Forum Forum prawneCywilne

Oszuści z Allegro.

Oszuści z Allegro.

Majster12 / 2013-05-24 12:58
Prosiłbym o radę. Zostałem jakiś czas temu oszukany przez jedneą z osób sprzedającą na Allegro... wpłaciłem pieniądze na konto niestety nie otryzmałem zakupionego towaru. Rzecz jasna całą sprawę zgłosiłem na Allegro , jednakże jak zwykle oni mają gdzieś konsumentów. Co mogę dalej zrobić? Jak mogę odzyskać pieniądze?
Wyświetlaj:
Olaf12 / 2013-06-12 13:07
Wydaje mi się ze płacąc normalnei przez peay u powinieneś spokojnei odzyskać swoje pieniądze. Mój znajomy który zakupił laptop przez Allegro , po czy wpłacił pieniądze, towaru nie otrzymał. Zgłosił sprawę do Allegro , trochę to potrwało, ale w końcu Allegro zwróciło mu pieniądze za towar... więc wydaje mi się że jeżeli Allegro się nieodzywa , albo umarza sprawę , należy nadal ich naciskać żeby cokolwiek zrobili , a jak nie niech onni oddają pieniądze!!
Maciuś12 / 2013-06-03 13:38
Ja również miałem podobną sytuację, i to nawet podwójnie, raz zakupiłem towar w wysokości sześdzesiąt złotcyh , towar do mnie nie trafił , kontaktowałem się ze sprzedającym i nic... zgłosiłem sprawę na Allegro i opórcz maili o ropzoczęciu sprawy i jej późniejszejszego zakońćzenia, nic nie otrzymałem , przy drugim razie byłóo tak samo tylko ż ewtedy straciłem czterdzieści złotych... tak że jak widzicie na obsługę Allegro nei można liczyć....
Madziunia12 / 2013-05-24 14:22
Nie pozostaje Ci nic innego jak zgłosić sprawę na policję, jet stylko jedno ale, musi top byc opdopwienia kwoat zakupów żeby w ogóle poicja ise tym zainteresowała... neistetu!!

Najnowsze wpisy