Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Oce na podstawie numeru nadwozia

Oce na podstawie numeru nadwozia

arek123 / 78.8.116.* / 2008-05-24 09:50
Witam zakupilem auto sprowadzone z niemiec, wykonałem przegląd , wizytę w urzęcie celnym i musiałem z miejscowości w ktorej zakupiłem auto wracac do domu jakieś 20 km. Sprzedający udał się ze mną do agenta ubezpieczeniowego gdzie wykupiłem ubezpieczenie oc ( auto ma tekturowe numery z brief) na polisie oc nie wprowadzono numeru rejestracyjnego agent ubezpieczeniowy powiadomił mnie ze numery te dostarcze gdy juz zarejestruje auto i dostane dowód. Sytuacja z goła wydaje mi się nienormalna czy zostałem jakoś naciągnięty na polise czy jeszcze da się jakoś to naprawić, czy moze jedank ta pani miała rację i gdy bęðę miał dowód to jakoś będzie mogła dopisać numer rejestracyjny Prosze o pilną pomoc
~ka / 91.94.75.* / 2008-05-30 20:53
Pani miała rację i nienaciągneła cię tak się robi w ubezpieczeniach gdyż to własnie numer nadwozia jest najwazniejszy w aucie anie numer rejestracyjny!!! nie łam się jak zarejestrujesz auto to idz do agenta i popros o wpisanie numeru rejestracyjnego. policja sprawdza auto po numerze nadwozia jak niema numerów rejestracyjnych pozd

Najnowsze wpisy