Forum Forum dla firmKsięgowość

Opodatkowanie nieujawnionych źródeł dochodu

Opodatkowanie nieujawnionych źródeł dochodu

Money.pl / 2009-05-25 21:30
Wyświetlaj:
Krucjat / 185.161.93.* / 2019-07-07 13:33
Poszukajcie sobie odpowiednich ludzi od rachunkowości. Najlepiej sprawdza się Gama z Myśliborskiej. Ja w Warszawie korzystałem z 3ech kancelarii podatkowych i nikt poza Gamą mi tak nie pracował jak Gama - to prawdziwe mrówki, pracusie!!! Wszystko na czas, świetna obsługa i kontakt z biurem.
bardak / 83.142.202.* / 2010-02-18 11:58
Spotykałem się z kobietą pożyczyłem jej pieniądze na samochód. W sądzie powiedziała,że to darowizna za usługi seksualne Nie zgłosiła tego zajścia w U.S Jako darowizna .Czy polega karze za utajnienie tego dochodu
Agnen / 151.88.22.* / 2010-04-01 15:50
A od kiedy to nierzad podlega opodatkowaniu. Powinna powiedzieć, że była to zapłata, a nie darowizna.
leon zawodowiec2 / 83.7.65.* / 2009-11-23 21:10
Takie prawo jest tylko na uczciwych podatników bo cwaniaki wcześniej się przygotują ze swoim alibi.J sam wpadłem w taką pułapkę choć jestem sumiennie płacącym podatki. Nikt ale to nikt z UKS nie bierze pod uwagę moich PIT-ów ich interesuje gzdie przechowywałem pieniądze skoro nie w banku.To jest rozbój w biały dzień. Czeka ma radę co robić
edeczek / 83.238.231.* / 2009-05-29 19:51
Czy piszący wie co oznacza "siusianie po ścianie"? Wątpię. Zmieniłbym to zdanie, gdybny chociaż na marginesie była tu wzmianka o łamaniu lub naruszaniu takimi przepisami starożytnej - obowiązującej dziś w całym cywilizowanym świecie - zasady domniemania niewinności. Tymczasem nie tylko ta kwestia, ale całe nnasze prawo podatkowe tę zasadę narusza.
Inną sprawą jest łamanie zasady sprawiedliwości. Fiskus może dobrać się skutecznie do Kowalskiego, ale ni do żony bandziora, której tenże bandzior dobrodusznie oddał majątek wskutek fikcyjnego rozwodu, czyli wskutek przeczuwania końca wolności karnej.
Koniec, bo ptoż to mamy katolickie państwo prawa (mafijnego)
żbik / 194.181.195.* / 2009-05-29 09:39
To ciekawe, kiedy wreszcie rozliczą Piskorskiego, Oleksego, Kwaśniewskiego, Wałęsę, Jankowskiego i inne ikony naszego odnowienia narodowego? Kiedy rozliczą całe osiedla domów a właściwie rezydencji wokół Warszawy takich potentatów jak np. Rywin - uciekł przed aresztowaniem z innych krajów a u nas w ciągu krótkiego czasu dorobił się pałacu a o majątku ruchomym nawet nie wspominam i jeszcze go cały świat medialny i cała rada adwokacka broni i to na forum narodowym - Boże co za obłuda! Dla Babci za - u jednej 2 grodze, a u drugiej dwie kostki masła została uruchomiona cała machina wymiaru sprawidliwości i nie miał tu wpływu ani wiek ani niekaralność a wobec ww. liczy się każdy papierek i to na dodatek lewy spreparowany przez tzw. osoby zaufania publicznego. Ciekawe kiedy wreszcie się zlikwiduje wszystkie tzw. przedmurza wolnych zawodów - radę adwokacką (jedna wielka klika broniąca dostępu do zawodu prawnika); izbę lekarską (sankcjonującą przestępczość wśród lekarzy i broniącą przed sprawiedliwym i uczciwym sądem); wszystkie ciała szkolnictwa wyższego broniące profesorów przed sprawiedliwym osądzaniem ich za brak etyki w wykonywanym zawodzie itd. itp. Czy ich wszystkich też dosięgnie wreszcie kontrola? Nie wierzę! Na pewno jak zwykle się wszystko rozmyje - bo prawo jest tylko dla biednych, którzy nie mają ani kasy ani koneksji ani wpływów...
normal / 217.117.141.* / 2009-05-29 07:38
Złodzieje będą rozliczać uczciwych ?. Na to wychodzi. Brawo POmyleńcy z conDonikiem na czele.
paluszek_donka / 217.76.116.* / 2009-05-25 21:30
Cięzko jest czytać takie pitolenie. Wystrczy przyjrzeć się jak fiskus dobiera się do majątków bandzorów, aby zrozumieć iż jest to paragraf wyłacznie na uczciwego podatnika
eeee / 212.87.229.* / 2009-05-27 09:43
złodzieje, złodzieje, złodzieje, złodzieje......
slawekch / 78.8.86.* / 2010-05-03 20:26
Panowie bez nerwów wystarzy wziąść kredyt a urząd skarbowy nie bierze na tapete lub kupić samochód w salonie, ewentualnie kupić działkę i budować. Nikt tego nie znajdzie!
Sprawdź www.poradyonline.biz
Cięzko jest czytać takie pitolenie. Wystrczy przyjrzeć się jak
fiskus dobiera się do majątków bandzorów, aby zrozumieć iż jest
to paragraf wyłacznie na uczciwego podatnika
doradca podatkowy tel 510243264 / 46.171.40.* / 2012-05-11 18:13
Jeśli już ktoś dostanie zawiadomienie o rozpoczęcniu postępowania w sprawie nieujawnionych dochodów, NIE POWINIEN :
- sam się reprezentować, bo kontrolujacy działając albo na zdobycie zaufania albo groźbą wyciagna informacje, których użyją przeciwko podatnikowi
- korzystać z usług osób, które zajmują się wszystkimi dziedzinami prawa,
POWINIEN natomiast:
skorzystać z usług doświadczonego DORADCY PODATKOWEGO, który zajmuje się waską dziedziną, tylko podatków.
ineczej skutek może być żałosny;
Warto wydać na wynagrodzenie doradcy podatkowego by oszczędzić sobie nerwów, zdrowia i 75% dochodu, który się zdobyło najczęściej uczciwą pracą.
Jestem doradca podatkowym i chętnie zajmuję sie takimi sprawami zawodowo, nadto zbieram tzw "paranoidalne" decyzje oganów do ewentualnego upublicznienia. Bardzo proszę o ewentualny kontakt w tej sprawie, o ile moderator, dopusci mój post.
dziękuję

Najnowsze wpisy