) , TE SAME PIENIADZE ALE INI WLASCICIELE MY POLACY A NIE SLUP

KAZDA USTAWA TO POMYSL JAK NABIC LUDZI W BUTELKE A KIESZENIE KASA
cvq / 94.78.178.* / 2015-06-10 22:43
Koszty utrzymania mieszkania w TBS to jakaś kpina.
dfskjdkfkdj / 95.49.220.* / 2015-06-10 21:47
czyli mieszkania dla młodych, żeby tłuc kasę z tych domów. kto będzie brał pieniądz z tych mieszkań, budżet czy jakaś firma? czy poseł?

tu chodzi nie o to żeby człowiek coś miał dla siebie i sam sobie zbudował mieszkanie, tylko żeby jak najwięcej było młodego i płaciło haracz, dlatego człowiek zarabia grosze, i nie zarobi nigdy na to żeby mieć coś swojego

Chcą zbudować blok z państwowych pieniędzy, to do bloku należą się prawa każdemu. czyli zyskami z bloku trzeba dzielić równą resztę państwa. a już wiele powstało z tych ustaw z których należało by dzielić pieniądz po równo, każdego obywatela.
dfskjdkfkdj / 95.49.220.* / 2015-06-10 21:50
ja nie dostałem nic jeszcze nic. a stadiony do czego mi albo droga w Krakowie? ja potrzebuję pieniędzy

więc podział już od dawna mi się należy i ze stadionów i płatnych dróg
fiorehencerbin / 83.11.206.* / 2015-06-10 20:34
he he he miesięczny koszt wynosi tylko 90% moich dochodów. super jak będę żarł trawę i piasek i umierał się w worki na śmieci to będzie mnie stać.
reginka1 / 84.205.14.* / 2015-06-10 20:06
Wystarczy żeby pracownicy otrzymali umowy o pracę, mogli wziąć kredyt w banku, a zniknie problem braku mieszkań, bo program rządowy, dopłaty do kredytów mieszkaniowych dla młodych to nie jest dla młodych, bez umowy o pracę, tylko na śmiciówkach!!!! Niech się rząd stuka w głowę.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eryk102 / 95.160.16.* / 2015-06-10 18:41
mieszkania na wynajem przy takim prawie lokalowym jakie mamy to kpina.. nic z tego nie będzie oprócz wydanej kasy i mieszkań rozdrapanych przez cwaniaków

Najnowsze wpisy