Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Oferta pracy dla osób 50+ - pilne

Oferta pracy dla osób 50+ - pilne

Manager 50+ / 89.76.195.* / 2008-10-26 15:34
Poważny manager z międzynarodowej korporacji finansowo-ubezpieczeniowej poszukuje osób 50 + zainteresowanych pracą w charakterze doradcy klienta. Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje kompleksowe szkolenia, w trakcie których osoby szkolone otrzymują wynagrodzenie a następnie wsparcie finansowe przez rok (do 25 000 zł), niezależnie od otrzymywanych prowizji. Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.

Szanowni Państwo, budowanie zespołu chcę oprzeć na osobach 50+ ponieważ głęboko wierzę w potencjał osób dojrzałych – rzetelność, lojalność oraz doświadczenie życiowe i zawodowe. Są to cechy, które charakteryzują najlepszych pracowników.

Spotkania z kandydatami zaczynają się od 27.10, a kompletowanie zespołu planuję zakończyć przed rozpoczęciem szkoleń czyli przed 3 listopada 2008.

Osoby zainteresowane proszę o telefon 660 045 380 – służę wszelką informacją.
Wyświetlaj:
kobieta / 2008-10-27 15:22
proszę o szczegółowe info, interesuje mnie przede wszystkim wynagrodzenie oraz uprawnienia do wykonywanej pracy.
W tej chwili (od kilku miesięcy) jestem związana z pewna firema,ale nie otrzymuje jeszcze prowizji (choc juz mam sprzedane polisy). LW
kobieta 50+ / 87.99.17.* / 2009-06-24 14:58
I co pracuje Pani w tej branży? jestem pewna,że nie - szukają frajerów, na początek podpiszesz kilka umów a później planu sprzedażowego nie będziesz w stanie wykonać- więc musisz odejść i zostawiasz dla nich bazę klientów ,którą stworzyłaś. i dzięki takim FRAJEROM uzupełniają i powiększają sobie bazę klientów. FRAJERZY OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kobieta / 2008-10-27 15:21
proszę o szczegółowe info, interesuje mnie przede wszystkim wynagrodzenie oraz uprawnienia do wykonywanej pracy.
W tej chwili (od kilku miesięcy) jestem związana z pewna firema,ale nie otrzymuje jeszcze prowizji (choc juz mam sprzedane polisy). LW

Najnowsze wpisy