Forum Polityka, aktualnościKraj

Olimpiada w Londynie przyciągnie inwestycje warte miliardy funtów. Po Euro 2012 wielkie "nic"

Olimpiada w Londynie przyciągnie inwestycje warte miliardy funtów. Po Euro 2012 wielkie "nic"

Wyświetlaj:
rembert2 / 2012-07-29 16:03 / Tysiącznik na forum
Donald odtrabil sukces i zapowiada kolejne ciecia wydatkow-te rzady nieudacznikow sa tak mierne ze az nerwy biora ze nie idzie ich odgonic od koryta
kolejny gość / 2012-07-30 12:35 / Bywalec forum
no ale nie porównujmy Olimpiady do Euro to po pierwsze a po drugie, Londynu do Warszawy czy Wrocławia
bc / 86.20.146.* / 2012-07-29 14:52
No to teraz posluchajcie mnie uwaznie fachowcy piszacy ten artykul.Jesli chodzi o wykorzystywanie sznas to mysle ze zrobilismy swoje, niestety D.Tusk musial pilnowac podstawowych tematow tj.autostrad itp. D.Cameron mogl skupic sie na interesach bo jesli nie wiecie w UK wszystko juz jest - aoutstrady od lat 70'ych i hotele ktore bez problemu przyjmuja gosci.Miedzy naszymi krajami jest przepasc a byla pani minister niech zajmie sie w takim razie promowaniem Polski i szukaniem inwestorow.Pamientajmy ze my jestesmy sila robocza i tzw uslugodawcami a UK w tym przypadku ma kapital wiec tam wszyscy chca sie spotykac poniewaz,tzw.VIP'y licza na iwestycje i pomoc w ich biznesach.Spekulacje o potencjalnych inestycjach na wyspach to stek bzdur.Niestety biznes jest jak pogoda w UK- nieprzewidywalna.
win / 86.161.200.* / 2012-07-29 14:24
Jaki Rzad taka gospodarka.Od 20 lat rzadzili Polska nieudolni pseudopolitycy-no to jak ma wygladac rzeczywistosc?Od 20 lat te same geby (no moze troszke szersze)probuja (z powodzeniem)manipulowac spoleczenstwem (naiwnym az do bolu)po to tylko zeby dostac sie na stolek i urzadzic w dobrobycie pociotkow.Wyborcom wciska sie gigantyczny KIT-czyli bzdety o zielonej wyspie,a narod TE brednie lyka jak pelikan.Dopoki tak bedzie ,bedziemy caly czas narzekac i wybierac w kolejnych wyborach roznego rodzaju obibokow,cwaniakow i kombinatorow,ktorzy z rzadem fachowcow maja tyle samego co malpa z czlowiekiem.
herr flick / 193.200.47.* / 2012-07-29 12:54
teraz widac jak daleko jesteśmy od CIWILIZACJI:)
spójrzmy prawdzie w oczy-jesteśmy wiochą zabitą dechami w której rządzi bezmózgami (lemingi)wiejski przygł.i ŁYSY jego cieć
POLO 37 / 82.132.249.* / 2012-07-29 11:51
TYLKO NAJBARDZIEJ ZENUJACY JEST WIDOK OSOBY KTORE OGLADAJA OLIMPIADE TO SZKODA ZE TO NIE LUDZIE NA POZIOMIE A ZWYKLI PIJACY KTORZY ZAJMUJA MIEJSCA INNYM
KRET12 / 82.132.249.* / 2012-07-29 11:33
NO TAK SRANIE W BANIE A I TAK INFRASTRUKTURA W POLSCE I TAK WYGLADA LEPIEJ NIZ W UK A OLIMPIADA NIC IM NIE DA
herr flick / 193.200.47.* / 2012-07-29 12:55
MASZ COS Z GŁOWĄ CZY PO PROSTU GŁUPI JESTEŚ???:)
a może to żart...
Glupi wyborca. / 83.6.230.* / 2012-07-29 11:08
Nic dziwnego bo taka jest struktura wladz polskich: "ja wiem, ze sie na te stanowisko nie nadaje, dostalem je z listy partyjnej by glosowac na szefa i byc posluszny mimo, ze nic nie wiem o tej branzy, nie bede nawet probowal wspolpracowac z innymi - oni tacy sami "fachowcy" za wielkie pensje - wiem, ze mi tylko zaszkodza bo wyjawi sie innym jaki ja do niczego a lepiej niech sie okaze, ze oni tez nic nie robia (bo nie maja pojecia o przedmiocie) wiec wszyscy tacy sami no to ja bezpieczny". Ilu wyrzucili z tego rolnictwa? 34-ch? Z dziesiatkow tysiecy zbednych i SZKODZACYCH! Beda to badac poki wszyscy zapomna o tym. Widzielismy komisje sejmowa o tych ukladach na cmentarzu. Publika zadowolona, ze rzad zareagowal na tasmy.... az do nastepnej afery na setki milionow zlotych. Polegaja na wyborcach bo obsadzili setki tysiecy zbednych stanowisk w administracji... plus ich rodziny aby to podtrzymac. Kupuja "zielona wyspa" bo "glupi? wyborca to kupi". Tak to dziala tutaj.

Najnowsze wpisy