nowy abonament RTV

gienia_24 / 2013-05-10 08:38
nowy pomysł rzadu, każda rodzina zapłaci abonament ale nie tylko rodzina. Oplata audiowizualna powinna wynikac z okreslonej uslugi ktora jest na rynku powszechnie dostepna, rowniez dzieki nowym mobinym mediom takim jak smartfony czy komputery
Wyświetlaj:
tarotka / 2013-05-15 12:04
zauwazylem pewna powtarzalnosc dotyczaca naszego rzadu :D co nowszy pomysl to gorszy.... i tak w kolko od kilku lat ;/ najgorsze jest to ze neiktore te pomysly wchdoza w zycie i wcale nie poprawiaja sytuacji w panstwie ;/
checio / 2013-05-13 15:03
a keidy wejdzie podatek od tego ze mamy 2 nogi a nie jedna? ze mamy 2 rece a nie jedna?? pare oczu itp??? bo chyab do teg odazy teraz to panstwo zeby wszystko co jest tylko mozliwe opodatkowac ;/
spidi_gonzales / 2013-05-10 13:33
a kto mi udowodni ze ja majac radio w teledfonie nie korzystam z neigo?? a co z radiem internetowym ? to ze mam dostep a nie uzyuwam to tez mam placuc?? przeciez to jest mega chore co sie dzieje w polsce!!!! ludzie otworzcie oczy i robcie cos by to zmienic!
niezawistny / 2013-05-10 11:33
to jest bez sensu.... taki pomysl niema racji bytu to jest wiadome ze kazdy w takim razei bedzie musial zapalcic bo skoro ma radio w telefonie i mimo tego ze nie uzytkuje go bedzie musial usicic oplate, to samo ma sie z radiami w samochodzie ;/ zal straszny

Najnowsze wpisy