Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ojciec Rydzyk wchodzi w komórki

Ojciec Rydzyk wchodzi w komórki

Money.pl / 2008-10-06 11:45
Komentarze do wiadomości: Ojciec Rydzyk wchodzi w komórki.
Wyświetlaj:
co? / 78.8.54.* / 2009-07-10 22:52
i dobrze przynajmniej nie kradnie ode mnie z domu ... zaraz zaraz ja mieszkam z babcią:P
Apokaliptyk / 85.237.163.* / 2008-11-12 20:32
Jezus powiedział: "Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niźli bogaty wejdzie do nieba" oraz do setnika na pytanie co mam czynić "Rozdaj wszystko ubogim i idź za mną"

Tak więc ten spasły bufon, obracający milionami za pomocą swoich fundacji, mieniący się ojcem, księdzem i katolikiem szczeźnie na wieki w ogniu piekielnym !!!
xxxxxl / 83.10.235.* / 2009-07-11 11:21
spokojnie
KK
to najwiekszy koncern w Polsce
potem długo długo nic

podobnie w Niemczech
też na pierwszym miejscu

Biblia to nic innego jak prospekt emisyjny
jak na razie chyba nie ma lepszego wzorca
mimo że skompilowany przez tzw. pogan

genialny sposób pozyskania kapitału
wystarczy policzyc koszt kapitału

"udziałowcy" na tym świecie nie mają praktycznie żadnych praw
nawet działka na cmentarzu tez nie jest ich

-------------------------------------------------
ciekawe że koncepcja jednego boga
najmniej spójna logiczna
sprzedaje się najlepiej

bo na logikę jedno jest pewne,
że nie ma jednego boga

bo albo nie ma żadnego
albo są wszyscy
zdzbucz / 2008-10-06 12:11
no i bardzo dobrze ,przynajmniej nie kradnie i nie żyje z moich podatków ,nie defrałduje mi składek emerytalnych. to nie przez Ojca Rydzyka mamy ubogich emerytów i kryzys finansowt w świecie
stefan101 / 85.128.51.* / 2008-10-06 19:35
Znalazł bandyta nową metodę na wysysanie resztek pieniędzy z emerytów i rencistów.

Kiedy ten złodziej wkońcu wyląduje w p******?

To już nawet nie Trzeci Świat, ale chyba Siódmy...
m2maciek / 89.76.13.* / 2008-11-18 23:12
Sądząc po twoim wpisie idiotów u nas dostatek
nadchodzacy_kryzys / 91.64.58.* / 2008-11-12 21:41
a pan premier? ssie caly narod a wszyscy nabrali wody do ust. jak slucham tej propagandy
w polskim radiu o tym jaka potega jest polska i ze kryzys jej nie dotyczy to mnie krew zalewa.
niech go kaczka kopnie. polacy sie obudza jak beda juz na dnie a do tego czasu trzeba uwage zwrocic na rydzyka. rydzyk moze pokazac co zbudowal i gdzie sa zainwestowane jego pieniadze. moze on zacznie wrescie budowac autostrady. bo tusk do swojej emerytury nie zbuduje, zeby on chociaz mial 15% szarych komorek co rydzyk. ten przynajmniej cos osiagnal, a znalezli sie tacy rodacy co im zazdrosc uszami wychodzi.
pokazcie mi co zbudowal tusk za kase calego narodu. jego kleska zbliza sie milowymi krokami tylko mi szkoda tej oszukanej mlodej generacji 'do zobaczenia w anglii'
stefan wpuszczono cie w maliny a polak to przeciez cwaniaczek ale znalazl sie lepszy od ciebie, od ciebie... i od ciebie tez... i zyje tez z ciebie. a ty co... szukasz nie tam gdzie trzeba fujaro
edek234234 / 85.221.185.* / 2008-10-06 20:09
O widzę że jakiś czosnek tu się wypisał. No bo jaki naród jest tak chory z nienawiści :) no chyba że wyborcy PO lub Unii Wolności (he,he,he)
wilgiriusz / 79.188.238.* / 2008-10-06 11:45
no i bardzo dobrze, niech pomnaza wielkie dzieło katolickie !

zaraz ci , którym spodobało się bankructwo fundacji DAR GDAŃSKA , zaraz zaczną bluzgać i wymyślać przeszkody.

Nic z tego robaki , już dzisiaj mądrzejsi od waszego premiera przyznają , że Polska ma wyjatkowe szanse z geotermii , a ten polecił blokować wszystko co się da toruńskiej inicjatywie. Tak go irytuje rozmach i sukces dzieła toruńskiego księdza.
STEFAN101 / 85.128.51.* / 2008-10-06 19:33
no i bardzo dobrze, niech pomnaza wielkie dzieło katolickie - TYLKO I WYŁĄCZNIE WŁASNE!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy