Forum Polityka, aktualnościKraj

Odnawialne źródła energii mają wyzwolić przedsiębiorczość

Odnawialne źródła energii mają wyzwolić przedsiębiorczość

Wyświetlaj:
Rebis78 / 89.161.69.* / 2020-12-17 10:35
Jeżeli interesujecie się ogólnie energetyką oraz odnawialnymi źródłami energii to też polecam zwrócić uwagę na portal https://energia360.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć naprawdę sporo fajnych wskazówek oraz najnowszych informacji jak wyglądają nowe programy np. Mój Prąd, jak działają duże koncerny paliwowe i jaka będzie przyszłość. Mnie zawsze to interesowało, dlatego systematycznie zaglądam :)
MOnica651 / 87.205.29.* / 2012-04-17 16:38
A może ktoś by chciał wiatrak koło domu jeżeli tak to polecam inwestycje na e-harmonogram.
ruszcei głową i nie dajcie się ojajać / 84.201.221.* / 2012-04-11 15:46
Wszystko pięknie tylko autor zapomniał (lub nie chciał dodać) ze ta "nasza przedsiębiorczość" będzie na korzyść tylko niemieckich, norweskich czy szwedzkich firm, które dostarczą materiały do tej "przedsiębiorczości" (po prostu oni posiadają odpowiednie technologie do tego). Nie chcę prorokować, ale efekt będzie taki że zgarną niezłą kasę a u nas pozostaną problemy i kredyty do spłaty na wiele wiele lat. A czy to się zwróci odpowiedź też jest prosta zwrócić się musi Niemcom i pozostałym bo i tak wprowadzą restrykcyjne normy emisji spalin - tak więc i tak będziemy musieli to od nich kupić.
rth / 2012-04-11 14:22
Przedsiębiorczości wyzwalać nie trzeba wystarczy jej nie hamować.

Przedsiębiorca jak sama nazwa wskazuje to osoba przedsiębiorcza i nie wymaga pomocy, jedyne czego oczekuje to, żeby nie przeszkadzać.

pozdr
www.rth.witryna.info
Elizka 16 / 2012-04-11 14:30
Tak samo jak gaz Łupkowy miał nas wyzwolić od Rosjan!!

Najnowsze wpisy