odmowa kredytu

kwiat7 / 2012-08-06 09:16
Chciałem zaciągnąć kredyt na samochód, ale bank mi odmówił ze względu na niską zdolność kredytową i dlatego, ze pracuję w oparciu o umowę zlecenie. Czy mam jakąś alternatywę na pozyczkę?
Wyświetlaj:
DanusiaM. / 185.161.93.* / 2019-09-14 21:33
A sprawdź sobie ofertę firmy Financial Home - dość znana w branżach budowlanych, wydaje mi się, że moga być rozwiązaniem na problem z bankiem. Na pewno nieco przychylniejszym okiem patrzą na młodych przedsiębiorców - wielki plus za to.
hektorWektor / 185.161.93.* / 2019-09-08 15:18
Zdaje mi sie to być dość niepoważnym podejściem. Chyba nie oczekuje Pan, że ktoś Pana w ogóle nie sprawdzi - nie na tym to przecież polega. Firma nam chce uczciwe zapewnić pieniądze, to my też musimy uczciwie pokazać czym dysponujemy. Miałem polecać Financial home, ale to firma, która raczej poważnie podchodzi do tematu, obawiam się, że jak Pan chce tu coś tuszować to chyba się nie opłaca zachodu.
Lienusza / 185.161.93.* / 2019-08-16 17:33
Ja wiele razy byłam świadkiem jak bank spuścił po brzytwie młodego przedsiębiorcę, zostawiając go bez szans na finansowanie działalności, nawet na wczesnym jej etapie. I potem wielkie zdziwienie, że tak ciężko ruszyć z własną działalnością - każdy broni swego. Szczęśliwie, że są firmy jak Financial Home, które dbają o to, aby każdy działalność mógł rozwinąć - ich pożyczki pod zastaw robią robotę w tym temacie.
Szubida 85 / 185.161.93.* / 2019-08-10 21:28
Banki teraz lecą sobie w kulki i wcale nie mówię tego dla tzw. "jaj". Dużo bezpieczniejszym źródłem finansowania dużych inwestycji jest np. działanie z pomocą firm pozabankowych (ale oczywiście o gwarantowanej pozycji na rynku, nie chwilówkom i innym!!!). Np. Financial Home ma bardzo dobrą prasę od lat, wydaje mi się, że to poważna firma, której można zaufać.
Paweł Zoliczka / 185.161.93.* / 2019-08-04 23:26
A dowiedz się co by na to powiedzieli ludzie z Financial Home? Wiem, że oni są dość liberalni, oczywiście o ile nie masz powaznych zobowiązań w innych instytucjach finansowych. No bo wtedy to zrozumiałem chyba, że nie masz na co liczyć, oni się bawią w uczciwe interesy, a nie jakieś machlojki.
dariusz_szczepanski4 / 2019-07-08 16:35
być może jest to związane z negatywnymi wpisami w biku, możesz znaleźć wiele przydatnych informacji o tym na stronie https://spiralazadluzenia.pl/, pozdrawiam!
AmandaVox / 185.161.93.* / 2019-07-07 16:03
Polecam Financial Home. Akurat to firma, gdzie faktycznie pracują specjaliści od finansów, a przede wszystkim od pożyczek pozabankowych, doradztwo u nich na bardzo wysokim poziomie.
poziomek / 2012-08-06 15:09
możesz skorzystać z tzw leasingu konsumenckiego, ale to neistety dopiero od przyszłego roku ma wejść w życie

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: