Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Od czego zaczac? czyli jak dziala mechanizm gieldowy i jak grac.

Od czego zaczac? czyli jak dziala mechanizm gieldowy i jak grac.

Gentleman / 83.26.30.* / 2007-02-05 15:18
Witam! Szukalem juz na kilku portalach i forach internetowychm jednak nie znalazlem konkretnej instrukcji - jak zaczac grac na gieldzie. Chce zainwestowac troche oszczednosci, sprobowac swoich sil na gieldzie. Czy ktos bylby tak uprzejmy podyktowal jakie pierwsze kroki powninenem zrobic lub gdzie szukac informacji na dany temat.
Wyświetlaj:
l46 / 80.51.161.* / 2007-02-07 21:03
ale doradzają chyba wszystko wiesz. ale jest ktoś miły i uczynny - Pan bonder. tak tak http bardzo właściwy.
konkretnej instrukcji nigdy nie było - jak trochę oszczędności zamienić na majątek.
potrzeba do tego giełdy ?
Pisał tu jeden gość - mam 18 lat i w skarbonce ciasno 13000 PLN
Inny - mam 28 lat i 6 lat pracy a zaoszczędziłem 48000PLN.
czytałem gdzieś że w USA jest fachowiec od akcji a na biurku nie ma komputera ani telefonu - jak znajdę ten tekst to się wkleję.
musisz się interesować gospodarką i polityką by wiedzieć co się dzieje w firmach. Kto zmoczył albo odchodzi po wyborach a kto przychodzi jakie robią interesy, gdzie i z jakimi firmami kiedyś w TV pokazywali jakich prezesów zamykają i za co , kto po nich.
możesz dopasować wiadomości albo mieć inny system bardziej naukowy jak oczywiście te trochę oszczędności jest tego warte. jak się odpowiednio wciągniesz możesz wśród znajomych uchodzić za....... a to się dopiero przekonasz za kogo
kilka lat do tyłu byłem na Bałtykiem, wakacje, słońce , stoisz nad wodą o temp.16 stopni
sytuacja jak inwestowanie na giełdzie :
- skaczesz ma głęboką wodę
- moczysz palec od nogi
- kupujesz akcje jednej firmy i żyjesz z nimi długo i ...( patrzyłem na żonkę a jesteśmy po 40
taki elaboraty tu piszą chyba po nagrodę książkową od redakcji , Panie Gentelmen ja też lubię czytać.
akcje na giełdzie , zawsze można powiedzieć - mogłem to zrobić lepiej . grasz żeby zarobić albo się odegrać. ale czy to leczą ? podobno na terapiach ale tanie nie jest.
lukaszwych / 2007-02-07 21:46 / portfel / "Demon rynków"
146 bez obrazy ale nic nie zrozumialem z tego co piszesz, zadnej sensownej mysli przewodniej.
bonder / 2007-02-07 17:07 / Bywalec forum
Może na początek: http://wag.gpw.com.pl/index.htm
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy