Forum Forum inwestycyjneForex

Oszukał mnie broker? a was? lista platform

Oszukał mnie broker? a was? lista platform

dariuszkrochaml / 64.176.65.* / 2023-03-16 11:29
Rok temu padłem ofiarom przestępstwa "na brokera" - bo tak to chyba obecnie się nazywa. Pod takim też hasłem obecnie gazety piszą o platformach inwestycyjnych i kradzieżach, które za ich pośrednictwem są dokonywane. Historia była jak każda inna. Wpłacany depozyt, rosnący zysk, dokonanie opłat, brak możliwości wypłacenia środków z konta handlowego, z konta .tech . Wiele osób dodatkowo padło ofiarom przestępstwa wyłudzenia danych tożsamości, kradzieży tożsamości, kradzieży pieniędzy z firm pożyczkowych na skradzioną tożsamość. Może nie żyję tym tematem, jednak w wolnej chwili przygotowałem spis brokerów, platform inwestycyjnych, które na przestrzeni lat najbardziej dały się w kość osobom mieszkającym w Polsce, oto ona:
Wyświetlaj:
dariuszkrochaml / 64.176.65.* / 2023-03-16 11:31
tradingtech.io / ultimatefinancialsolution.com / ulxstore.com / uni-co.ltd / uni-co.org / uni-co.tech / unique-capital.com / united-brokers.io / united-brokers.org /
unitedoxfordgroup.com / unitscapital.com / utip.io / utip.org / utip.ru / winfxtrades.online / winmarket.io / wstunion.com /
Jac1978 / 31.0.53.* / 2023-06-30 16:58
GTG - General Trust Group, platforma do inwestycji, brokerzy to grupa oszustów z Ukrainy, uważajcie!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jacek 921 / 89.231.209.* / 2023-07-26 14:47
Też zostałem oszukany na 10 tys zł przez MASL grup tech a teraz żądają 25 tys żeby odblokować wypłatę środków oczywiste że tego niedostaną i czy mam się czego obawiać? Proszę o porade
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Helena_krakow / 185.182.193.* / 2023-04-21 10:01
Misja virgobanc: "Przestań marnować pieniądze na niepotrzebne opłaty transakcyjne i zobacz, jak Virgobanc może zmienić sposób, w jaki myślisz o inwestowaniu. Od handlu dziennego po inwestowanie, Virgobanc daje Ci możliwość rozwoju i przeniesienia Twojego portfela na wyższy poziom." - wszystko świetnie, tylko dostali ode mnie 72 990 zł, potężny zysk wypracowaliśmy, ale nie udało się wycofać choćby 1 zł! to jest nie do pomyślenia, że taka "instytucja" w ogóle nadal nie jest zamknięta! Nie jestem jedyny, który na tą firemkę się naciął. Na szczęście mam kancelarię, która mnie od lat obsługuje, już mam złożone zawiadomienia do sadow, oragnow scigania, i komisji finansowych. Pieniądze, które straciłem to nie majątek (z mojego punktu widzenia), jednak ciężko na nie pracowałem i nie odpuszczę tym ludziom! ! nie i już ! gdyby kolejne osoby poszkodowane znalazły mój wpis, można skontaktować się z moimi adwokatami, można powołać się na mnie, to nie policzą za porady
wrena / 86.63.83.* / 2023-09-19 17:34
Proszę o kontakt w sprawie oszustwa
GiuseppeMonika / 169.150.196.* / 2023-04-22 09:08
Mi hanno rubato i soldi. Sono truffatori, non fidarti di loro! To jest straszne co mi i innym osobą zrobili. To jest nie do pomyślenia ! Musiałam obdzwonić wszystkich znajomych w Polsce, żeby znaleźć kogoś kto mi pomoże. Kilka lat mieszka już za granicą i tu niestety takich dojść i znajomych nie mam. Koniec końców polecono mi kancelarię z gdańska ahora-polska, tu oddałam sprawę, tu mi złożyli zawiadomienia do organów, i to oni dla mnie są w tracie odzyskiwania pieniędzy, na tyle skutecznie ze prawie trzydzieści tysięcy już do mnie powróciło w dwóch przelewach. jakby co zostawiam 696718446 bo po prostu może się przydać kontakt do mojej mecenaski / uważajcie na fortissio.com
aniadymna / 116.90.74.* / 2023-05-29 11:28
nie dajcie się wrobić w palmerfinancecompany, ich wymysły o depozytach, skrytkach, przelewach przez kryptu portfele i co tam jeszcze. wszystkie te ich bzdurne opłaty to fikacja, oszustwo i matactwo - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, NIE PONOSI SIĘ OPŁAT, NIE SĄ ONE BLOKOWANE W TYM WASZE PIENIADZE NIE POWINNY BYĆ BLOKOWANE ANI NIC PODOBNEGO NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!! to jest banda zbrodniarzy, oszustów.
19.05 - ruszyła moja sprawa, w okolicy połowy lipca będę przesłuchiwana w ambasadzie, bo ja też nie mam za co wrobić obecnie do pl żeby spotkać się z rodziną i normalnie po ludzku prrzyjechac na komende i złożyć zeznania.
prócz mnie jeszcze sześć innych osób w tym takie starutkie małżeństwo też miało zakładANą sprawę ze mną. poki co bez szansy na post. zbiorowe, ale moze z końcem lata coś się zmieni. gdyby ktoś szukał, gdzie ja też to robiłam i z polecenia trafiłam do kancelarii, to oni 696-718-446, tu mnie reprezentują i innych przeciwko tym oszustom x
dariakoliglas / 146.70.161.* / 2023-06-13 12:13
gdyby ktoś tak jak ja został przez tych oszustów okradziony, tych z pixpal i falcon-invest , to nie wpłacajcie im więcej żadnej kasy, to oszuści, zrobią wszystko i wymyślą wszystko byście do nich kolejne przelewy robili, albo przekazali swoje dane osobowe, żeby mogli na was kraść pożyczki i nabrać towarów na raty. naczytałam się na forach jak ta banda defrauduje kasę, jak oszukują, ale też dowiedziałam się ze bez prawników ( byli polecani we wcześniejszych wpisach przez innych oszukanych) nie ma , nie uda się niczego zrobić, poza tym policja lubi uwalać takie sprawy i jak sami się zgłaszamy to już po ptakach, nic nie zrobimy, nie odwołamy się od decyzji umorzeniu itp, wiec ja wybrałam biuro prawne, reprezentują mnie świetne prawniczki. na dzień dzisiejszy mam zwrócone ostatnie dwie transakcje, które poleciały na litwę. teraz czekam co będzie dalej. za tydzień będę przesłuchiwana w ambasadzie, wiec może już się dowiem jak to będzie dalej wyglądać.
Andrzej_Papliński / 146.70.179.* / 2023-06-13 20:24
MontanaTradingLTD
Uwazajcie na tą platformę. Jest nas duża grupa osób oszukanych. Jest nas bardzo wiele, wspólnymi silami znaleźliśmy najlepsza kancelarie wiec jak ktoś tez tam utopił pieniądze jak my to zgłaszajcie się póki możecie. Im nas więcej tym jest szansa że się służby tym faktycznie zajmą. Na dzień dzisiejszy jest nas 46 osób poszkodowanych!!! Zostawiam numer do mecenasek co prowadzą nam to wszystko i do ich biura. +48 696-718-446
Zgłaszajcie tych oszutów!!!!
Pozdrawiam
Andrzej Papliński
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaPilewska.]
Pasieka Adrianna / 94.137.92.* / 2023-06-14 15:56
ja już o tych oszustach pisałam w maju i ostrzegałam przed montanatradingltd !!
to jest banda i grupa przestępcza!!
ad
Ostrowski H / 92.223.89.* / 2023-07-19 10:03
U W A G A - aktualizacja działania.
Po kolejnych miesiącach działania z mecenaskami przeciwko pixpal póki co jesteśmy trochę do przodu. W chwili obecnej cofnięto transakcje i przelewy na 32ooo zł, to równowartość trzech ostatnich przelewów które puszczałem za ich pośrednictwem. Zostało jeszcze sporo do odzyskania, przewidywania są że z początkiem roku reszta zacznie być mi wypłacana. Jednak co ważne, sprawa jest nadal w toku, cały czas prężnie dziewczyny działają w moim imieniu i są małe sukcesy.
Pamiętajcie by nie dać się zwieść i zmanipulować tym "brokerom" z pix pal czy obecnie z vex change, bo taką mają nową domenę.
Jakby ktoś nie znalazł mojego komentarza z kwietnia 696718446 jeszcze raz zostawiam nr do moich adwokatek, bo niestety na pewno wiele nowych osób przez tych kilka miesięcy wtopiło pieniądze w pixpal.
Nie jesteście sami, a pixpal nie jest bezkarny.
Pamiętajcie.
*początek mojej przygody z pixpal to 25.02.2023r
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaPilewska.]
Ostrowski H / 92.223.89.* / 2023-07-19 10:03
U W A G A - aktualizacja działania.
Po kolejnych miesiącach działania z mecenaskami przeciwko pixpal póki co jesteśmy trochę do przodu. W chwili obecnej cofnięto transakcje i przelewy na 32ooo zł, to równowartość trzech ostatnich przelewów które puszczałem za ich pośrednictwem. Zostało jeszcze sporo do odzyskania, przewidywania są że z początkiem roku reszta zacznie być mi wypłacana. Jednak co ważne, sprawa jest nadal w toku, cały czas prężnie dziewczyny działają w moim imieniu i są małe sukcesy.
Pamiętajcie by nie dać się zwieść i zmanipulować tym "brokerom" z pix pal czy obecnie z vex change, bo taką mają nową domenę.
Jakby ktoś nie znalazł mojego komentarza z kwietnia 696718446 jeszcze raz zostawiam nr do moich adwokatek, bo niestety na pewno wiele nowych osób przez tych kilka miesięcy wtopiło pieniądze w pixpal.
Nie jesteście sami, a pixpal nie jest bezkarny.
Pamiętajcie.
*początek mojej przygody z pixpal to 25.02.2023r
Ostrowk| Henryk / 92.223.89.* / 2023-07-19 10:02
UWAGA - aktualizacja działania.
Po kolejnych miesiącach działania z mecenaskami przeciwko pixpal póki co jesteśmy trochę do przodu. W chwili obecnej cofnięto transakcje i przelewy na 32ooo zł, to równowartość trzech ostatnich przelewów które puszczałem za ich pośrednictwem. Zostało jeszcze sporo do odzyskania, przewidywania są że z początkiem roku reszta zacznie być mi wypłacana. Jednak co ważne, sprawa jest nadal w toku, cały czas prężnie dziewczyny działają w moim imieniu i są małe sukcesy.
Pamiętajcie by nie dać się zwieść i zmanipulować tym "brokerom" z pix pal czy obecnie z vex change, bo taką mają nową domenę.
Jakby ktoś nie znalazł mojego komentarza z kwietnia 696718446 jeszcze raz zostawiam nr do moich adwokatek, bo niestety na pewno wiele nowych osób przez tych kilka miesięcy wtopiło pieniądze w pixpal.
Nie jesteście sami, a pixpal nie jest bezkarny.
Pamiętajcie.
*początek mojej przygody z pixpal to 25.02.2023r
AC343955 / 146.70.194.* / 2023-06-26 11:07
montanatradingltd.com - oszuści i naciągacze !
webtrader.montanatradingltd.trade - oszuści i naciągacze !
mój kod referencyjny, był taki AC343955 - obecnie na koncie mam już 0 GBP !! - wszystko wyciągnęli!
Wawrzyńska Dorota / 85.204.78.* / 2023-07-20 12:18
to i ja też podeślę listę wszystkich linków na które mnie mój broker capital group kierował i te do których doszłam sama

capital.com
capital.icu
cgroup.one
cgroup.icu
user.cgroup.trade
user.cgroup.tech
user.cgroup.icu
user.capgroup.trade
user.capgroup.tech
user.capgroup.icu
user.cap-group.trade
user.cap-group.tech
user.cap-group.icu
trade2.capgroup.tech
platform.capgroup.tech
adm.capgroup.tech
capitalgroup.com

stało się tak, że również zostałam oszukana, a do tego dostałam duży przelew "niby zwrotny" moich środków od nich, 20 000 zł, okazało się że to nie były pieniądze od capital, tylko inna oszukana kobieta zleciła taki transfer będą po prostu nieświadomą tego, że też jest oszukiwana. a najgorsze jest to, że tych pieniędzy juz nie mam, bo ci oszuści jak byli połączeni ze mną przez rustdesk wysłali te pieniądze gdzieś na konto do niemiec.
Czy ktoś może mi pomóc, doradzić gdzie z tym iść, kogo prosić o pomoc i jak? zgłosiłam się na policję, ale tam przyjmując moje zawiadomienie po prostu stwierdzili, że muszą przyjąć zgłoszenie ale że nic z tego nie będzie
donaldt / 185.51.134.* / 2023-11-06 12:13
no słuchajcie, jest nowy temat, nie wiem skąd się wzięli, ani za czyje zastępstwo, bo na pewno to nikt nowy, szata graficzna jest podobna do wielu innych oszukańczych grup, ale są nowe dwie!!
uważajcie też właśnie na nich:

term.parkfinancialconsulting.com
parkfinancialconsulting.com
unified.co.com
unifiedgrp.com
Patryk Kąkolewski / 217.138.220.* / 2023-08-01 14:36
Modus UK Limited. Company number 05934955 - niby z Londynu

Nie dawajcie im pieniędzy, nie wierzcie w to że wypłacą wam pieniądze jak opłacicie jakieś składki, płatności czy podatki. Nie płaćcie za skrytki depozytowe / wirtualne, i nie wierzcie że mają jakikolwiek legalny kontakt z bankiem hsbc albo jakimkolwiek innym, to wszystko kłamstwa! Ja tak zrobiłem, wpierw handel od małych kwot, bo po prostu zupełnie sie na tym nie znałem, przez rustdeska mi wszystko pokazywali na platformie, co i jak, później niby (już wiem że to nie ja) coś ponaklikiwałem, niby przeze mnie straciłem ponad 30 tyś $, ale że mogłem opłacić ubezpieczenie i to odzyskać, to też tak zrobiłem, że mój opiekun to załatwił, to wierzyłem mu prawie bezgranicznie, później zacząłem przelewać sumy rzedu 15 tyś , 20 tyś, a od majówki już zaczęły się problemy , własnie w tedy kiedy chciałem pierwsze pieniądze wypłacić, niby przez przypadek, bo mnie nie zrozumiał, opiekun zaznaczył że chcę wycofać cały kapitał z konta handlowego, i niby nie można było tego okręcić, no więc opłaciłem ten horrendalnie śmieszny podatek - i co, i figa, pieniędzy jak nie było, tak nie ma do tej pory. ci z modusukltd.com do teraz ze mną się kontaktują, straszą mnie że codziennie będzie kara naliczana i odliczana od mojego konta handlowego po 1 0 0 0 $, bo nadal nie dokończyłem wypłaty, jednak obecnie już wszystko wiem o nich, uczestniczę w sprawie , gdzie prócz mnie czeka kolejnych przynajmniej trzydzieści osób, tak samo jak ja oszukanych, a pewnie liczba jest większa, bo w różnych prokyraturach są sprawy pozgłaszane. ale wiem, że gdyby nie to że znalazłem kilka prawnidziwych (nieskasowanych) wpisów o nich, i gdyby nie polecane prawniczki, to pewnie utopiłbym jeszcze 696718446 tu się z kradzieżą zgłosiłem, tu wszystko wyjaśniałem, przekazywałem do zweryfikowania i potwierdzenia że można cokolwiek zrobić, i teraz choć cała strata jest moja, to moje prawniiczki mają na barkach pomaganie mi, i reprezentowanie w całej sprawie, bez nich, pewnie byłbym dalej jak za jakąś zasłoną nieprawdziwości tych wszystkich chwil i zdarzeń !
madmaks17 / 195.158.248.* / 2023-09-19 08:48
u tych oszustów próbowałem jako drugiej platformy, dash.fortissio przewaliłem raptem 1000 PLN, już wiedziałem co z czym i nauka nie poszła w las

naprawdę myślałem żeby trochę dorobić, nie nachapać się, ale po prostu mieć trochę więcej siana, a okazał się "bubel", ci z IRS to była moja pierwsza platforma na której inwestowałem,

irsolution.io / user.irsolution.io / wt.irsolution.io / investretire.co.uk

uważajcie na tych powyżej, to u nich straciłem ponad 17k PLN
ad
robert8719 / 85.132.252.* / 2023-10-31 10:49
ja mam przeboje z
parkfinancialconsulting.com

wszystko było świetnie do samego końca, ogólnie zarobiłem jakieś 66 tysięcy, gdzie zainwestowałem trochę ponad 20. co dało mi do myślenia że coś jest nie tak, zaczęli obsypywać mnie kasą, bonusy, przelewy, później poprosili o pomoc w przesłaniu pieniędzy, bo jeden z klientów miał blokadę konta i nie mógł, więc wpłacił kasę do mnie gotówką w oddziale w banku, pieniądze weszły do mnie na konto, ale zadzwoniłem do tego człowieka, odszukałem go w internecie itp po danych które miałem w przelewie, okazało się, że on myślał że ja jestem księgowym z park financial, i tak od słowa do słowa okazało się, że wypłacić kasy się nie da, że ukrywali przed nami, że są jakieś niestworzone płatności, które trzeba zrealizować by móc otrzymać depozyt, a w sumie to nie depozyt a całość środków z konta handlowego, bo pierwsza wypłata niby musi być w całości.
bądźcie czujni, z tą stroną jest coś naprawdę nie tak!
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy