Forum Polityka, aktualnościKraj

Olechowski porzuca Platformę. Ma plan. Jaki?

Olechowski porzuca Platformę. Ma plan. Jaki?

Money.pl / 2009-07-02 14:44
Komentarze do wiadomości: Olechowski porzuca Platformę. Ma plan. Jaki?.
Wyświetlaj:
6x7 / 212.76.37.* / 2009-07-02 15:15
Nic nie robić poza kasą. Przeciez on kocha po pierwsze siebie, a po drugie kasę. Na prezydenta to możę Wilanoaa? Ludzie czy nie pamietacie że ten Człowiek wolał zrezygnoac z Funkcji Ministra niż dochodów z rad nadzoryczych? Ale Naród głupoi i to wszystko kupi, prawda? gapa.
issael / 79.162.208.* / 2009-07-02 17:25

Ludzie czy nie pamietacie że ten Człowiek wolał zrezygnoac z Funkcji Ministra niż
dochodów z rad nadzoryczych?

To akurat jest zaleta, nie wada.
Jak widać nie kazdy jest podatny na zaslepienie rządowymi zaszczytami :)
JanuszPOlikot / 2009-07-02 14:44 / Tysiącznik na forum
No to już koniec PO .
Bilderbergi grają w Polsce na "nową jeszcze lepszą partię".......
Tak tak .......New World Order
Jacqb / 2009-07-02 15:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Trudno powiedzieć. Wydawało mi się że PO bardzo starannie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec grupy. Może grają pod zasada ktokolwiek wygra, wygramy. Faktycznie lewica nie istnieje więc tworzą alternatywę po prawej stronie. Sam nie wiem... Dość ciekawe to zawirowania..
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-07-02 15:15
Ja raczej myślę, że stary wyga jakim jest Olechowski doszedł do wniosku, że Tusk już się zużył jako polityk. Ludzie lubią słuchać pięknych bajek, ale od czasu do czasu, żeby podtrzymać ich uwagę, trzeba zmienić bohatera. Nie będzie to jednak łatwe. Bajki były tak kolorowe, sugestywne i futurystyczne (aż do 2030 roku), że nowe trudno będzie napisać. Dobrych bajkopisarzy też nie ma w Polsce wielu:)

Najnowsze wpisy