Forum Polityka, aktualnościKraj

Ogólnopolski protest pielęgniarek i położnych

Ogólnopolski protest pielęgniarek i położnych

Wyświetlaj:
Marina / 93.176.212.* / 2015-04-22 09:50
Polakom jest zle w każdej sferze życia bo na stołek polskiego rzadu zajął unijny potwór a prawowity rzadca Polski został zabity w Smoleńsku wraz z załogą Tupolewa
GMO / 159.205.214.* / 2015-04-22 09:50
Wystarczy, żeby wreszcie wprowadziły normy minimalnego zatrudnienia pielęgniarek na odpowiednich stanowiskach pracy zarówno w szpitalach jak i przychodniach, oraz aby określiły poziom minimalnej płacy na tych stanowiskach. Osoby które zatrudnią się poniżej tej normy ( będzie wiadomo po poziomie składki na Izby) powinny mieć zawieszone prawo wykonywania zawodu do czasu zatrudnienia zgodnie z normą. Każdy pracodawca, żeby nie stracić kontraktu, będzie dbał o przestrzeganie tych norm.
AKILIA / 83.10.114.* / 2015-04-22 09:49
Do POŁOŻNYCH i PIELĘGNIAREK głosujcie w wyborach na KORWINa! Dajcie facetowi szanse a zobaczycie za rok, dwa, że jednak można żyć inaczej!
totalitarne kłamstwa / 93.176.212.* / 2015-04-22 09:48
priorytetem rządu PO są czcze obietnico-gadaniny i skupianie uwagi na wyrywaniu sobie rządu, w Polsce dojdzie do rewolucji i będzie to krwawa rewolucja, od ponad dwustu lat ktos nami Polakami z zewnątrz rządzi: Rosjane, Niemcy obecnie złośliwy nowotwór europejski, milczą o tym media ale ze zródeł nieoficjalnych wiem, że nadchodzi ogień nuklearny ze strachu będziemy sie chować pod łóżka ale co tam każdy z POlityków zapewnia że jest pokój i nic nam nie grozi a III wojna juz sie rozpoczęła
A do mediów: macie władzę przekazywania prawdy tego co obecnie sie dzieje wykorzystajcie ja zgodnie z własnym sumieniem bez strachu utraty pracy, informujcie ludzi o prawdzie nie okłamujcie, i nie milczcie na temat tego co sie dzieje w Polsce i na świecie kazdy ma prawo do tej prawdy !
pracownik służby zdrowia / 31.183.201.* / 2015-04-22 09:46
To co tutaj piszą , jest obrażliwe i poniżające. Nasza praca jest niedoceniana. Najgłosniej krzyczą przeważnie Ci, którzy brzydzą się zmienić w szpitalu pampersa własnej mamie czy tacie, najprościej wszystkie pretensje zrzucić na pielęgniarkę. Pracuję w tym zawodzie juz 30 lat, od 8 lat nie było podwyżki płac w naszym szpitalu. PIELĘGNIARKA czy POŁOŻNA to też człowiek proszę państwa, człowiek, któremu tak jak pacjentowi należy się szacunek !!!
respect / 94.42.189.* / 2015-04-22 09:51
droga siostro, to platfusowy folklor nie dziw się. Jesteście nam bardzo potrzebne, znam wasza pracę, sam dyżurując przy wnuczkach przesiedziałem w wielu szpitalach niejedną noc i dzień.
Trzeba było połączyć siły w miniona sobotę. Teraz zgniecie w tłumie obojetnosci. Pokażcie się 3 maja na pl Zamkowym o godz 13. Pozdrawiam.
Akilia / 83.10.114.* / 2015-04-22 09:50
To zamiast wyrywać mi z kieszeni, głosuj babo na inną partię. Jeśli Państwo ma tobie dać to mi musi zabrać! Rozwiązaniem jest tu KORWIN!
antre / 94.42.189.* / 2015-04-22 09:57
ty akurat literacie w ogóle nie płacisz należycie policzonych podatków, pojedź sobie na wieś zobaczysz fioletowe krowy i wiewiórki zawiną ci fistaszki.
Skąd się biorą tacy ludzie ? kto ich urodził i wychował ?
Akilia / 83.10.114.* / 2015-04-22 10:04
Osobiście mieszkam na wsi. Od mojej pensji odchodzi ZUS,NFZ i podatek dochodowy. Ponadto o kwoty, która mi została potrącany jest kolejny podatek VAT oraz AKCYZA. Co rok płace podatek od ziemi, która jest moja, którą kupiłam za wypracowane pieniądze od których został już naliczony podatek a podczas nabycia musiałam zapłacić go ponownie w formie podatku od wzbogacenia?! Podatki płacę również od usług, nie wspominając o złodziejskiej dystrybucji za wodę, prąd i gaz. I ty mi mówisz, że nie płacę podatków?
respect / 94.42.189.* / 2015-04-22 09:45
jak to miało być dobrze, czego on to nie dokona. 8 lat kłamstw i nadal sa jeszcze w Polsce ci co taka politykę popierają.

Japończycy zaczynają jeździć ponad 600 km na godzinę, a my na niektórych kierunkach osiągamy 120 km na godz.
U nas NAJSZYBCIEJ powstają spółki kolejowe, bo tam można lokować swoich kolesi w Radach nadzorczych.
na torach niewielkie zmiany. Czekamy na kolejną katastrofę.
Mąż Pielęgniarki / 79.186.19.* / 2015-04-22 09:43
Głupia grupa zawodowa nie zgrana usłużna Doktorom ! . Mając takie argumenty wychodzić na ulice ?wystarczy się zgrać złożyć wypowiedzenia jak nie będzie wzrostu wynagrodzenia. Niema pielęgniarek niema szpitala niema szpitale niema pracy dla Prezesa i Doktorów proste. strach ma wielkie oczy a czemuś biedna boś głupia :).
Mąż Pielęgniarki / 79.186.19.* / 2015-04-22 10:04
To płacz dalej i tyraj przy 25 chorych z grosze a chleba jak nie było tak nie będzie z tej pracy dziek tobie i tobie podobnym.
głupia baba / 83.17.26.* / 2015-04-22 09:57
Łatwo wypowiedzieć pracę jak się nie ma na chleb. I dzieci tez jedzą....
hela / 46.171.72.* / 2015-04-22 09:43
....chory kraj i zawiść ludzka u nas na wszystkich narzekają okazuje się że w Polsce nikt NIC nie robi ani pielęgniarka ani nauczyciel ,urzędnik ,policjant ,strażak ,lekarz,biurowiec ......nie ośmieszajcie naszego kraju bo okazuje sie że same nieroby
innypolak / 80.53.181.* / 2015-04-22 09:42
Dla niezorientowanych- położna- 2 osoby na 3 oddziałach, czasami odebrane 5 porodów na zmianę, i obsługa-na opiekę czasu już nie ma- pozostałych pacjentek. Do tego nocki i święta, traktowane jak parobki i odpowiadające za to co robią. Płaca z wszystkimi dodatkami 1700...
Nauczyciele, policjanci, lekarze ( pensja szpitalna 15000 i więcej ) powinni nie zabierać w tej sprawie głosu z powodu wstydu jaki powinni odczuwać.
Jeśli są w tej grupie patologie to zwyczajnie- wyrzucać takie panie z pracy na zbity pyszczek ale większość wierzcie mi, jest traktowana haniebnie- jak parobki XXI wieku.
Glon555 / 178.43.206.* / 2015-04-22 09:39
Znam zaradne pielegniarki które biora od 70zł za wizytę domową i 0 podatków, śmigaja 5 letnimi sirocco albo cayenne więc bez jaj, Na oddziale 2800 + np. przychodnia prywatna po 15-tej 2-3 razy w tygodniu, do tego wizyty z zastrzykami itp i nie które zaradne mają powyżej 5 tysięcy. To takie trucie jak nauczyciele i połowa mieszka w domkach pod miastami ale bieda ....... wykłady zwolnione z vatu itp. Lenie i złodzieje. Kto zaradny ten żyje a reszta pasożyty! Won od moich podatków! Ja \ni moja firma ich nie utrzymamy!
pierożek / 89.75.139.* / 2015-04-22 10:06
Ty to nazywasz zaradnością? Nie spać w ramionach męża, nie widzieć dzieci, wnuków...mieć czas tylko na pracę?...w imię 4000PLN do kupy...żałosne
julek170 / 80.53.30.* / 2015-04-22 09:39
jestem za tym aby to pacjent decydował o tym czy pielęgniarka ma dostać podwyżkę czy nie, niektóre Panie na tym stanowisku to się zachowują jakby wszystkie rozumy zjadły, gdyby to pacjent oceniał to by się bardziej starały
sly1031 / 93.105.230.* / 2015-04-22 09:44
Jestem za tym aby słuzba zdrowia była prywatna. Ostatnio w wyroku sądu wyceniono pracę pielęgniarki na 50 PLN za godzinę. Trafisz do szpitala na oddział i poleżysz 3 dni dostaniesz fakturę 72h x 50 PLN i się zdziwisz. Powinny dobrze zarabiać. Wszyscy wylewaja na nie pomyje mało kto docenia ich prace są traktowane jak służące a prawdza jest taka że muszą odejść od łóżek pacjentów aby ktoś zobaczył co się stanie jak ich nie będzie
roman.niedz / 185.56.211.* / 2015-04-22 09:37
Przepracowane pielęgniarki widzę w każdym SZPITALU.. Taka opieka pod rządami biurokratów typu "Arłukpowcz" mija się z powołaniem. Jestem stałym pacjentem szpitali, polecam żywienie w szpitalu kolejowym, we Wrocławiu, pasujące do ministra. Przeciwieństwem jest szpital MSW i AS w Warszawie.
O nędznych pensjach nie wypowiem się.
Taki się składa, że od 68 lat korzystam z dobrodziejstw lekarzy i służby zdrowia.
Ilość chorób jakie mi wyliczono w jednym ze szpitali - bagatela 15. Pełen przekrój nieszczęść. A ja mam mimo to humor., często wisielczy.. No cóż żyjemy w wolnym kraju, w którym każdy może umrzeć (nawet z głodu), bowiem życie dla wielu jest cholernie trudne dzięki reformom "uczonych".
Popieram przepracowane pielęgniarki. Pielęgniarstwo wywodzi się bowiem od pielęgnować, pomagać...
kibic / 185.11.109.* / 2015-04-22 09:33
te panie dawno przestały być siostrami, to zatrudnione osoby na etacie pielegniarki,przestały opiekować się pacjentami. One przychodzą do pracy za karę.Wśród pielęgniarek panuje ogólna znieczulica. Przez trzy tygodnie pobytu w szpitali ani jedna ani razu nie użyła słowa proszę. Były antypatyczne i zarozumiałe.Do pacjentów zwracają się bezosobowo : obrócić sie , podać , podnieść..... Nie zaglądają do pacjentów bez specjalnego wezwania. Pięć minut na dobę dla pacjenta to limit (w tym dwa obchody i dwa razy mierzenie temperatury). Niech pielęgniarki zaczną szanować pacjentów , a dopiero później krzyczą. W nocy siedzą w dyżurce, słuchają muzyki i chichocą przeszkadzając ciężko chorym pacjentom.Niejednokrotnie słyszałam jak szydziły i kpiły z pacjentów (miałam pokój obok dyżurki).
;,,,, / 89.78.194.* / 2015-04-23 21:23
a czy pani w urzedzie czy sądzie wzrusza się na twój widok, czy w czymś ci pomoże? Siedziały w nocy? jakby się położyły to byś napisała, że spały. Idź i pyskuj do US, Sądu i prokuratury a nie w szpitalu. Jak leżałaś to jak widziałaś co robiły pielęgniarki?
boli / 46.238.214.* / 2015-04-22 09:30
Co tam podwyżki zasiłki dla kalek nastał boom za gajowego na helikoptery ,rakiety ,lewe przetargi. Naród z gołym dupskiem ale generałowie z ostrogami .REPUBLIKA BANANOWA jeszcze trochę jedynym żródłem będzie eksport dopalaczy
Filon441 / 83.25.44.* / 2015-04-22 09:28
Paniom pielęgniarkom się we łbach poprzewracało. I tą swoją zadymę jeszcze nazywają "walką". Co za cymbały.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy