Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Syria: Zginęło dwoje zachodnich dziennikarzy

Syria: Zginęło dwoje zachodnich dziennikarzy

Money.pl / 2012-02-22 11:10
Wyświetlaj:
jakto / 82.177.67.* / 2012-02-22 13:18
Co za Brednie !!! co za bzdury!!! To wojna o Syrię!!! terroryści wspierani przez Katar i USA zabijają cywilów a następnie media podają, że to siły rządkowe dokonały zbrodni. To kwintesencja kłamstwa XXI wieku.
Czytałem relacje mieszkańców i potwierdzili, że wojsko NIGDY nie strzela do ludzi.
[:] / 83.5.104.* / 2012-02-22 11:52
Tak to wygląda oczami w pełni niezależnego obserwatora i według mnie tak wygląda prawda. Jesteśmy poczęci ofiarami kontrolowanych (tendencyjnych) mediów. Sami jednak osądźcie. Link poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=KbFoqR6UtQY&list=UUxfwFisMisXtE9bs7d7wqbw&index=3&feature=plcp
pomo dore / 2012-02-22 11:10 / Tysiącznik na forum
swoją drogą skoro regularna armia, uzbrojona po zęby nie potrafi od kilkunastu miesięcy uporać się z powstańcami to pytam- jakim uzbrojeniem dysponuja ci teoretycznie "bezbronni" cywile???????? czym oni zabili tych 1700 zołnierzy? Kamieniami? Co w suwerennym kraju robia komandosi SAS i zapewne Legii Cudzoziemskiej????? jak zachowałby sie polski rzad gdyby uzbrojona przez Rosję i Białoruś mniejszośc np białoruska wraz z róznej maści zadymiarzami przy pomocy komandosów Specnazu wszczeła powstanie i zaatakowała funkcjonariuszy Policji, budynki rzadowe itp.?
Mazzi / 213.146.62.* / 2012-02-22 11:30

jak zachowałby sie polski rzad gdyby uzbrojona przez Rosję i Białoruś
mniejszośc np białoruska wraz z róznej maści zadymiarzami


Mniejszością są alamici czyli Ci którzy rządzą.
Poza tym zgzdzam się z resztą Twojej wypowiedzi. Jeżeli upadnie Asad to do władzy dojdzie motłoch z zielonymi opaskami na skroni i będziemy mieli nowy Talibat albo Iran a to prędzej czy później zaatakuje Europę, bo żadna rewolucja na Bliskim Wschodzie nie rozwiąże problemow biedoty i "ruszą na pałac zimowy" jakim wydaje im się bogaty zachód w poszukiwaniu bogactw i sprawiedliwości.
pomo dore / 2012-02-22 11:53 / Tysiącznik na forum
mam wrażenie że u nas też rządzi pewna mniejszość ;)
Odnośnie tego co napisałeś/aś - wg mnie za tą cała arabską wiosną ludów stoi Izrael wykorzystujący umiejętnie swoją nadreprezentację we władzach krajów Zachodu. Zastanawiam sie tylko po co Izraelowi zmiana nieprzychylchych/neutralnych reżimów nazwijmy to ogólnie niereliginych na otwarcie wrogie mu reżimy religijne bo w każdym "wyzwolonym" państwie doszli lub dochodzą do władzy mniej lub bardziej radykalni islamiści??? Przeciez Żydzi to najmądrzejszy naród na świecie- po co kręca na siebie bicz? Przychodza mi do głowy dwie odpowiedzi- albo Żydzi wsadzili tam swoich zakamuflowanych agentów, którzy oficjalnie będą drzeć japę na Izrael ale nic z tego groźnego nie wyniknie albo chcą sprytnie wykończyć kraje arabskie rękami europejczyków i jankesów. Dopóki w Syrii, Jemenie, Egipcie, Libii były w miarę stabilne reżimy to Europie to nie przeszkadzało na tyle zeby iśc na wojnę ale teraz jak powstanie tam blok państw fanatycznie religijnych i otwarcie wrogich wobec wyznawanych u nas wartości to całkiem możliwa jest konfrontacja zbrojna.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-02-22 11:47

a to prędzej czy później zaatakuje Europę

Co ty za bzdury wypisujesz.
Narazie to zachod atakuje ich i to w barbarzynski sposob.

nie rozwiąże problemow biedoty

Nie byloby tam zadnej biedoty gdyby nie bombardowania i mordowanie ludnosci przez najezdzcow z zachodu.
Mazzi / 213.146.48.* / 2012-02-28 10:20

Nie byloby tam zadnej biedoty gdyby nie bombardowania i mordowanie ludnosci przez najezdzcow z
zachodu.

Bzdury to ty wypisujesz. Byłem niedawno w Dubaju, gdzie złotem aż kapie i brak bombardowań i mordowania ludności przez najeźdzców z Zachodu za to nocą jak się przejdziesz po starej dzielnicy ludzie śpią na wolnym powietrzu na kartonach. Oczywiście nie są to obywatele ZEA a głownie Pakole i Filipińczycy.

Co ty za bzdury wypisujesz.
Narazie to zachod atakuje ich i to w barbarzynski sposob.

Powiedź to rdzennemu Francuzowi lub Angolowi

Najnowsze wpisy