Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

ostrzezenie przed philips (mazowieckie) healthcare

ostrzezenie przed philips (mazowieckie) healthcare

pppp830 / 89.77.82.* / 2013-08-30 16:04
Chciałabym ostrzec przed nieuczciwością firmy Philips Polska – Healthcare mazowieckie
1. Brak zaangażowania w dopilnowaniu spraw pracowniczych. Błędnie sformułowana umowa. Sprawy korygujące zamiast kierownika, załatwia sam pracownik. Nawet poprawiona dokumentacja zawierała nowe błędy. Gdyby nie własna inicjatywa, nie udałoby się wyjaśnić sprawy. Kierownik nie zainteresowany sprawami pracownika.

2. Zatajanie faktycznego zakresu przyszłych obowiązków na nowym stanowisku pracy. Podczas rekrutacji, oprócz rekrutera jest również obecny kierownik działu! Z mojej strony było pytanie odnośnie zakresu obowiązków podczas rekrutacji. Otrzymałam odpowiedź inną od stanu faktycznego. Miałam zajmować się administracją, a zajmowałam się załadunkiem i wyładunkiem ciężkich (podkreślam CIĘŻKICH) przesyłek ze sprzętem medycznym oraz obsługiwałam magazyn. Nie wspomnę o tym, że w ogłoszeniu o pracę nie było o tym również wzmianki.

3. Hermetyczny, długo znający się zespół kilkuosobowy, w którym ciężko nawiązać dobre relacje. Nieprzyjemna atmosfera.

Jeśli chcesz się rozwijać, a nie uwsteczniać i znosić podrzędne traktowanie, to zastanów się zanim wciśniesz przycisk „aplikuj”. Koniecznie dopytaj o zakres obowiązków, aby potem nie okazało się, że zmieniasz swoją aktualną w miarę dobrą pracę, na coś zupełnie gorszego związanego z pracą fizyczną.

Najnowsze wpisy