Forum Forum emerytalneOFE

OFE Warszawa!!! losowanie 10 lipca! Wybierz sam najlepszy OFE!

OFE Warszawa!!! losowanie 10 lipca! Wybierz sam najlepszy OFE!

patrykvlv / 2009-07-07 21:58
Zapraszam do najlepszego OFE w Polsce. Aviva Commercial Union.
Czy fakt iż to właśnie nam zaufało najwięcej Polaków, posiadamy najwyższe aktywa oraz mmy
certyfikat ISO jak również największą ściągalność składek z ZUS nie wystarczy???
napisz: cupolska@gmail.com
Warszawa i okolice
Wyświetlaj:
patrykvlv / 2009-07-07 22:33
a ja zapiszę się jutro właśnie do Aviva
skoro " zaufało im najwięcej Polakopw" ja też zaufam..
patrykvlv / 2009-07-07 22:26
Właśnie Ci co tu piszą bzdury o ING czy Generali czy innych są mało poinformowani.
Mam 37 lat i odkąd powstał Commercial zapisałem się do niego i jestem w 100% zadowolony, przysyłają co roku sprawozdanie czy jak się to nazywa i tam wszystko jest napisane. Raz na rok akurat w sam raz nie za często i nie za rzadko. Ponadto mam pełen dostęp do konta online i mogę sobie zawsze sprawdzić co i jak z moim pracowawcą(czy odprowadza odpowiednie sumy)
Polecam Avive
lezdrub / 79.185.91.* / 2009-07-23 22:53
Ty Patryk masz naprawdę male wymagania, skoro jestes taki zadowolony.

Dla mnie to co piszesz to blazenada.
Jak mozna być zadowolony z funduszu OFE Aviva??????

Zadowolony może byc tylko taki co nie zna wyników wszystkich ofe i nie umie liczyć.
andrzejper / 89.76.226.* / 2009-07-07 22:05
No własnie i o to chodzi
takiego tematu potrzebowałDostałem list z ZUS ale potrzebowałem fachowej opini..
Pozdrawiam
MARIUSZZ 74 / 87.204.232.* / 2009-07-07 22:45
OFE AVIVA Commercial Union ma fatalne wyniki inwestycyjne!! sprawdzcie sami
http://emerytury.onet.pl/0,2,flista.html
rafał.. / 87.204.232.* / 2009-07-07 22:49
DAJCIE SPOKÓJ AVIVA MA BARDZO SŁABE WYNIKI!!! CO MNIE OBCHODZI ZE JEST W NIM NAJWIECEJ POLAKOW JAK OSTATNIO CORAZ WIECEJ OSOB OPUSZCZA TEN FUNDUSZ!! Ja polecam ING, AXA albo Generali!
patrykvlv / 2009-07-08 14:28
ale kolego to ze piszesz z caps lock'em nie znaczy że więcej osób Cię przeczyta raczej wręcz przeciwnie. Chcesz zwrócić na siebie uwagę.. Ja dalej uważam że aviva jest the best i jestem zadowolony a nie tam axa czy generali mam znajomych którzy tam są i komplketnie niezadowoleni i własnie si eprzepisują do Aviva..
gugas / 83.15.235.* / 2009-07-08 19:12
do patrykvlv!zobacz ilu odchodzi z Avivy!Jesteś po prostu ich agentem i pieprzysz reklamowe głupoty!Ja byłem w Cu,ale szybko się wypisłaem od nich do AXY!najbardziej dynamiczny,obsługa ok.sprawozdanie,czy jak tam się nazywa?To Ty nie znasz podstawowej rzeczy w ramach reformy!do szkoły agencie Avivy!
eme / 83.22.41.* / 2009-07-08 22:27
gugas cieniarz jestes, brak ci wiedzy i trzezwego spojrzenia. To nie ludzie odchodza z funduszy, to robota najemników, zmieniaczy ofe. Jak jestes taki dobry i masz wiedze policz odsetek odchodzacych zobaczysz ze z axy odchodzi duzo wiecej niz z innych funduszy.Potem sie zastanow co piszesz.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-07-08 21:14
patrykvlv zakładasz wątki w których sam ze sobą prowadzisz nibydialog? To żałosne. Powiem ci coś: najwięcej Polaków ubezpiecza się w PZU, najwięcej Polaków ma Telekomunikację, najwięcej Polaków ogląda TVP... Czy to dobrze? OK, te firmy są wszędzie, w najmniejszej dziurze, a konkurencja nie. Twoja Aviva swego czasu dotarła do tych dziur, poprzez swoich agentów. I tym sposobem ma najwięcej członków... Jak się to odbywało, czy było etycznie, fachowo, to inna sprawa. Czy wyobrażasz sobie, że gdy pojawiły się reklamy OFE CU to ludzie na wstrzymanym oddechu pojechali do takiego Poznania 100 km żeby się zapisać? Nawet 5 km...?
Jak myślisz, dlaczego AXA w ostatnich sesjach transferowych ma najwięcej klientów OFE? Bo tam za OFE ekstra płacą i bardzo się na tym skupiają. Fakt, teraz ludzie są duuużo bardziej świadomi niż onegdaj. Nie da się tego ot tak wciskać.
Oczywiście nie tylko wynik się liczy. Obsługa też. Ale argument że wybrało go najwięcej Polaków, niczym awięcej niepodparty, zajeżdża najniższą formą konformizmu... Słabe to.
eme / 83.22.41.* / 2009-07-08 22:23
mikkeon tak samo jak slogan z axy :):) ze go czesto wybieraja :) jaja jak berety Najwieksza sieczka w sprzedazy bezposredniej, sam odsiew, najwieksza liczba przeszkolonych zmieniaczy ofe, najwieksza liczba akwizytorów w spolkach wspolpracujacych . Zalosne. Axa liczy na to ze zwerbuje przynajmniej jednego akwizytora z kazdej rodziny do sprzedazy ofe a on pociagnie reszte. Mial byc milion hahahaha Moze by i byl gdyby akwizytorzy nie przeszli do generali hahaha. Zmieniacze wroca na bank do axa za dwa lata:): oczywiscie po kasiure.
Brzydze sie tym.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-07-09 21:20
Zmienacze zmieniaczami, niech se zmieniają, jeden pies. Tam struktura sprzedaży OFE jest bardzo rozbudowana. Fakt faktem, na tym odcinku który znam, i spośród tych przedstawicieli których znam, trudno szukać ściemniaczy zmieniaczy, kłamców co niby są z ZUS. Faktycznie baaardzo naciskają na kompletność obsługi i rzetelność. Taka polityka firmy. I to jest OK, nie jest OK natomiast dostępność funduszu przez pośredników ściemniaczy-zmieniaczy. I to się tyczy nie tylko AXA ale innych funduszy. Mam wrażenie że gdyby nie te "spółdzielnie", inaczej by wyglądała opinia o akwizytorach.
eme / 83.22.27.* / 2009-07-10 07:01
mikkeon tam gdzie rzadzi pieniadz i hipotetyczna szybka sciezka kariery finansowej, a tak jest wlasnie w dsa itp zanikaja czysto ludzkie instynkty i zachowania. Rodza sie natomiast instynkty czysto odzwierzece. Własnie tutaj na forum mozna zauwazyc ze skonczyla sie kolejna tresura akwizytorow w takiej spolce gdyz wpadaja tutaj szukajac swojego żeru, nafaszerowani swoja wielkościa i swietlana prezyszłościa. Gorycz przegranej jaki tutaj tez mozna zauwazyc w innych postach objawia sie podkuleniem ogona i skomleniem o niewypalceniu przez spolke prowizji.A mialo byc tak pieknie.

Najnowsze wpisy