Forum Polityka, aktualnościŚwiat

ONZ bezradny ws. Strefy Gazy

ONZ bezradny ws. Strefy Gazy

Money.pl / 2009-01-04 14:47
Komentarze do wiadomości: ONZ bezradny ws. Strefy Gazy.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2009-01-04 16:46 / Tysiącznik na forum
ONZ już dawno się przeżyło, ta organizacja już nad niczym nie panuje, nie potrafi podejmować zadnych logicznych decyzji. Czym prędzej zostanie rozpędzona na cztery wiatry, tym lepiej. Brak decyzyjności w sprawach Iraku, Iranu, byłej Jugosławi czy Sudanu, a teraz blokowanie przez USA decyzji w sprawie Izraela są tego najlepszym przykładem. Chiny, USA i Rosja blokują wzajemnie wszelkie decyzje, więc po co to łajno utrzymywać??
W 1947 roku ONZ powołała do życia nowe państwo Izrael i co z tego wyszło?? Wielkie gówno, same wojny, cierpienia niewinnych narodów, a miały powsatać dwa państwa :żydowskie i arabskie połączone unią gospodarczą. Winę za ten stan rzeczy bez wątpienia ponosi ONZ plus USA i Wielka Brytania.

TRZYMAM KCIUKI ZA WOLNĄ PALESTYNĘ!!!
putin / 83.30.211.* / 2009-01-05 16:11
uważaj żeby ci tych kciuków nie obcięli na żywca i tak jesteś dla nich PSEM NIEWIERNYM
i nie uratuje cię ciemniaku choćbyś ich lizał po gołej dupie
jan kowalski / 2009-01-05 19:13 / Tysiącznik na forum
pewnie wolisz bardziej wysublimowane tortury, judaszu?? Ja z wyciągniętą dłonią, a Ty mi nóż w plecy, malutki donos czy pętla na szyi. Niedoczekanie!!
Wapniak / 2009-01-04 14:47 / Tysiącznik na forum
Spróbował by być...poradny!?...
MerekM / 2009-01-04 15:59
Ciekaw jestem jakie stanowisko zacznie zajmowac USA po przejeciu wladzy przez Obame
jan kowalski / 2009-01-04 16:48 / Tysiącznik na forum
Nic się nie zmieni, to taki sam tępak jak Bush, tylko lepiej opalony. Hahaha

Najnowsze wpisy