Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Obrażanie Mahometa nie wyszło mu na dobre

Obrażanie Mahometa nie wyszło mu na dobre

Money.pl / 2012-02-22 10:39
Komentarze do wiadomości: Obrażanie Mahometa nie wyszło mu na dobre.
Wyświetlaj:
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-22 18:36
...ale choć ja jestem wrogiem bardzo wielu tez "proroka" i nie mam o nim samym dobrego zdania, to z kolei siudrowskie prostactwo tego rysownika nie przystoi ani kulturze humanistycznej, ani tym bardziej religijniej, nawet zbrodniarza tak nie należy przedstawiać, chyba nie na tym polega oddzielanie ziaren od plewu, może ten okład z jajka mu pomoże, i coś przemyśli :)
Wapniak / 2012-02-22 17:17 / Tysiącznik na forum
Podobnie jak u nas....
rh+ / 77.253.178.* / 2012-02-22 17:47
...a zechciałbyś myśl rozwinąć?
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-22 14:19
Asma bint Marwan, poetka z Medyny, pisała wiersze krytykujące mieszkańców Medyny "Słuchacie obcego (Muhammada) który zachęca Was do mordowania za łupy. Jesteście zachłannymi ludźmi. Czy nie ma honoru między Wami?'. Słysząc te słowa Muhammad powiedział "Kto pozbędzie się dla mnie tej kobiety?". Umayr, żarliwy muzułmanin, zdecydował się spełnić życzenie "Proroka". Tej nocy zakradł się do domu Asmy, która spała w otoczeniu swoich małych dzieci. Jedno z nich było przy jej piersi. Umayr odstawił ssące dziecko, a następnie wbił miecz w ciało poetki. Następnego dnia w meczecie Muhammad, który został poinformowany o zabójstwie, powiedział "Pomogłeś Allahowi". Umayr rzekł "Ona miala pięcioro synów, czy powinienem czuć się winny?". "Nie" - odpowiedział "Prorok". "Zabicie jej było równie nieznaczące jak dwie kozy tłukące się głowami"

Po bitwie "Prorokowi" przyprowadzono dwóch jeńców z pytaniem, co z nimi zrobić. Odpowiedź Mahometa znajduje się w 68. wersie sury 8. Koranu: "Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi". Mekkańczyków więc ścięto przed obliczem "Proroka". Jeden z nich, Oqba bin Abi Mu'ait, prosił o litość i płacząc, pytał: "Co się stanie z moimi dziećmi?", na co Mahomet odrzekł krótko: "Ogień piekielny".

Mahomet jednej nocy obciął głowy ośmiuset jeńcom i wziął na gwałt do swojego namiotu kobietę, w obecności której ojca i brata chwilę wcześniej zabił...

Abu Dawud, Vol. 2, #2116: Aisza powiedziała „Apostoł Allaha ożenił się ze mną kiedy miałam 7 lat” (narrator Sulaiman mówi „lub 6 lat”)
„Miał on ze mną stosunek seksualny kiedy miałam 9 lat”

Źródło: potwierdzone i uznane przez muzułman dane islamskie

"Nie orientując się w swoich własnych uczuciach, aleksytymicy są również zdezorientowani, kiedy ujawniają przed nimi swoje uczucia inne osoby. Ta niemożność odbioru uczuć innego człowieka świadczy o wielkim braku istotnych składników inteligencji emocjonalnej i tragicznie wręcz upośledza poczucie człowieczeństwa, ponieważ wszelkie cieplejsze stosunki z innymi, które leżą u podstaw troski o nich, wynikają z emocjonalnego dostrojenia się, ze zdolności do empatii.
Zdolność ta polega na umiejętności utożsamiania się z innymi osobami i przeżywania ich uczuć.
Wymowny jest także brak empatii.
Występuje on zwykle u psychopatycznych przestępców, gwałcicieli i osób nagabujących dzieci.

Źródło: Goleman Daniel "Inteligencja Emocjonalna"
Brutus00 / 2012-02-22 15:10
Pytanie brzmi : Jak długo europa będzi etolerowała to co wyprawiają muzułmanie? Przecież to jest sabotaż na naszą kulturę!!
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-22 17:47
Wybacz Brutusie, ale to nie jest sabotaż na naszą kulturę, to jest sabotaż na kulturę Człowieka, to jest sabotaż na kulturę Boga, pod którego ten piekielny drań się podszywał. Mleko zatrute jadem jest gorsze niż sama trucizna. Pijesz, bo ma wszelkie znamiona uzdrawiające, jest białe i pachnie, a zabija. Koran to miks jego demonicznych zapędów, przemocy, zabijania w imię Boga, oraz dobrych rzeczy z innych pism świętych. Dobrzy ludzie urodzeni na tamtych terenach są w trudnej sytuacji i najbardziej ponoszą konsekwencje, z obydwu stron, działalności tego pseudoreligijnego świra.
eurokolchoznik / 178.37.23.* / 2012-02-22 12:18
i dobrze :) mahomet to byl obłąkany zbójnik napadający karawany w drodze do Mekki
SWSWSW / 78.133.163.* / 2012-02-22 10:39
... NO JA NA MIEJSCU REDAKTOROW BYM MIAL PEWNE OBAWY, CZY JAKIS FANATYCZNY GOSCIU NIE BEDZIE IM MIAL TEGO ZA ZLE...
baron84 / 2012-02-22 10:47 / Bywalec forum
Jeżeli wiedział, że to szczególne bluźnierstwo, to po co to robił? Bo jest wolność ekspresji twórczej? Ale czy wolność moja może odbywać się kosztem wolności Twojej?

Najnowsze wpisy