Forum Polityka, aktualnościKraj

Orkiestra nie boi się kryzysu

Orkiestra nie boi się kryzysu

Money.pl / 2009-01-11 19:53
Komentarze do wiadomości: Orkiestra nie boi się kryzysu.
Wyświetlaj:
Granel / 83.28.27.* / 2009-01-11 20:13
ten SYSTEM ze stronki: www.bogaty-typy.entro.pl jest prosty a można takei duże pięniądze wygrywać! Gram teraz w SYSTEMIE za 100zł 200zł 400zł później podniosę stawkę na grę ja wiecej wygram kasy! NARAZIE podoba mi się to bardzo! Gram czasami w bukmacharcie ale tracę kasę ale teraz widząc ,że można tak grać tym SYSTEMEM postanawiam zainwestować! pozdrawiam
woktekoj / 85.221.185.* / 2009-01-11 19:53
Owsiak im się nie podobam a najchętniej by pomagali rydzowi. Opodatkować ich i dać Owsiakowi, to jest jedyny sposób na katoli. Nie można po dobroci to pałą w łeb i tyle. Jurek jestem z tobą.
Floyd / 2009-01-11 22:54 / Tysiącznik na forum
Nie wiele rozumiesz z tego świata i tyle. Jest on bardziej skomplikowany niż ci się wydaje. Życzę powodzenia i próby zrozumienia innych ludzi, nawet gdy maja inne poglądy niż ty..
axxel / 83.143.213.* / 2009-01-11 20:30
napisałeś jak oszołom, oszołom pro Owsiakowy.
"Owsiak jedyny sposób na „katoli" ,pisząc to co napisałeś udowodniłeś że jesteś bardzo daleki od idei WOSP.
Ale cóż, z różnych powodów ludzie dają datki, możliwe że Twój (jeżeli oczywiście dałeś datek), uratuje , lub przyczyni się do uratowania życia niejednego "katola" i nie tylko katola.
Nie mam nic przeciwko metodzie którą zaproponowałeś, pod warunkiem że zastosowana będzie jedynie do Twojej osoby. Może to będzie dobra lekcja aby zrozumieć stare powiedzenie .. "nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe". :)
asda / 79.175.204.* / 2009-01-11 23:59
Dzięki tym pieniądzom żyje moja córka. Zastanawiam się co by było gdyby nie on. Ale nie podoba mi się to bo na szpitale my już płacimy i to nie małe pieniądze. Owsiak powinien być miłym uzupełnieniem tego co stoi w szpitalach a nie jednym z podstawowych źródeł ich wyposażenia. To jest bardzo przykre że po 20 latach dalej nas się doi na lewo i prawo
subt / 81.210.116.* / 2009-01-12 09:43
Zgadam się z przedmówcą, Popieram i wspieram WOSP ale zaraz na naszej dobroczynności skorzysta kilka osób, którzy sprywatyzują i przejmą na własność polskie szpitale, razem ze sprzętem WOSP. Mogła by fundacja zająć stanowisko w tej sprawie, bo póki co to zaczyna się tylko rodzić niezły problem a orkiestra przestanie grać w momencie gdy szpitale będą prywatne, bo nie wydaję mi się aby ktoś chciał je jeszcze dotować.

Najnowsze wpisy