Forum Spółki giełdowe Orlen SA

Orlen porozumiał się w sprawie gazu łupkowego

Orlen porozumiał się w sprawie gazu łupkowego

Wyświetlaj:
ziomal_xyz / 89.171.245.* / 2011-09-12 09:15
Obudzcie sie! Zobaczcie film GASLAND by josh Fox.
pomo dore / 2011-09-12 12:08 / Tysiącznik na forum
propaganda ekoterrorystów z Gazpromem w tle. spadaj
Taad / 79.184.181.* / 2011-09-12 12:59
No niezłę macki ma ten Gazprom, skoro wypromował w USA film, który był nominowany do Oscara, który to według Ciebie ma wykonać akcję propagandową w Polsce i tylko w Polsce, bo przecież większość Europy zabroniła wydobycia łupków. Pomo dore, może zerknij na ten film i wyrób sobie opinię. Poza tym, skąd jesteś ? Bo ja z Pomorza i już zastawiam się gdzie będę się musiał wyprowadzić, żeby moje dzieci mogły żyć w czystym środowisku.
pomo dore / 2011-09-12 15:23 / Tysiącznik na forum
firma która na czysto zarobiła zdaje się z 10 mld euro w I kw br ma bardzo długie macki. Hollywood to siedlisko lewaków-Związek Radziecki zawsze miał tam swoich wiernych fanów. Oprócz fanów i pożytecznych idiotów jest jeszcze prężna agentura FSB i śpiochy- wszyscy dzielnie pracują na to żeby nikt nie zagroził geopolityce Federacji
jaś / 85.237.183.* / 2011-09-12 13:26
Też jestem z pomorza, a konkretnie z Krokowa, gdzie przeprowadzane są testy. Jestem z tego bardzo zadowolony (byle ten gaz wypłynął w odpowiednich ilościach) bo to będą same korzyści dla naszej gminy, - znaczna część podatków zostaje w gminie.
Co do Francji, oni mają 80% energii, z elektrowni atomowych, może tak więc zamkną te elektrownie bo są to najniebezpieczniejsze źródła energii na świecie??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy