Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Numer alarmowy 112 - kiedy zacznie prawidłowo działać?

Numer alarmowy 112 - kiedy zacznie prawidłowo działać?

Wyświetlaj:
swmarecki / 78.88.5.* / 2010-02-24 01:17
Kiedyś chciałem dodzwonić się na 112 by policja rozgoniła głośne towarzystwo spod klatki i po paru próbach zrezygnowałem a ostatnio sąsiada zakład pracy się zapalił, dodzwoniłem się na 112 i usłyszałem ze nie mogą mnie przełączyć na straż a zakład palił się dalej.
Algernnon / 83.31.174.* / 2007-12-11 07:47
Nie działa to, ponieważ nie da się podłożyć reklam i doić extra ka$y z buractwa, nieprawdaż DRODZY operatorzy? ;->
toJArazyDwa / 193.24.207.* / 2009-04-17 18:24
przykład z przed godziny .... udało mi sie złapać i wyciągnąć z samochodu pijanego kierowce który kilkakrotnie uderzał w samochody zaparkowane na parkingu, zadzwoniłem pod nr 112 i ...... dupa nikt się nie odezwał, potem pod 997 i kolejny raz DUPA powtarzałem tą czynność chyba z 20 razy iiiiiiii DUPA!!!! w końcu na parking zszedł właściciel zaparkowanego samochodu i dzwonił na policje ..... iiiiiii ..... dupa!!!!!! wielka DUPA. policja w bytomiu to jakiś żart !!!
bytomianin / 213.238.84.* / 2010-01-18 23:19
Zgadza się. To samo przeżyłem (?) ja i kilka osób, które próbowały mi pomoc dzwoniąc pod 112. Przez pół godziny nie udało się nikomu. Wielka d... Skandal ! Wezwana inną drogą karetka do ciężko poszkodowanego przyjechała po... 45 minutach. W Bytomiu nr 112 to nr do dyżurnego KM Policji, nie do jakiegoś zintegrowanego centrum pomocy, a tak być powinno. Zgłoszenie jest przyjmowane, jeżeli nr tel. jest wolny, a przeważnie jeden człowiek na dyżurce jest non stop zajęty robotą czysto policyjną. W innych miastach jest to rozwiązane dużo lepiej. No cóż, Bytomiem nieudolnie rządzi kompletny impertynent i tępak. Wszelkie inwektywy dot. bezskutecznych prób połączenia się z nr 112 w Bytomiu proszę kierować bezpośrednio do prezydenta Bytomia Piotra Koja.
amfibia / 78.88.57.* / 2008-02-19 21:12
zgadzam się , dzisiaj miałam wypadek samochodowy , kilka osób próbowało się dodzwonić na ten numer , niestety error....na 997 z komórki też się nie da ! po co ten numer , tylko dla norm unijnych???????????????? w takim razie jest po prostu prowizorka , masz rację , nikt z tego kasy nie ma, więc mają to w d...! a człowiek był nieprzytomny..... daleko nam do europy z takim materializmem i korupstwem , bo widocznie nikt dobrze nie posmarował! a dzisiaj ktoś mógł umrzeć , ale nikogo to nie obchodzi ,! w tych czasach większość ma telefon komórkowy, więc wszyscy dzwonili z komórek , ale niestety alternatywy nie było, bo budek telefonicznych już prawie nie ma .... jest na to jakieś wyjście ? w Polsce chyba nie !

Najnowsze wpisy