Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Obrót na GPW zamiera

Obrót na GPW zamiera

Money.pl / 2008-04-21 18:08
Komentarze do wiadomości: Obrót na GPW zamiera.
Wyświetlaj:
allien / 83.10.120.* / 2008-04-21 21:05
kupujemy juz Ganta?!! :))
LdN / 2008-04-21 18:08 / Bywalec forum
I będzie zamierał. Ja (i pewnie wielu innych) na pewno przez długi czas nie zainwestuję ani grosza w GPW, a powinienem się chyba zastanowić nad sensem comiesięcznego dokupowania j.u. w TFI. Jestem w tej dobrej sytuacji, że wyprzedałem się na początku listopada więc moje straty i tak są stosunkowo nieduże (na szczęście większą część oszczędności mam w gotówce). Jak wiadomo do wzrostów na giełdzie potrzebny jest napływ świeżej gotówki, inaczej nawet akcje najlepszych spółek będą zniżkować bez napływu kapitału. Będzie potrzeba dużo czasu na odbudowanie zaufania tych, którzy je stracili.
NoMorePiS / 62.218.146.* / 2008-04-21 18:12
a ja się okupiłem i spokojnie czekam aż leszcze zaczną kupować za pół roku - w myśl starego przysłowia - kupuj przesłanki a sprzedawaj fakty .

pozdr
LdN / 2008-04-21 18:16 / Bywalec forum
To się porzeliczysz. Po takim krachu to dobrze jak w ciągu roku Twoi "leszcze" zaczną cokolwiek kupować. A zanim zaczną to będziesz żałował, że już dzisiaj się obkupiłeś.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy