Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Co wspólnego ma Durczok z Reaganem?

Gałązka: Co wspólnego ma Durczok z Reaganem?

Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.185.* / 2009-06-17 08:47
Czy czujność mikrofonu to po prostu jego czułość? Te służbowe skrzywienia wychodzą w najbardziej niespodziewanych momentach.
leberał / 57.67.17.* / 2009-06-17 00:33
Czy pan autor zazdrości panu premieru Buzku?
Bo merytorycznie ten felirton to użalanie się impotenta
prawiezaratralalala / 77.254.138.* / 2009-06-16 20:54
Cóż, znowu mielibyśmy pomysł na felieton, spaprany miernością Autora, gdyby nie Axxel na dole, który wie, jak ten felieton powinien był się potoczyć.
Hilda / 83.30.176.* / 2009-06-16 16:13
to Tereska ma dobrze
hem / 194.213.1.* / 2009-06-16 13:03
bo w radiowej trójce trwa kutwa debeta.... o inwitro, były wypowiedzi słuchaczy i oczywiście POsła gowina, tak to publiczności cyniczni politycy platformy zrobili wrzutkę, czemu znów wrócił temat inwitro? i czemu taka debata w radiu? by się rozdyskutwana na temat embrionów publiczność nie sczekała o podwyżce vatu akcyzy i składki na ZUS, a wściekły jestem nieco na POlityków za wrzutkę,a nieco rozbawiony faktem że publiczność to łyka
Cspostrzegawczy / 2009-06-16 12:48 / Tysiącznik na forum
Jak widac na fonii mówia co innego niz normalnie. Pełna obłuda.
Roadio TOK FM to czysto propagandowe radio i niszczące tzw. antysalon, także niewybrednymi prowokacjami.
Tam mówi się co innego niż poglądy osobiste, tam mówi sie to co chce usłyszeć salon.
acomitam / 83.25.185.* / 2009-06-17 08:56
Nie tylko TOK FM. Wystarczy posłuchać co wygadują w takim TVN24, aby się człowiekowi odechciało. Polskie dziennikarstwo nie trzyma żadnych standardów. Podstawową formą czy zasadą polskiego dziennikarstwa jest obstalunek. Jak jest zamówienie, to znajdą się i dziennikarze którzy temat "właściwie" opracują, i media, które to "opracowanie" usłużnie opinii publicznej przekażą. Zresztą podobnie jest i w innych dziedzinach życia. Wystarczy chwilę skupić uwagę na naszym sądownictwie, aby odechciało się człowiekowi po raz drugi. I to w tak krótkim okresie czasu.
mruk / 2009-06-16 17:27 / Bywalec forum
Piszesz o Radio MaRyja, nie o TOK FM, nieprawdaż?
axxell / 83.143.213.* / 2009-06-16 11:55
Ładne przykłady :)
Pan Gałązka, pokazał jedna stone zagadnienia.
Jest jeszcze inna, podobieństwo do tak modnej w dawniejszych czasach PRL-u dwumowy, czy nowomowy.
To co podał Gałązka to takie skromniutkie przykłady, ludzi których profesja jest urabianie opinii. Z jednej strony politycy z drugiej dziennikarze, w zasadzie w tej medialnej pralni profesja jest bez znaczenia, bowiem najczesciej przedstawiciele owych zawodów, pija sobie z dzióbków.
Ale na tym to własnie polega, tzw poprawnosc polityczna i obyczajowa dla pospólwa, które jest adresarem tych wszystkich produkcji ups programów/audycji.
A jak pospólstwo nie słyszy , to rozmawia sie językiem codziennym i oczywistym w tym gronie :)
MN4 / 217.96.42.* / 2009-06-16 10:17
Przełomem moralnym stał się internet, gdzie mikrofon jest włączony, ale ... mam 12 lat i chciałbym być twoim przyjacielem, albo w drugą stronę: walczyłem z komónizmem, skończyłem 3 fakóltety i znam 2 języki.

Najnowsze wpisy