Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Opinie o Kowalski Poland lub P&E Kowalski

Opinie o Kowalski Poland lub P&E Kowalski

stop- oszustom / 80.54.168.* / 2008-12-06 03:51
To ta sama Agencja pracy która wcześniej miała nazwę P&E Kowalski a jak na forach az zaczęło wrzec od złych firma zmieniła domenę strony internetowa z www.pekowalski.com (nie czynna strona) na www.kkkowalski.eu (nowa aktywna. Ale własciciel jest zawsze ten sam - p.Kowalski Kazimierz. Nr certyfikatu w Krajowym rejestrze agencji zatrudnienia 2128
Jeśli ktos miał kontakt z tą firma lub ta osobą prosze piszcie na forum.

www.kps.pl/praca-w-holandii-p-e-kowalski-poland_4881.html
Napisał EL-paso_666@onet.eu (data: 05-Sep-2007)
Tytuł: lipa
Komentarz: Nie wyjeżdżajcie z tej firmy nie dostaniecie umowy,ubezpieczenia,dostaniecie tylko zaliczke bo wyplaty do tej pory nie zobaczylam a z szefem po pewnym czasie kontakt sie urywa i swoich praw dochodzic trzeba przed sadem.

free4web.pl/3/2,77881,235377,3087890,0,Thread.html#3087890
Tu tez jest wiele info

Piszcie co wiecie o tej Agencji.
Wyświetlaj:
golden27 / 2010-12-17 00:45
ja zostałem oszukany bo karzą mi po 2 latach zapłacić urzędu ( coś o ubezpieczeniach ) 552 euro a jasno na papierach z firmy pisze ze to oni otrzymają nad płaty ;/

kontakt 7654814
ZWYCIEZMY / 89.229.90.* / 2009-10-20 13:07
SZUKAM LUDZI OSZUKANYCH PRZEZ KOWALSKI POLAND DO ZBIOROWEGO ZLOZENIA POZWU NA FIRME KOWALSKI POLAND I WYEGZEKWOWANIA SWOICH PIENIAZKOW Z ODSETKAMI I NA GORKA ZA WSZYSTKO.POZDRAWIAM WSZYSTKICH OSZUKANYCH PRZEZ KOWALSKI POLAND
WIEDZA O KOGO CHODZI / 89.229.90.* / 2009-10-09 13:05
Witam.KOWALSKI POLAND !!!! WISI MI KASE WIEC JEZELI NIE DOSTANE W NAJBLIZSZYCH DNIACH PIENIEDZY NA KONTO TO ODRAZU DAJE SPRAWE DO SADU A WIEM ZE NIEBEDE CZEKAL RTAK DLUGO JAK INNI NA SPRAWE BO MAM TA KWESTIE JUZ PORUSZONA.POZDRAWIAM GLOWNE PANIE W BIURZE KIERUJACE I MYDLACE OCZY .CHLOPAKI Z BUDOWY Z ENGER!!!!!NIE NAWIDZE WAS ,JESZCZE ZADNA FIRMA MNIE NIE ZROBILA I NIE ZROBI W BALONA -PAMIETAJCIE !!!!!
grzesieeek / 87.195.74.* / 2009-11-16 01:10
szukam pomocy w odzyskaniu pieniedzy z p&e...ktore mialo wypllacic niby UVW ale jest cisza juz dlugi czas....niewiem co robic a to jest przeszlo 1000e...pracowalem w HOLLANDER Barendrecht. w biurze kłamia i twierdza ze nie moga mi wyslac papierow.prosze o kontakt kogos kto wie cos na ten temat
AGF / 82.168.145.* / 2009-12-19 18:10

szukam pomocy w odzyskaniu pieniedzy z p&e...ktore mialo wypllacic niby UVW ale jest
cisza juz dlugi czas....niewiem co robic a to jest przeszlo 1000e...pracowalem w
HOLLANDER Barendrecht. w biurze kłamia i twierdza ze nie moga mi wyslac
papierow.prosze o kontakt kogos kto wie cos na ten temat

UVW juz wyplacil kase ludzia z hollendra teraz jest tam lepiej niz bylo e&a przejelo ten burdel pomalu godziny wracaja...ogolnie nie nazekam pzdr
NIE PODARUJE KOWALSKIEMU / 89.229.90.* / 2009-10-09 12:50
TRAFILA KOSA NA KAMIEN I ZA CHINY NIE ODPUSZCZE ZLOTOWKI KOWALSKIEMU POLAND ,DZIEKI WSZYSTKIM ZA E-MAILE Z POZYTYWNYM NASTAWIENIEM .TRZEBA TO SKONCZYC RAZ NA ZAWSZE I NIECH ZAPAMIETAJA ZE CHLOPAKOW ZE SZCZECINA NIE DA RADY ZROBIC W KONIA.WYJDA NA TYM JAK ZABLOCKI NA MYDLE!!!POZDRAWIAM ROBERT
śmierćzłodziejom / 83.30.32.* / 2009-11-17 18:44
można było zabić prez .cenediego ,a nie można ch*** kwalskiego?
NIE DAM SIE ZWYKLEMU KOWALSKIEMU / 89.229.90.* / 2009-10-09 12:54
KAZIMIERZ KOWALSKI TO KOWALSKI POLAND-NAJGORSZA FIRMA W POLSCE.CO PANIE KOWALSKI NAWET NIEWIEDZIALES ZE TAK SIE WSZYSTKO POTOCZY ,ZE ODZYSKAMY PIENIADZE I RESZTE KASY ZA NADGODZINY,CIUCHY ROBOCZE,DIETY ,DOJAZDY DO PRACY ,EKWIWALENT ZA URLOP 2 DNI I ZADOSCUCZYNIENIE ITP.POZDRAWIAM
ZONA KTORA ZJADLA SPORO ZDROWIA PRZEZ FIRME KOWALSKI / 89.229.90.* / 2009-10-08 13:03
WITAM JESTEM ZONA JEDNEGO Z TEJ OSEMKI CO PRACOWALI W ENGER NA BUDOWIE BEZ BADAN I CIUCHOW ROBOCZYCH I UMOW KONKRETNYCH DO TEJ PRACY.MAZ MIESZKAL 62 KM OD PRACY I MUSIAL DOJEZDZACZ SWOIM SAMOCHODEM OPROCZ TEGO ROBIL JAKO KIEROWCA GDYZ ON MIAL TYLKO SAMOCHOD !!! Firme nic nie interesowalo i dalej nie interesuje aby zlagodzic to wszystko a jest powodow bardzo wiele aby firma kowalski zaplacila chlopaka odszkodowanie i zadosuczynienie.Wiem z doswiadczenia ze final bedzie pozytywny jezeli wszystkie oregany w to poruszone wezma sie za KOWALSKI POLAND.Nie oszukujacfirma ta powinna byc juz zamniketa na rynek zachodni!!!!!
NIE UDALO SIE KOWALSKIEMU / 89.229.90.* / 2009-10-02 08:40
nam tez dali zaliczki po 100e i powiedziweli abysmy jechalki do polski boi pracy nie ma!!!!!A pieniadze bed=a kiedys na koncie!!!STARY NUMER Z REKAWICZKA !!!!W3SZYSTKICH TRAK ROBIA ALE NIE NAS,HEHEHEHHE I TO0 JESZCZE NIE KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIOE CZY NIE OTWORZYC BIURA POMOCY POSZKODOWANYCH PRZEZ KOWALSKIEGO A JAK CALY KOWALSKI CZY JAK MU TAM NOWAK,WIEM JAK Z NIMI MWALCZYC OCZYWISCIE NIE SAM MAM TAKI SZTAB LUDZI PRAWNIKOW I INNYCH PORUSZONYCH W MOOJA SPRAWE ZE TA FIRMA NIE POWINNA ISTNIEC BA NIE TYLKO ZMIENIAC NAZWE POPROSTU .......... SA INNE SPOSOBY
OSZUKANY / 89.229.90.* / 2009-10-08 12:58
BANDA OSZUSTOW A JAK DOCHODZI JUZ DO POWIADOMIENIA POLICJI I INNYCH ORGANOW STRUGAJA WARIATOW NAJLEPSZE JEST TO ZE SAM KOWALSKI POWIEDZIAL ZE JAK CHCEMY TO MOZEMY ISC ZGLOSIC NA POLICJE.FAZA NIEZLY CZLEK Z TEGO PANA KOWALSKIEGO!!!!!
sam10 / 81.15.241.* / 2009-08-12 10:44
Pracowałem dla tej agencji na trybowaniu głów wołowych w Niemczech wynagrodzenie za pracę będę dochodzić sądownie to nie jest uczciwa agencja przestrzegam nie warto tracić zdrowia.
CWANSI OD KOWALSKIEGO / 89.229.90.* / 2009-10-02 08:35
ONI TYLKJO CZEKAJA ABYS TO SADOWNIE ZROBIL-NA PRAWIe i SPOKOJ,,,ONI WIEDZA CO ROBIA_NIE DAJ SIE!!!!SA W TYM WYSPECJALIZOWANI ALE NIE Z CHLOPAKAMI ZE SZCZECINA-WIESNIAKI NIE BEDA NAS ROBIC W BUTELKE!!!!!!POZDROWIENIA DLA PAN Z BIURA KTORE ONE ROZPOCZYNAJA TEN PROCEDER!!!!!!!!!!!!!!!!ABY CZEGOS NIE ZAZNALY W ZYCIU
Jacek 87 toszek / 94.157.230.* / 2009-03-08 10:54
co prawda to rozne opinie chodza...
ja bylem w styczniu 2007 w oplu w niemcach miejscowosc bochum. co prawda po 7tyg okazalo sie ze niema juz dla mnie pracy i niemam juz poco wracac z polski. ale tak pozatym to z pracy i warunkow bylem BARDZO ZADOWOLONY.
moja dziewczyna byla w holandi z tej firmy w wakacje w 2007 roku w zakladzie Deeker i tez byla zadowolona.
no ale roznie to bywa................. zycze powodzenia!!!
kukuryku-be be be / 77.253.50.* / 2009-08-14 12:16
Firma porywa się z motyką na słońce koordynator ma pojęcie o malowaniu a nie o przetwórstwie mięsa .Pracowałem miesiąc i zarobiłem tylko zaliczkę którą wziołem a owypłacie muszę zapomnieć.Czeka mnie tylko dochodzenie swoich praw w sadzie. Ostrzegam nie pracujcie wtej firmie jak kolwiek się nazywa.iiiiiiiiiiiiiiiiii
BORYSEWICZ / 89.229.90.* / 2009-10-09 12:56
Z MOTYKA TO MALO POWIEDZIANE ONI NIC NIE WIEDZA GDZIE JEST DOKLADNIE PRACA,NIE MAJA ODZIEZY ROBOCZEJ ANI NARZEDZI!!!I JESZCZE NIE MAJA ZAMIARU PLACIC TRZEBA TO TAK NAGLOSNIC ABY BWESZLO IM W PIETY.ONI WIEDZA ZE JA NIE PODARUJE SWOICH PIENIAZKOW!!!!POZDRAWIAM,
gigig / 83.8.93.* / 2009-09-23 13:53
też zostaliśmy z kolegami oszukani przez tą firmę, dochodzę swoich praw w sądzie !
CWANSI OD KOWALSKIEGO / 89.229.90.* / 2009-10-02 08:31
Spokojnie wyrwiecie wszystko od tych zlodzieji z nagorka,Kowalski ze wsi!!!!!!!!!!!!!!!BANDA H***.NORMALNIE JAK MYSLE O TEJ FIRMIE TO DOSTAJE BILAEJ GORACZKI!!!!!!!!!!!!!!
oszukany / 89.229.90.* / 2009-09-28 17:30
Ta firma to jedna wielka ściema!!! banda oszustów i tyle na ich temat można powiedzieć!!! ja byłem tam 1,5 tygodnia a praca miała być na dłuższy czas, ale najważniejsze, że obiecują normalne warunki pracy i płacy a tak nie jest- dadzą ci jakąś marną zaliczkę i na tym się skończy- wypłaty nie zobaczysz! mi i kolegom po prostu zadzwonili i powiedzieli że praca już się skończyła i mamy wracać do domu a ta zaliczka to nasza wypłata, nie było innego wyjścia- poszliśmy od razu to zgłosić na niemiecką policję, od ludzi u których mieszkaliśmy dostaliśmy namiary na gościa, który dobrze orientuje się w tych sprawach i trochę pieniędzy odzyskaliśmy. Na razie sprawa jest w toku i nic dalej nie wiemy- może okaże się że sprawa skończy się w naszym sądzie?
RROBIONY PRZEZ KOWALSKICH ALE JESZCZE NIE ZROBIONY / 89.229.90.* / 2009-10-08 12:12
POWIEM TYLKO TYLE FIRMA KOWALSKI POLAND TO WALKI JAKICH MALO ALE CZY DADZA SOBIE RADE Z LUDZMI KTORZY ZNAJA SIE NA TYM.NIE PISZE NARAZIE NIC CZEKAM NA KASE ALE JAK JEJ NIE DOSTANE ,BEDE ROBIL WSZYSTKO ABY TA FIRME ZNISZCZYC POD WZGLEDEM PRAWA I JUZ WIECEJ NIE ZROBIA NIKOGO W BAMBUCZE A RACZEJ NIGDY NIE BEDA JUZ CHCIEC MIEC FIRMY Z KTOREJ MOZNA TAK SZYBKO ROBIC PIENIAZKI,Z TEGO CO SIE DOCZYTALEM TO KAPITAL FIRMY TO 50 tys zl.SMIESZNE TO JEST BO KAZDY SZARY KOWALSKIO,MALINOWSKI CZY NOWAK MA TAKIE PIENIADZE ,POZDRAWIAMY PANIE Z BIURA Z KEDZIERZYNA I CZEKAMY NA TELEFON CO I JAK Z KASA!!!!!!!!!!!!!CHLOPAKI ZE SZCZECINA I GRYFINA
ze szczecina / 89.229.90.* / 2009-10-09 07:37
WITAM,uwazajcie na firme KOWALSKI POLAND .Firma obiecuje gory w biurze w pracy okazuje sie co innego,Do pracy dojazd swoim samochodem ponad 60km w jedna strone ,bez badan ,konkretnych umow i narzedz oraz odziezy roboczej.Daja umowe Polska na 3,200 zl brutto ale placa stawke godzinowa zaw Euro.Mialy byc zaliczki ,zaliczek nie bylo ani wyplaty ,dopiero po interwencjio Polocji niemieckiej i innych sluzb jakos jakies pieniazki sie znalazly po czterech dniach koczowania na hotelu bez jedzenia ,picia i benzyny na powrot do domu.Firma mysli ze moze tak grac z kazdym ale nie nie nie ...Nie ze mna takie numery Panie Kowalski czy Nowak.Nie dostalem pieniedzy za nadgodziny za diety,za odziez robocza ,rozlakowe za to ze jezdzilem samochodem swoim i wozilem ludzi do pracy !!!!! oraz ekwiwalent za urlop 2 dni i zadfosuczynienie za strate czasu i z szargane nerwy nie mowiac nic o okresie wypowiedzenia 2 tygodnie acha i jeszcze jedno firma nie zrobila tylko tak jednego czy dwoch caly czas sa sprawy w sadach i poszkodowqani wygrywaja nawet ostatnio poszkodowany dostal co doi grosza od firmy Kowalski oczywiscie sadownie ale to zaden problem:Ja wiem ze swoje wyrwe i tak mnie zapamietaja ze nie beda oszukiwac ba a napewno nie ludzi ze Szczecina.
NIE DAM SIE KOWALSKIEMU / 89.229.90.* / 2009-10-09 07:56
POPATRZCIE NA NECIE O FIRMIE KOWALSKI POLAND TO NAWET ZNAJDZIECIE OPINIE BYLEJ PRACOWNICY KTORA PRACOWALA W BIURZE CO JEST GRANE W TEJ FIRMIE.SAMA PISZE ABY ISC ZALATWIAC SPRAWY SADOWNIE A NIE POLUBOWNIE BO W TAKI SPOSOB POMOZEMY I SOBIE I INNYM !!!!POZDRAWIAM SZCZECIN
CHCE ODZYSKAC SWOJE!!! / 89.229.90.* / 2009-10-09 13:09
TEN CALY KOWALSKI TO GRUPA MAJACA CELU WALIC LUDZI PO ROGACH.OBIECUJE ZE JAK NIE DOSTANE KASY TO BEDZIE TELEWIZJA ,RADIO I PRASA PORUSZONA.NA UKLADY NIE MA RADY.WISICIE KASE TYO JA KUZ..A DAJCIE I TYLE !!!!PAMIETAJ KOWALSKI NIE BIERZE SIE ŁYCHĄ TYLKO ŁYZECZKĄ..A JESZCZE CIESZ SIE PANIE KOWALSKI CZY NOWAK CZY JAK TAM MASZ NA PRAWDE NA IMIE ZE KTO POD KIM DOLKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA!!!:-)'
wkurzony / 89.229.90.* / 2009-10-09 13:11
ja juz stracilem przez nich zdrowie , i nie podaruje im tego,tylko sad a moze az .NIE PODDAJCIE SIE ONI SZUKAJA TAKICH JELONKOW A TRAFILI NA LWY !!!!
stop-oszustom / 80.54.168.* / 2009-10-14 12:57
Osoby zainteresowne odzyskanie pieniedzy niech sie zgłaszaja do Państwowej Inspekcji pracy w Opolu, juz kilka osob dochodzi tam swoich roszczen z ramienia PIP przed sadem. Im wiecej ludzi tym lepiej. Nawet jesli nie macie umow to tez sie zgłaszajcie. Pan Kowalski nadal działa pod innym adresem firmy. Zmienił siedzibe z Wojska Polskiego 19 w Kedziezynie Kozlu na iny adres.
BYLY PRACOWNIK / 89.229.90.* / 2009-10-16 19:04
SUPER DZIEKI ZA POMOC ALE TRZEBA IM DAC POPALIC ZA IM DYM Z DUPY POJDZIE.DZIS ZONA ROZMAWIALA Z KOBIETA Z BIURA CO DO ODDANIA PIENIEDZY A ONA NA TO ZE NIC NIE WIE BO NIE MA INNYCH PAN A ONA BYLA NA WOLNYM.INSPEKCJA W OPOLU TO TEZ BEDZIE ALE WYSTARCZY WYNAJAC GRUPA PAPUGE ON WSZYSTKO ZALATWI WEZMIE PROWIZJE ALE I TY WYJDZIESZ NIE ZLE>TRZEBA ZDOIC LEGALNIE KOWALSKIEGO.JA TYM BARDZIEJ PODAJE TEZ ZA OSZUSTWO KOBIETY Z BIURA BO TO ONE ZACZELY OD KLAMSTW TEEFONICZNYCH.PANI MADEJ Z BIURA KOWALSKI TO ONA ZACZYNA PROCEDER OSZUSTW_TO ONA MOWI CO JEJ NA JEZYK WPADNIE - WSZYSTKO CO CHCE SIE SLYSZEC A JEST CO INNEGO.NIE WOLNO POPUSCIC TEJ BANDZIE BO INACZEJ ICH NIE NAZWE A SWOJE ODZYSKAM I TO Z NAGORKA , NO STRES BO I TAK JUZ SWOJE PRZEZ NICH PRZEZYLEM,ACHGA FIRMA MIESCI SIE NA MŁYNSKEJ 2.MUSICIE SIE ZEBRAC W KUPE A DACIE RADE.JA CZEKAM DO PONIEDZIALKU OSTATECZNIE A POZNIEJ ZERO TELEFONOW DO BIURA CZY MIESZKANIA BO KIJ WIE CO TO ZA BIURO I CZY TE BABY W BIURZE TO BABY CZY JEDNA BABA PODAJACA SIE ZA ROZNE.A TAK NA MARGINESIE KOWALSKI STARY DZIADIO KAZIO A CHCE LUDZI PO ROGACH ROBIC.DZIADZIO CZASY SIE ZMIENILY JUZ NIE JESTES TAKI CWANY JAK BYLES!!!!ODDAJCIE KASKE I BEDZIE KWITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM SZCZECIN
ENGER / 89.229.90.* / 2009-10-16 19:14
NAJLEPSZE ZE U KOWALSKIEGO JEST CICHA MSZA WSZYSTKO JEST DOBRZE NIC NIKT NIE WIE I TAK SOBIE JADA NA WOZKU :-) .JAK PALI SIE POD NOGAMI TO DZWONIA ,PRZEPRASZAJA ALE KASY DALEJ NIE DAJA!!!!WALKI JAKICH MALO.JAK TO OPOLSKA POLACZYNA MOZE NAS ROBIC W WALA?NO JAK!!DAJECIE SIE A ONI DZIEKI TAKIM BIORA KASIORE I MAJA WSZYSTKO W PUPIE!!!A JAK KTOS POJDZIE DO SADU TO MAJA KASE ABY MU ZAPLACIC Z ODSETKAMI BO W TYM CZASIE INNYCH WALA I TAK W KOLKO MACIEJU,DLATYEGO JA OSZUKANY ZE SZCZECINA POJADE GRUBA RURA I ZASKOCZE TAK NIE MILOSIERNIE TYCH NICPONI ZE BEDA PAMIETAC ZE LUDZI SIE NIE OSZUKUJE!!!NAJLEPSZE JEST JESZCZE TO ZE W BIURZE WSZYSTKO NEGATYWNIE MOWIA NA SWOJEGO PRACOWNIKA PANA DARIUSZA NOWAKA I MOWIA ZE BY Z NIM ZALATWIAC SPRAWY FINASOWE.SMIESZNI SA CI KOWALSCY POLAND,COS MI SIE ZDAJE ZE NAWET RADCY DOBREGO NIE MAJA,PAMIETAJCIE ZAWSZE ZATRUDNIAL WAS KOWALSKI POLAND I TO ON MA DAC A WSZYSTKO KASE!!!!!PRZESTRZEGAM PRZED WYJAZDAMI.ZNAJAC ZYCIE NIEDLUGO KOWALSKI POLAND ZNOW ZMIENI NAZWE FIRMY I BEDZIE CHCIAL DALEJ LUDZI ROBIC W WALANIE POZWOLCIE NA TO JA JUZ NIE POZWALAM I JAK LUDZIE PISZA MI EMAILE ZE MAJA PROPOZYCJE PRACY TO MOWIE IM TO CO MNIE SPOTKALO I INNYCH !!!!!JA OD PONIEDZIALKU DZIALAM JEZELI POLUBOWNIE KOWALSKI NIE DA MI PIENIAZKOW.PRACOWNIK ZE SZCZECINA I GRYFINA !!!
jajajajajaj / 89.229.90.* / 2009-10-16 19:23
KOWALSKI GRA NA ZWLOKE
OSZUKANY!!!!! / 89.229.90.* / 2009-10-19 11:21
witam,nie moge sie dodzwonic do kowalski poland - cos mi tu smierdzi moze juz zmienili siedzibe na ionna oraz numery tel :-).NIE DAJCIE SIE I WALCZCIE O SWOJE
ZLOZE POZEW / 89.229.90.* / 2009-10-20 13:05
To prawda firma kowalski poland to nie firma tylko oszusci,my tez bedziemy sie z nimi sadzic.Moze razem zlozymy pozew zbiorowy to dowalimy do pieca kowalskiemu poland?Bede sie kontaktowal.pozdrawiam i nie dajmy sie im nas wiecej tym lepiej,bedzie bankrutem.
stop-oszustom@gazeta.pl / 80.54.168.* / 2010-01-03 16:50
Uwaga!!!!!!!!!!
Kowalski znowu zmienił nazwe firmy na
Usługi Transportowe. Kazimierz Kowalski
Adres: Młyńska 2, 47-220 Kędzierzyn-KoźleTelefon: (077) 472-32-26Fax: (077) 472-32-27
link:
http://www.zumi.pl/1453578,Uslugi_Transportowe._Kazimierz_Kowalski_Poland,Kedzierzyn-Kozle,firma.html
Wszyscy poszkodowani zgłaszajcie się do Inspekcji Pracy w Opolu, oni go znaja, już prowadza sprawę w sądzie w imieniu 5 pracowników przeciwko Kowalskiemu. Nie ma innej prawnej możliwości aby odzyskać kasę.
Tez ciezko bylo wyrwac zarobione pieniadze / 89.229.92.* / 2010-12-21 07:41
ty chwalisz co tu chwalic ,puknij sie w glowe chlopaku .W jakich ty czasach zyjesz?!!!99% ludzi zostalo oszukanych z tych co pisza na forum inni siedza i nic nie zrobili przez to proceder Pana Kowalskiego trwa.Ja pracuje w europie i odradzam wszystkim normalnym ludzia prface u Kowalskiego Poland.A ciebie zapraszam do darmowej tyry u pana Kazia.:-).Moge sporo powiedziec na temat tej firmy wiec chlopaku mydl sobie oczki a nie innym.Wesolych Swiat.
fridom / 94.254.196.* / 2010-01-15 16:26
A ja sobie chwale firme Kowalski,bylem i wszystko bylo tak jak bylo obiecane.Nie moge zlego slowa powiedziec ,czasami ludzie sami moze nie sa w porzadku i pisza takie rzeczy.Bo to raz .Kowalski zlapal pracownika ,ktory pil ,albo byl na kacu i wtedy niestety wyjazd do domu.Sam bylem swiadkiem wielu takich sytuacji.Uwazam ,ze Kowalski jest uczciwa firma,moi znajomi tez chwala sobie wyjazdy.Pozdrawiam
wendi / 94.254.196.* / 2010-01-15 16:43
Ludzie to ma byc forum dla normalnych ludzi??Jak czytam takie wyzwiska i obelgi to zastanawiam sie w jakim kraju zyjemy?Moze i Kowalski jest winny ,ale to czlowiek i chyba nie trzeba odrazu taki wyrazami sypac.Ja nie narzekam na ta firme,bo wywiazala sie ze wszystkiego,a z tego co slyszalam to bylo kilka spraw,ale niektorzy to po prostu naciagacze i przegrywaja na wlasne zyczenie.Czasami zólć ludzie wylewa Wam sie uszami.Chamstwo i jeszcze raz chamstwo.
Wiola P / 31.175.184.* / 2014-12-28 18:21
Byłam tam wiele lat wstecz ale pamiętam że nie ważne jak bardzo przegięłam to ludzie z biura w hol.zawsze byli wporzadku.Niewiem jak jest teraz ale zawsze jest jakaś osóbka w biurze która pomoże rozwiązać dany problem,wystarczy grzecznie poprosić.Wierzcie mi że bardzo chciałabym tam wrócić i nie rozumiem skąd ta agresja.Jesli tak podchodzi się do ludzi z biura to nie dziwię się że nie chca udzielić pomocy.Ta firma jest jedna z dwóch tak naprawdę dobrych firm dla jakich miałam przyjemność kiedyś pracować.Wiecie może czy p.Krystyna pracuje jeszcze w biurze w Reeku?
zła / 95.51.71.* / 2010-03-10 08:55
Ach-widać, że mamy na forum niby-zwolenników!? Ci oszukani ludzie maja rację i to w 100% - nie życzę nikomu, aby miał tę nieprzyjemność pracować w kkkowalski. Ten właściciel to pewnie, że jest człowiekiem ale jest z tych ludzi, co dorabiają się na ludzkim nieszczęściu. Ja popieram tych wszystkich oszukanych i ci którzy nie zaznali krzywdy ze strony kowalskiego niech tu lepiej nie zabierają głosu!!!! Kowalski to OSZUST i taka jest prawda, a że oszukanym ludziom siadają nerwy to nie ma się co dziwić. Wy wielcy obrońcy Kowalskiego nie wiecie ile nerwów i łez te oszustwa kosztowały całe rodziny oszukanych ludzi!Byli w Niemczech ludzie z okolic Mazur, którzy na wyjazd od kowalskiego zapożyczyli się i co?-zostali z pożyczkami i bez wypłaty - ledwo co do domów wrócili!!! Więc szacunek to się należy oszukanym pracownikom a nie temu oszustowi kowalskiemu i jego całej ekipie..........................
Poszkodowany 1,5 roku temu / 89.229.92.* / 2010-12-21 07:46
to pracuj -wolna europa kolezko-otworz oczy unia jest i zarbki normalne.Szkoda wiecej pisac pracuj i zarabiaj dla P. Kowalskiego.Ja robilem dla niego i mam swoje zdanie.Nie polecam ,nie chce placic ,no chyba ze po interwecjach sluzb itp.Firm posredniczacych jest bardzo duzo i prawda jest ze trzeba uwazac co sie podpisuje i wczesniej poczytac troszke na temat tej firmy.Ja nie czytalem i sie obudzilem z reka w nocniku;-)
diki / 109.243.222.* / 2010-05-13 16:44
Mysle ,ze polowa z Was to po prostu ludzie ,ktorzy chcieli pracowac,ale im sie nie chcialo,bo mysleli ,ze na wakacje jada..Bylem tez u Kowalskiego i niezle sobie zrobilem i zlego slowa nie moge powiedziec,zaliczka na samym poczatku,mieszkanie.Byle zdwa lata temu z innej firmy to na nogach do roboty zaginalem 6 km,bo nikt mnie nie zawiozl,a u Kowalskiego mialem nawet dojazd.Takze sa zwolennicy i przeciwnicy.Ja ogolnie jestem zadowolony,moj szwagier tez byl z tej firmy i sobie chwali.Mam andzieje,ze jeszcze moze wybiore sie do pracy od Kowalskiego.Jestem mmu wdzieczny ,bo bardzo mi kiedys pomogl ,mnie i mojej rodzinie.Czasami to nie sama firma jest winna ,a zaklady w ktorym sie pracuje,bylem swiadkiem kiedys i wiem jak zaklad w krorym pracowalem chcial sie wymigac od zaplaty,wtedy P.kowalski dal wszystkim swoje prywatne pieniadze a pewnie do dzis nie odzyskal.Nie wierze ,ze nikt z Was nie dostal zadnych pieniedzy,zawsze Kowalski placil,i wiem to bo z innymi mam kontakt i to samo powiedza.Pozdrawiam

Najnowsze wpisy