Forum Forum inwestycyjneForex

Orłowski oczekuje ceny euro poniżej 4 zł

Orłowski oczekuje ceny euro poniżej 4 zł

Am / .* / 2004-12-09 09:43
Komentarze do wiadomości: Orłowski oczekuje ceny euro poniżej 4 zł.
Wyświetlaj:
Marek / .* / 2004-12-09 21:15
WitamNBP jest za słaby, żeby dokonać jakiejkolwiek interwencji na rynkach walutowych. O kursie złotego względem dolara nie decyduje ani polski rząd ani bank. Decyduje o tym międzynarodowy rynek walutowy. Pan Orłowski może się tylko wymądrzać i wrózyć, podobnie całe grupy analityków. Jeżeli Amerykanie uznają, że dolar jest za tani podejmą interwencję. Na razie służy to ich gospodarce i tak ma być.
Am / .* / 2004-12-09 09:43
Ciekaw jestem jak długo tzw"experci" będą RĘCZNIE sterować kursem pln? Jutro babcia klozetowa zacznie publicznie wypowiadać się na temat kursu. Jaki interes ma Pałac Prezydencki w takim działaniu ?
knuj / .* / 2004-12-09 14:32
Pewnie przez podstawionych kupują papiery wartościowe za "zdeponowane" gdzieś waluty, a potem zarobią na różnicy kursu jak prawica dojdzie do władzy
Andrzej Jerzy Rojek / .* / 2004-12-09 19:11
Powoli, a i w naszej gospodarce będzie normalnie. Rynek bedzie regulatorem wartości złotego, a nie "leśne dziadki". Chyba już dosyć miej lub więcej udanych decyzji w sterowaniu nasza walutą. Dlaczego zawsze wietrzą spisek Ci którzy komentują normalność.
JB / .* / 2004-12-10 13:55
Widzę, że pan nie ma pojęcia, ile pieniędzy na skutek takich działań na rynku walutowym wysysane jest codziennie z polskiego systemu finansowego. Radzę przejrzeć dokładnie amerykańskiego regulacje FED w tym zakresie. W Polsce do porównaniu do regulacji FED mamy jedną wielką Afrykę.
OK / .* / 2004-12-10 17:58
he Fed is best known for its role in making and carrying out the country's monetary policy - that is, for influencing money and credit conditions in the economy to promote the goals of high employment, sustainable growth and stable prices.There is nothing that the Fed can do to guarantee that our economy will grow at a healthy pace or that it will provide a job for everyone who wants one. However, it can create an environment that is conducive to economic growth. The Fed does that by pursuing a goal of price stability - that is, by maintaining inflation at a rate so low that it does not affect business or household spending decisions.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy