Forum Forum finansoweBanki

open finance+getin

open finance+getin

kamo03177 / 2013-08-04 19:46
pomożcie!!! mam konto oszczędnościowe w getin założone przez doradcę z open na 10 lat. ostatnio czytałem że to złodzieje i nie wiem czy mam się wycofać dopóki nie jest za pózno czy zostać i wplacać dalej?????
krzysiek86 / 83.23.227.* / 2013-08-10 13:39
napisz dokładnie co konkretnie załozyłeś i co konkretnie PODPISYWAŁEŚ. a najlepiej weź do ręki umowe i PRZECZYTAJ CO TAM JEST NAPISANE!
Najprawdopodobniej założyłes sobie jakiś fundusz inwestycyjny z musowych co miesiecznym wplacaniem jakiejś kwoty co miesiąc przez 10 lat + za free to konto IKE z " atrakcyjnym oprocentowaniem ". Ja mam takie cos od ponad roku, poza kilkoma kruczkami o ktorych doradca mi nie powiedzial jest generalnei ok, ale po dzis dzien nie moge sie zalogowac do systemu open life, gdyz organizacja i dbalość o klienta jest tam daleka od idealnej ( nie chodzi mi tu o doradce, bo mam bardzo dobrego ), po prostu czekam długi okres czasu na brakujace dokumenty umożliwiające zalogowanie sie do systemu.
Jak przeczytasz dokladnie umowe, to zrozumiesz ze najprawdopodobniej to konto oszczednosciowe masz w getinbanku, z bankowym funduszem gwarancyjnym zdaje się do 300 tys. euro. Ale przeczytaj dokladnie swoją umowę !

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: