Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

oferty pracy - gdzie szukać najłatwiej i najszybciej

oferty pracy - gdzie szukać najłatwiej i najszybciej

lulka568 / 2011-03-29 15:11
witam, jaki sposób na szukanie uważacie za najskuteczniejszy? przeglądam ogłoszenia internetowe, wysyłam cv już od kilku miesięcy i nie ma żadnego odzewu, chętnie zmienię taktykę ale na jaką, niech ktoś z Was podpowie w jaki sposób znaleźliście swoje posady, czy myślicie że roznoszenie podań od firmy do firmy może pomóc?
dziękuję :)
Wyświetlaj:
Arnikana / 80.239.242.* / 2012-06-11 00:25
Im więcej metod stosujesz, tym jest większa szansa. Ale nie ma chyba jednej, najbardziej skutecznej metody. Może tylko z polecenia..
Ew. zobacz jeszcze tutaj, to chyba świeża oferta, może coś dla Ciebie:
www.jakzaraciac.info >>
dobryduszek / 82.210.150.* / 2011-04-12 17:07
jak znajdziesz ofertę, to oprócz wysłania jej na podanego linka, albo przez przycisk aplikuj, wejdź jeszcze na stronę danej firmy i poszukaj zakładki praca tam może będzie jeszcze jakiś mail, gdzie też możesz wysłać.
szukaj po portalach ale-praca.pl, jobrapido.pl.
sprawdzaj firmy, ja np. nie wysyłałam na adresy np o2. wp itd, tylko na takie gdzie firma miała swój firmowy adres.
możesz pochodzić ale tu są 2problem: 1. nie przejdziesz przez recepcje w biurowcach jeżeli nie jesteś umówiona, 2. większość sekretarek/ asystentkę czy recepcjonistek niestety wyrzuca te cv.
więc chyba lepiej przez net. zmień cv , może coś jest w nim nie tak... zresztą na ale-praca jest baza kandydatów, wejdź tam i zobacz co inni wpisują odnośnie swojego doświadczenia, zainteresowań i jak to powinno wyglądać.
powodzenia

Najnowsze wpisy