Forum Polityka, aktualnościKraj

Olejniczak: Warszawę stać na nowe żłobki

Olejniczak: Warszawę stać na nowe żłobki

Money.pl / 2010-11-09 08:24
Komentarze do wiadomości: Olejniczak: Warszawę stać na nowe żłobki.
Wyświetlaj:
Elektro Devil / 2010-11-09 10:33 / Tysiącznik na forum
SLD miała już pokaz swoich możliwości za rządów Lesia Millera. Gabinet i otoczenia Millera mogło by mieścić się w zakładzie karnym, bo tylu aresztowań i przekrętów to nie było w żadnej ekipie.

Ale cóż społeczeństwo jest w większości głupie i nie pamięta jak choćby całe Opolskie SLD odwiedzało tamtejszy zakład karny. Aleksandra Jakubowska, Pęczak. Sobotka to prominentni Politycy tej partii.

Olejniczak niech walczy o prawa homosiów, do tego się nadaje.
Binarek / 2010-11-09 09:22 / Tysiącznik na forum
"Olejniczak powiedział, że byłoby mu przykro wydawać miliony na kampanię, gdy niektórzy emeryci i renciści muszą się utrzymać za kilkaset złotych miesięcznie"

Ale wizje wydatków z kasy miejskiej to ma na dobre kilka miliardów czerwony oszust.

Chyba najlepiej będzie zagłosować na osobę, która obieca, że nic nie pobuduje podczas kadencji i na nic nie będzie wydawać pieniędzy.
rosa67 / 83.17.65.* / 2010-11-09 09:54
Zastanów się. Czy nie słuszniej byłoby wybudować kilka przedszkoli i żłobków a może i domów spokojnej starości niż stadion Legii Walterowi? Pomyśl - to nie boli.
Binarek / 2010-11-09 10:40 / Tysiącznik na forum
Pod subwencjami do stadionu podpisał się Marcinkiewicz.
Proszę zapytaj jego czym było uzasadnione to zobowiązanie

Nie wiem czy państwo stać na 100% pokrycie żłobkami i przedszkolami. Jeżeli stać (utrzymanie) to budujmy. Nie zawsze jest tak, że to co państwowe jest bardziej efektywne od prywatnego. Jest duża ilość majętnych ludzi w Polsce, która posyła dzieci do niepublicznych przedszkoli

Pomyśl Rosa67 zanim zaczniesz bawić się w Janosika jak Olejniczak i zaczniesz łupić bogatych i ubogich.
kenyz / 89.79.24.* / 2010-11-09 20:19
Ja pod tym pomysłem podpisuję się.
Mnie to już nie dotyczy ale pamiętam jak na jedno miejsce w żłobku czy przedszkolu było zgłaszanych trzydzieścioro dzieci a dziś nie jest niestety lepiej.
Chcemy mieć lepsza przyszłość?
To zatroszczmy się o nią ;)

Najnowsze wpisy