Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Osiecki: Nie będzie samorozwiązania parlamentu?

Osiecki: Nie będzie samorozwiązania parlamentu?

Wyświetlaj:
20 lat / 84.234.0.* / 2007-08-29 20:14
Podsłuchuj Jarku, inwigiluj i prowokuj. Czerwone i różowe hieny po niedopuszczeniu do dekomunizacji i lustracji myślały, że z Jarka wiejskiego głupka zrobią. Damy Ci Jarek ponad 51% mandatów w sejmie ale i rozliczymy z posprzątania Polski od czerwonego i rożowego łajna. PiS ma rządzić 20 lat i dłużej. !0 lat na urzędzie prezydenta Lechu i potem następne dziesięć lat Jarek. Należy napisać także nową ustawę zasadnicza dla Polski. Obecną pisali dzieci i wnuki stalinowców gdzie goja ze świecą by szukać. Nie jest tajemnicą, że czpa PO to V kolumna zachodniego, obłąkanego lewactwa. Roman i Andrew to jednoosobowe kierownictwo tych partii nadane jeszcze przez SB. Wystarczy obnażyć tych ludz przed społeczeństwem i przejąć posłów. Wtedy nawet konstytucję można napisać i przyjąć bez problemu.
wczoraj / 2007-08-29 15:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tylko ostani ciemnogrod moze glosowac na pis po tym jak dwa lata udowadnial jaki jest nieudolny w rzadzeniu, dodajac jeszcze klamstwa JK:
- nie bede premierem gdy moj brat bedzie prezydentem
- Marcinkiewicz na cala kadencje
- SO jest partia, ktore swe korzenie bierze z pzpr

ale najbardziej mi utkwilo to bezczelne klamstwo z wiecu
w stoczni gdanskiej rok temu, wykrzyczane: nigdy wiecej
koalicji z ludzi o marnej prowiniencji

to mi wystarczy, zeby kazdego ktory chce glosowac na pis nazwac jelopem glupcem i naiwniamiem
KAP / 162.27.9.* / 2007-08-29 17:01
ten ciemnogród moze i jest ostatni, ale lojalny i zdyscyplinowanie idzie na wybory. natomiast jasnogród ma w duzej czesci wybory w d.... i miast glosowac jedzie na wycieczke lub zostaje w domu. prawda tez ze wielu antyPiSowców dorabua za granica, a tam glosowanie jest bardzo utrudnione.
kapotracinadzieję? / 83.24.231.* / 2007-08-29 18:29
ciężko się to czyta, a już była iskierka nadzieji w innych wypowiedziać, a tu nagle przyszłość malowana w "ciemnogrodzkich" barwach. Cały jestem w spazmach i szlochach.
KAP / 195.150.76.* / 2007-08-29 21:33
no to placz, tylko idz na wybory :)
bulba / 83.29.55.* / 2007-08-29 21:49
Oczywiscie, ze ide na wybory.
I rozniesiemy Platformiaerzy i SLD!!!
marek 19-53 / 83.24.26.* / 2007-08-29 22:34
Oczywiście, że idziemy na wybory. Mam nadzieję, że ciemnogród nie zwątpi.
KAP / 162.27.9.* / 2007-08-29 14:19
Rozgrzebywanie sprawy podsluchów nie sluzy PiSowi. Jako iz nie ma juz zadnej zdolnosci koalicyjnej prze do wyborów bo poki co jest szansa ze 'ciemny lud' uwierzy. na dodatek po stronie PiS stoja tzw panstwowe media i resorty mogace w kazdej chwili kogos oskarzyc, aresztowac, lub poprzez przeciek obsmarowac. Jest to optymalna chwila na maksymalny rezultat w wyborach i odwrocenie uwagi od wszelkich afer i niekompetencji. Dlatego tez absolutnie w niczyim poza PiS interesie nie jest rozwiazanie sejmu bez wyjasnienia podstawowych watpliwosci oraz stworzenia rzadu mniejszosciowego mogacego zapewnic przynajmniej neutralna postawe panstwa. A odwolywanie sie do zasad, parlamentaryzmu, honoru, elementarnej przyzwoitosci mogloby byc do przyjecia, gdyby nie nawolywala do niego partia która przez minione 2 lata dobitnie pokazala iz ma te wszystki wartosci w glebokim powazaniu.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-29 11:39
Albo samorozwiązanie PiSu. Niewielu ich tam zostało. Na zdjęciach Kaczyński pojawia się już tylko z Religą i Gilowską.
marek 19-53 / 83.24.26.* / 2007-08-29 22:40
Proszę się nie nie cieszyć z góry. A ponadto 30 Tusków, Michników, Geremków nie zastąpi jednego Kaczyńskiego.
Ilość nie przechodzi w jakość.

"nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu"
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-08-30 16:53
Tu masz Marku rację takiego drugiego kretyna ze świecą nie znajdziesz:)
zbigj / 2007-09-03 15:19
Wiecie co można powiedzieć dobrego o Kaczyńskich? Że to nie były trojaczki.
Handel wyrokami / 83.21.49.* / 2007-08-29 13:43
A czy Pis nie może przekupić paru posłow i w diabły rozwiazac ten Sejm. Obiecac posłom ze Zioberko przymknie oczka na ich przekręty. Albo dac posłom czy ich rodzinom i znajomym synekurki albo odrolnic niektórym grunty.
W Polsce kupowanych jest ponad 80% wyroków sądowych, to czy przekupienie paru pośłów w "dobrej wierze" moze być uważane za coś złego ???
Poza tym te łapówki to byłaby wojna z układem !!!!
marek 19-53 / 83.24.26.* / 2007-08-29 22:52
Piękny przykład.
kupowanych jest ponad 80% wyroków sądowych


Czy w tym wyroki TK ?

To proszę mi powiedzieć z jakiego powodu miałbym głosować na tych wykształciuchów.

Przytoczę Panu fragment listu, który dostałem od pewnego faceta (Polak, prof. uniwerku w USA). Proszę zwrócić uwagę na ostatnie zdanie.
Ostatnio lecialem z babka, ma wlasna firme, PROSPERUJACA,
budowlana. Ale nie rozmawialismy o jej produkatch.
Tylko ogolnie. Poniewaz po pewnym czasie zdziwila mnie
jej naiwnosc, zeby nie powiedziec glupota, delikatnie
spytalem co i gdzie robila. Poniewaz zwykle sie nie
kloce, w koncu zawsze uda mi sie wyciagnac informacje.
W koncu jestem pocziwym burakiem wiec mozna mnie nieco
wyedukowac i wprowadzic na salony. Skonczyla
romanistyke. Na UW. Jej guru jest jej PROFESOR.
MISTRZ. NAUCZYCIEL. DUCHOWY OJCIEC. Wplynal na jej
myslenie i ocene rzeczywistosci. Na koniec udalo mi
sie zdobyc informacje, bo mialem duze watpliwosci, ze
w ogole cos skonczyla, moze klepanie cegiel z gliny,
nie mowiac o romanistyce i UW.
No i masz babo placo. Intelektualnym przywodca okazuje
sie nasz intelektualny kolege, prof BG.
I co chcesz tutaj zrobic? Naprawde powinna byc
rewolucja kulturalna, enteligientow na wies, na
reedukacje i rozpoczac od nowa.
stefanos / 79.187.37.* / 2007-08-29 12:09
masz problemy ze wzrokiem MN2. Baterie na wyczerpaniu. Idź do komorowskigo on ci je podładuje.
konio_kp / 83.29.9.* / 2007-08-29 11:51
Dwaj posłowie z mniejszości niemieckiej (MN2) zawsze występują przeciw Polsce. Dokładnie tak jak wszelkie siły niemieckie (włącznie z okupancką E. Steibach) oraz siły rosyjskie.
Wszystkie te siły non stop w swoich niemieckich i rosyjskich mediach atakują polskie władze. To musi dawać do myślenia – czekają na Donalda!
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-29 13:53
Są jeszcze siły północne i siły południowe.
Na Donalda zaś najbardziej czekają zakałapućkane Kaczory.
zbigj / 2007-09-03 15:21
Nie zapominajcie o siłach od-środkowych. Te najwięcej teraz mieszają. Ale my dobrze wiemy, czyjej propagandy to lep!!!
dolnyśląsksiękłania / 83.24.231.* / 2007-08-29 18:34
dość skomplikowane, ale pomału, pomału porządkujemy rzeczywistość. Doszliśmy już daleko, tj. odrzucając siły północne i południowe. Osiągniemy sukces, jak się zorientujemy w której części świata i za przyczyną jakich sił można się "zakałapućtać".
........................ / 213.158.197.* / 2007-08-29 11:02
Właśnie na takie zrzucenie masek czekałem - na Polskę, w której prym wśród wykształciuchów wiedzie znienawidzony przez nich spadkobierca endecji Romuś Giertych.

Czekam, aż znienawidzony Romuś wzorem Kaczmarka i wielu innych, którym po odejściu z rządu wyrosła aureola - dostanie ze dwie strony w GWnianej na wywiad-rzekę. Mam nawet dobry tytuł:

"Cierpienia skruszonego Endeka"
Floyd / 2007-08-29 11:22 / Tysiącznik na forum
Niestety polityka jak przyroda nie znosi pustki. Była już taka partia awanturników, a nazywała się KPN z Adasiem Słomką na czele (dziś chyba bezrobotny). Odszedł Adaś to przyszedł Romuś. Odejdzie Romuś to przyjdzie ktoś inny i wcale nie lepszy. :(
stefanos / 79.187.37.* / 2007-08-29 12:13
nie sprzeczajcie się kto wiedzie prym, czas pomyślec nad obchodami wielkiej rocznicy wstąpienia do PZPR geremka. W 1950 roku wstąpic do PZPR w czasach największych opresji polskich patriotów to trzeba miec charakter. Myślę, że platforma i LiD godnie uczczą to wydarzenie.
marek 19-53 / 83.24.26.* / 2007-08-29 22:57
Facet ma charakter - nie wstydzi się wyraźnie i wrócił do korzeni, pod opiekuńcze skrzydła Kwacha.

Jak to było ?? "Ciągnie wilka do lasu" a może "stara miłość nie rdzewieje" ?
kono_kp / 83.29.9.* / 2007-08-29 11:48
Tak, Romuś jest wicemistrzem awanturnictwa.
Dlaczego wicemistrzem? Bo niezastąpionym mistrzem na naszej scenie jest Donald!
Oczywiście chodzi o liderów, bo gdyby brać pod uwagę innych to Niesiołowski, Komorowski,…

Wyborcy tego nie lubią i po wyborach …poślą Donalda na ławkę kar. PO wejdzie z niezłym wynikiem, ale Donald popłynie.
obserwator1 / 83.6.212.* / 2007-08-29 14:47
NAJWIĘKSZYM MISTRZEM AWANTURNICTWA JES TWÓJ UKOCHANY JARUŚ K.,. - CHWILOWO OKOPUJĄCY STOŁEK PREMIERA RP.
notojużwiem / 83.24.231.* / 2007-08-29 18:36
nie, naprawdę?, kto ci to powiedział?, a już wiem "lewy czerwcowy" specjalista od awansowania Pawlaka na premiera PRL-bis.
rn / 83.24.54.* / 2007-08-29 10:36
uczyni to Prezydent i PiS wygra wybory,ale nie będzie miał wiekszości w sejmie-a więc pat
MarcoP2 / 83.29.39.* / 2007-08-29 10:08
Ja uważam, że wyborów nie będzie.
Nie ze względu na PIS lecz opozycję. Konkretnie chodzi o PO, która tych wyborów nie wygra i zdaje sobie z tego sprawę.

Po pewnych przepychankach uformuje się znowu większość sejmowa - tym razem już nieco mocniej związana. Tak mi się wydaje.
zapi / 2007-08-29 10:31 / Bywalec forum
NIe rozumiesz, ze jest to po prostu kolejna gierka pana Jarosława Kaczyńskiego. Chyba nie sądzisz, że PO mogłaby stanąć Kaczytńskiemu na drodze przedterminowych wyborów. Jest to taki strateg polityczny, że jeżeli chciałby wyborów, to już byśmy mieli je rozpisane. A tak drwi ze społeczeństwa, które rozkoszuje się kolejnymi awanturami
tora*tora*tora / 79.187.37.* / 2007-08-29 12:20
sorry zapa, ja się nie rozkoszuję, jak widze kaczmarka to mam odruchy wymiotne a od tego daleko do rozkoszy. Jakie polskie rodziny reprezentuje Giertych ? to jakaś kpina. Parę tygdoni temu PO broniła Ostrowskiej i jakiegos tam swojego kolesia, teraz broni Leppera. To partia obrotowa, jak w koszykówce, tylko rzuty ma spalone. Ale nie ma co się dziwić jak się ma komorowskiego w`sciekłego od zemsty i tuska bez kręgosłupa i schetynę, to co zrobić
KAP / 162.27.9.* / 2007-08-29 14:09
a Giertych i Leppera kto wciagnal do rzadu? widze ze PiS dobrze Ci placi za te PiSbluzgania.
KAJAK / 83.25.238.* / 2007-08-29 10:42
To dlaczego PO nie chce nowych wyborów,tylko tworzy koalicję z samoobroną i lid ?
Floyd / 2007-08-29 11:27 / Tysiącznik na forum
Bo czekają aż PiS-owi bardziej spadnie poparcie. Mogą się przeliczyć jak będą zbyt długo czekać.
marek 19-53 / 83.24.26.* / 2007-08-29 23:13
Myślę, że już się przeliczyli. Popełnili dziecinny błąd. O ile nagła miłość do Leppera, Giertycha i Kaczmarka jest grą o ich elektorat i poparcie we wspólnym froncie antykaczystowskim jest śmieszna o tyle atak na Ziobrę jest kompletną głupotą, samobójstwem. Nie wierzę, aby Ziobrze czy Kamińskiemu udało się "przykleić" jakąś aferę.

Zaatakowali na ślepo wiadrami pomyj dostarczanymi przez wzmiankowanych mało wiarygodnych ludzi.

Najnowsze wpisy