Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Obawy odnośnie pracy za granicą

Obawy odnośnie pracy za granicą

miszenn / 109.207.109.* / 2013-02-04 21:22
Znalazłem ciekawą ofertę pracy http://tablica.pl/oferta/praca-w-uk-szklarnie-pomidory-papryka-ID2er6z.html
Po kontakcie telefonicznym i wstępnym zapisaniu się usłyszałem że trzeba zapłacić 700zl zaliczki za mieszkanie, które jeżeli chce mogę sobie załatwić na własną rękę i nie płacić tej sumy. Tutaj zaczynają się moje obawy czy jest to normalne działanie ze strony pracodawcy. 700zl to nie jest dla mnie mała suma, tym bardziej że sporo się słyszało o różnych wyłudzeniach, nieuczciwościach związanych z pracodawcą. Mam znikome doświadczenie jeżeli chodzi o załatwianie pracy za granicą, wiec proszę o rade w tej sprawie. Czas na wpłatę mam do jutra, także z góry dziękuje i proszę o szybką odpowiedz.

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
johny_bravo / 2013-02-05 13:39
poszukaj jakis informacji w internecie na temat tej firmy. znajdz osoby ktore korzystaly z tego typu uslug i zapytaj. najlepiej beda wiedziec ci co juz byli, widzieli i przezyli to.
Bumelant12 / 2013-02-05 14:08 / Bywalec forum
Jest to dla mnei dziwna sytuacja, bo ja o wiele bardziej obawiam się pracy w tym kraju, moim rodzimym niż za granicą... cały czas można usłyszeć o wykorzystywaniu ludzi, nie płaceniu im pieniędzy... itp , itd
parnasus / 2013-02-05 14:16
a w polsce niema pracy dla ciebie ? czy chcesz poprostu zobaczyc jakto jest tam za granica ? wazne jest z jakim nastawieniem jedziesz. jak masz kogos tam za granica to moze popros ta osobe o pomoc w znalezieniu jakiegos zajecia/pracy . wtedy bedziesz mial bardziej pewna prace :) i nie bedziesz musial sie obawiac

Najnowsze wpisy