Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Odmowa wyłaty odszkodowania -brak w tabeli danej operacji

Odmowa wyłaty odszkodowania -brak w tabeli danej operacji

Marta605 / 176.221.108.* / 2018-01-18 13:11
Witam proszę o pomoc. W zeszłym roku złamałam rękę, koniecznie było wykonanie stabilizacji złamanej kości, śrubami i płyta wewnętrzną. Z tytułu tej operacji otrzymałam odszkodowanie z ubezpieczenia grupowego. Po roku czasu wykonano kolejna operację - usunięto zespolenie z kości(taka jest ogólna praktyka, po roku - jak kość się zrośnie, zespolenie się wyciąga) Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania, w związku z tym, iż w ich tabeli operacji chirurgicznych - nie ma takiej operacji jak usunięcie zespolenia. W tabeli operacji jest złamanie-operacyjne ustalenie złamania kości i kość- usunięcie części kości, łącznie z łyżeczkowaniem. Moim zdaniem, ta druga operacja jest kontynuacją leczenia – ustalenia złamania kości przedramienia, można i by to również podciągnąć o wariant drugi(choć mocno naciągany i tego się trzymać nie będę) - usunięcie części kości, łącznie z łyżeczkowaniem kości, gdyż podczas operacji - przed wykręceniem śruby konieczne jest rozkruszenie cienkiej warstwy kości ponad zespoleniem za pomocą dłuta. Proszę o podpowiedź czy czy mam rację, iż odmowa jest bezzasadna? Czy mój argument iż jest to kontynuacja leczenia w związku ze złamaniem jest odpowiedni? Czy może znacie Państwo jakieś wyroki sądu w podobnej sprawie ?
Pomoc poszkodowanym / 89.66.41.* / 2018-05-09 13:24
Jeśli chciałaby Pani przeprowadzić wnikliwą analizę sprawy (bezpłatnie), proszę o przesłanie swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu na odszkodowania.inwestycje@gmail.com.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy