Forum Forum inwestycyjneSpółki

Pa nova WASZE PROGNOZY!!

Pa nova WASZE PROGNOZY!!

Trade / 2007-07-22 20:41
Piątkowy debiut Pa Nova pokazał się z dobrej strony i uważam że poniedziałkowa sesja będzie również zielona dla tej spółki już może nie tylko co w piątek ale coś w jej granicach.
Wyświetlaj:
Trade / 2007-07-27 16:32 / Bywalec forum
już od paru dni dosyć tracę jakieś 12 % czy ta spółka odrobi te straty w sierpniu bo w wrześniu będę potrzebował tych pieniędzy i jeżeli mają one dalej tracić to chyba lepiej wyciągnąć teraz niż pod koniec sierpnia proszę o odpowiedzi.
honhor / 2007-07-29 10:02 / "Fool"
Jak to potrzebował !? Jeśli inwestujesz na giełdzie radziłbym traktować te pieniądze jako stracone. Pewna jest tylko lokata (a przy naszym rządzie to i co do tego można mieć wątpliwości).
Trade / 2007-07-29 13:12 / Bywalec forum
Te pieniądze są przeznaczone na inwestycje na giełdzie. Chodzi mi tylko o to czy warto trzymać te pieniądze jeszcze miesiąc lub dłużej i drobić straty jakie poniosłem czy też pogodzić się ze stratą i inwestować w inne spółki.
honhor / 2007-07-31 07:31 / "Fool"
Powiem tak Ja trzymam :)
Trade / 2007-07-25 09:21 / Bywalec forum
Dzisiaj Pa Nova ma kurs teoretyczny -3% czy warto to trzymać bo jak na razie to się kisze na 49zł Czy mogę liczyć w najbliszym czasie na jakiś wzrost czy lepiej sprzedać bo jak na razie tracę ok 8 % czy trzymać.
honhor / 2007-07-25 11:04 / "Fool"
Myślę że warto ale to spółka dla cierpliwych inwestorów, po pierwszych informacjach o przejęciu kurs napewno poszybuje.
kiler1 / 2007-07-24 01:02 / Bywalec forum
nie wiem ile wychodzi w rsg ale analiza opiera sie tez na dcf o ile wiem wiec nie ma co sie dziwic z tym ze nasza jest duzo pewniejsza bo opiera sie na kilku innych tajnych analizach nie samym dcf, czytaj ze zrozumieniem
Trade / 2007-07-24 20:48 / Bywalec forum
Dzisiaj o 12:10 ktoś dokonał transakcji za 1677804 zł i o 15:12 za ponad 800 tysięcy nie wiem tylko czy były to transakcje kupna czy sprzedaży bo nie było mnie wtedy przy komputerze bo jeżeli kupna no to chyba dobry sygnał.
kiler1 / 2007-07-23 22:03 / Bywalec forum
trrzymac , w ciagu roku szacujemy zysk do okolo 67 zl za akcje chyba ze beda hjakies ciekawe sygnaly to damy znac

dcf
Karillon / 2007-07-24 00:03 / Bywalec forum
jaka beka no nie moge. wlasnie zerknalem sobie na serwis rsg i faktycznie roczna stopa zwrotu 39%. Cos takiego. hehehehehhehee
A jak według Ciebie kurs panova zachowa się biorąc pod uwage metodę porównawczą??
Odpowiedz. Pomimo tego ze akcje wg. tej metody sa znacznie przecenione- będą dalej rosnąc.

Dodam cos od siebie. Moim skromnym zdaniem uważam że nadchodzi kolejna hossa i potęzne wzrosty spółek budowlanych/developerskich.

pffff
Karillon / 2007-07-23 19:08 / Bywalec forum
myślę że jak przejmą fabrykę asfaltu to zrobią do maja przyszelgo roku 500%.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy