Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Pakiet kolejkowy. Kolejki krótsze, bo... pacjenci siedzą w domach

Pakiet kolejkowy. Kolejki krótsze, bo... pacjenci siedzą w domach

Wyświetlaj:
Aldona ZIl / 89.66.94.* / 2015-01-21 14:50
NAKAZAC aby przed wizyta u jakiegokolwiek specjalisty: okulisty, kardiologa, ortopedy i innych !!!! poprzedzona byla uzyskaniem zaswiadczenia, ze zima weszlo sie na RYSY !!!!!
.
.
kolejki GwALTOWNIE SIE ZMNIEJSZA i bedzie kasa na bibki, panienki i podroze samochodem do Waszyngtonu oraz kolacje za srednia pensje krajowa !!!!
AX / 87.207.215.* / 2015-01-21 12:06
Kolejek nie ma w ogóle bo jak dostałem skierowanie do kardiologa to musiałem zapisać się na termin i okazało się , że jest to 6-m-cy czekania. Taka ukryta kolejka. Pakiet kolejkowy nic nie wniósł do skrócenia czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty. Pojawiają się za to problemy z rejestracja do lekarza rodzinnego bo nie zawsze są wolne miejsca nadany dzień, wcześniej nie było takich problemów. Lekarze rodzinni coraz bardziej są obciążani, mają znać się na wszystkim, różnie to z tym bywa.
dgen / 2015-01-21 09:44 / Tysiącznik na forum
w ramach oszczędności skrócenia kolejek arłukowicz z kopaczowa najpierw wysyłaja mnie do internisty, czekam w kolejce 30 minut, sama wizyta 1,5 minuty na wypisanie skierowania do okulisty. Potem kolejne minuty w kolejce u okulisty.

nfz płaci więc niepotrzebnie za dwie wizyty.

Najnowsze wpisy