Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obama ostrzega: Stanom grozi bankructwo

Obama ostrzega: Stanom grozi bankructwo

Money.pl / 2009-06-16 10:42
Komentarze do wiadomości: Obama ostrzega: Stanom grozi bankructwo.
Wyświetlaj:
arbitrazysta / 2009-08-23 15:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O dziwo wiekszosc Amerykanow wcale NIE chce zmiany systemu i twierdzi,ze naklady na to sa za duze i niepotrzebne.A tylko 9 % nie jest objetych systemem !!
http://money.cnn.com/POLLSERVER/results/47957.html
KKP / 80.53.152.* / 2009-07-14 08:31
Opieka zdrowotna jest w USA droga ponieważ lud pracujacy miast i wsi, zasiadajacy w ławach przysięgłych, zasądza zawrotne odszkodowania od lekarzy zarówno za rzeczywiste jak i urojone błędy lekarzy. lekarze aby być "krytymi" zlecają tysiące niepotrzebnych badań (na wszelki wypadek) oraz ubezpieczają sia od odpowiedzialności cywilnej na wypadek procesów. A to wszystko kosztuje. Najlepiej na rym wychodza prawnicy i oni ni dopuszcza do zmiam. A że stowarzyszenia prawników popieraja Demokratów (i płacą na fundusze wyborcze), więc Obama na pewno tego nie zmieni....
to_oni_sa_winni / 78.157.168.* / 2009-06-17 12:32
a gdzie maja pieniądze z oscylatora finansowego
dzięki któremu pogrążyli świat w kryzysie ??
to_oni_sa_winni / 78.157.168.* / 2009-06-17 12:31
Niech pieniądze wezmą z oscylatora finansowego
dzięki któremu pogrążyli świat w kryzysie
acomitam / 83.11.94.* / 2009-06-16 10:42
Publiczne programy opieki zdrowotnej mają pomóc zmniejszyć marnotrawstwo w służbie zdrowia? Hm... Obama chyba liczy na cud, albo jak na lewaka przystało kpi w żywe oczy. Stany byłyby jedynym krajem, gdzie takie coś by się udało.
Ciekawe dlaczego 15% Amerykanów nie jest objętych ubezpieczeniami zdrowotnymi. Nie chcą czy co, bo chyba żadnego zakazu nie ma?
Dr Cox / 85.128.68.* / 2009-06-18 13:57
Z tego co mi wiadomo, to tam nie ma jak u nas składki zdrowotnej, tylko są wykupywane w towarzystwach ubezpieczeniowych polisy zdrowotne, tyle że wiadomo jak to towarzystwa - ci co są bogaci wykupują sobie lepsze polisy, a te w standardzie mają tylko podstawowe zabiegi, zresztą obwarowane warunkami. No i kwestia opieki na starość, gdzie ludzie sami muszą kupywać drogie lekarstwa, o opiece specjalistów nie wspominając. W sumie - po prostu wielu na to nie stać. Są u nich szpitale publiczne, ale z jakością to różnie bywa. Jak i unas zresztą. Widać to zresztą w filmach amerykańskich, gdzie pierwszą rzecz, o którą pytają, jest numer polisy ubezpieczeniowej, żeby miał kto zapłacić za opiekę. Z tego co pamiętam chyba Zaklinacz deszczu Coppoli, albo jakoś tak był poniekąd w tych klimatach.
hitler / 195.136.192.* / 2009-06-20 00:02
No ja nie mogę,nie mogę patrzeć jak USA się męczy -dobić ich
Reformatronix / 88.220.181.* / 2009-07-14 11:44
Sprowadzić dolara do parteru, wykupić USA za grosze i sprzedać ich po dobrej cenie na rynku wtórnym.

Najnowsze wpisy