Forum Forum finansoweKredyty

Oprocentowanie "zmienne" kredytu samochodowego santander

Oprocentowanie "zmienne" kredytu samochodowego santander

Marcelw / 2008-03-20 11:53
Mam pytanie gdzie zgłosić zażalenie na bank, który powinien obniżyc oprocentowanie?
Przedstawię moją sytuację:
Umowa zawierana 4 lata temu z CCBankiem /który chyba po niespełna
roku został wchłonięty przez santandera/ ze zmiennym oprocentowaniem. Po
około 1,5roku - 2 latach w Polsce kredyty /w santanderze również/ potaniały,
zwróciliśmy się więc z prośbą o obniżenie oprocentowania. No i nic z
tego- "Decyzję o zmianie oprocentowania podejmuje zarząd".
Od tamtego czasu do dziś R.R.S.O w pln wynosi 10,40%, a moje 18% wieć czuje się oszukany.
Nawiasem złośliwie miesiąc po piśmie wyszukano, że ponoć nie
przesłaliśmy ksera polisy ubezpieczeniowej z 2005r. i naliczono karę + odsetki. Oczywiście w piśmie nie wyjaśniono za co kara, a na nasze zapytania odpowiadala co róz inna osoba i oczywiście następne odsetki + koszty korespondencji. Na
szczęście mieliśmy potwierdzenie nadania- oczywiście naszych kosztów korespondencji i straty czasu nikt nie pokrył!
Tak więc "zmienne oprocentowanie" jest tylko chyba wtedy jeśli oprocentowanie wzrosłoby, a tak jest stałe! A bank santander bedę omijał z daleka i każdemu ze znajomych odradzał. Czy można jakoś to ruszyć?
Wyświetlaj:
bogda*N / 83.27.35.* / 2009-03-27 21:14
Człowieku opisałeś dokładnie taką samą sytuację jaką mam z Santaderem.
Oprocentownie WIBORR od dłuższego czasu systematycznie maleje, raty w Santander- nie. Zdenerwowany tą sytuacją zadzwoniłem na infolinię Santandera, a tam Pani odpowiedziała że i owszem WIBORR maleje ale to nie istotne bo od zmian oprocentownia jest przecież ZARZĄD. Na koniec zwróciła mi uwagę że nie przesłałem ksera polisy ubezpieczeniowej.
e-ryk / 79.186.237.* / 2008-10-20 18:03
Zrobiłem stronkę o swojej przygodzie z Santander Consumer Bank.
Zapraszam do lektury zanim wejdziecie w bagno!

Ludzie - uczcie się na błędach innych!

Adres mam taki jak obsługa tego banku

www.bankowe-dno.pl

pozdrówka
yonake / 193.239.125.* / 2009-09-23 14:30
Santander Consumer Bank. to nic więcej jak jedno wielkie oszustwo, omijajcie ten bank szerokim łukiem, no chyba, że ktoś lubi pisac pisma, wyjaśniać, być olewanym i płacić karne odsetki bóg wie za co.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: