Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot nie musi przepraszać Kaczyńskiego

Palikot nie musi przepraszać Kaczyńskiego

Money.pl / 2013-08-22 18:11
Komentarze do wiadomości: Palikot nie musi przepraszać Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
gość544 / 83.30.110.* / 2013-08-24 20:22
Ja uważam że przepraszać to trzeba ludzi kultularnych a nie[...].Niech sobie przypomni jak nazywał premiera PR mordercą.Czym się sugerował-tym co mówił Antoś.A jakie dowody posiadał Antoś.Można to było zobaczyć w TVP.Antoni miał spotkanie w Czeladzi(Zagłębie).Na to zebranie przyszedł naiwny 18 latek który uwierzył w prawo i sprawiedliwość i prawdę.Naiwny młodzieniec zadał Antoniemu pytanie."Nazywa pan urzędującego premiera mordercą więc musi posiadać pan dowody na takie oskarżenie.Czy mógłbym się dowiedzieć jakie to są dowody???.Niestety odpowiedź nie padła a padł natomiast strzał ręką wymierzony w twarz młodzieńca.Słychać było tylko mlaśnięcie ręką w twarz(oczywiście widać też to było na nagraniu)Tak ludzie prawa wdrażają w życie swoje psychopatyczne wizje.Zaraz na sali zrobiło się jak w ulu i gdyby nie szybka reakcja Antoniego który wyciągnął z tłumu ciekawskiego młodego naiwniaka zapewne zostałby zlinczowany.Często przejezdżam przez Czeladź i wygląda to miasto podobnie jak inne w Polsce.Ciarki mnie jednak przechodzą gdy pomyślę że tam [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
tomcio_paluch / 2013-08-22 22:12 / Bywalec forum
Wyrok kuriozalny, a uzasadnienie - pierwsza klasa.. Kaczyński ma udowodnić (ciekawe jak), że Palikot go pomówił, zadając znane już i z innych przypadków pytania, np. pytał tylko oczywiście innym razem, czy ŚP Prezydent Kaczyński nie ma przypadkiem problemu z alkoholem?
L_W / 83.27.49.* / 2013-08-22 22:10
Poniżej pytanie europosła Janusza Wojciechowskiego:

"Zadaję pani sędzi pytanie może przykre, ale rozgrzeszone przez nią samą.

Według pani sędzi Alicji Zych z Lublina, można było zadać Jarosławowi Kaczyńskiemu w interesie społecznym takie oto pytanie:

czy jest prawdą, że Jarosław Kaczyński wydaje dyspozycje Mariuszowi Kamińskiemu? Czy odbywają się narady z udziałem Lecha Kaczyńskiego, gdzie ci ludzie, najważniejsi urzędnicy w państwie przygotowują prowokacje różnego rodzaju?

Pani sędzia doszła do wniosku, że pytanie zostało postawione w interesie społecznym, a adresatowi nie zaszkodziło, w polityce trzyma się mocno, więc w czym problem?

No cóż, to ja w takim razie zadam podobne pytanie – Czy prawdą jest, że pani sędzia Zych wzięła łapówkę za wyrok w tej sprawie? Pytam w interesie społecznym...

Oczywiście nie mam żadnych dowodów, że pani sędzia łapówkę wzięła, podobnie jak ten, który pytał Jarosława Kaczyńskiego, nie miał żadnych dowodów na organizowanie przez niego prowokacji. Ale tak sobie pytam, w interesie społecznym, bo mówi się na mieście, ze niektórzy sędziowie podobną biorą, wyszły niedawno na jaw dziwne powiązania, sędzia Milewski przybijał piątke z premierem, a podsądny majetny człowiek – więc na wszelki wypadek zapytam - czy pani sędzia wzięła?

Pytam w interesie społecznym funkcjonariusza publicznego, nie mniej ważnego niż polityk, a może nawet ważniejszego, wszak władza sędziowska nie sobie równych.

Polityk ma władzę nad przepisami, i to tylko wtedy, kiedy rządzi, a sędzia ma władzę nad ludźmi, i to dana raz na zawsze.

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że może być dla pani sędzi przykre to pytanie, ale nawiązuję do jej stwierdzenia, że odczucia osoby dotkniętej takim insynuującym pytaniem znaczenia prawnego nie maja, liczą się tylko obiektywne konsekwencje zarzutu, a że moje pytanie pani sędzi w karierze z pewnością nie zaszkodzi – no to sobie korzystam z możliwości i je stawiam.

To jak było, pani sędzio Zych – wzięła pani tę łapówkę, czy nie wzięła?"
bsf / 87.205.250.* / 2013-08-22 20:28
Niezależny wpływ na zależnych sędziów okazał się zbawieny dla dawnego KOLESIA premiera.
A.K. / 79.185.249.* / 2013-08-22 19:42
Jak to Mnie nie wolno zadawac Pytań a Palikotowi Wolno ???
uważaj ormo czuwa / 213.158.217.* / 2013-08-22 21:22
na tym polega właśnie konstrukcja inetelektualna PRL-BIS. Mogą ci jeszcze rękę odciąć, jak ją podniesiesz w znanym geście Kozakiewicza.
A.K. / 79.185.249.* / 2013-08-22 19:33
Biorac Cały wywód Pani i to ze tez jest Pani Osoba Publiczną. Zapytam wprost. Czy Pani jest [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
to warto zbierać i kiedyś wydać w wydaniu książkowym / 46.205.43.* / 2013-08-22 18:59
uwielbiam się zapoznawać z argumentacją zawartą w uzasadnieniach tego typu wyroków. Bije z nich szczerość i prostolijność głoszonych sądów. Szczególnie ujął mnie argument, że to co opowiadał pozwany nie zaszkodziło powodowi bowiem spokojnie sobie funkcjonuje w przestrzeni publicznej, pomimo wysiłków pozwanego, aby to zmienić. Wyobraźmy sobie natomiast, że w społeczeństwie funkcjonuje ktoś kto już ma zupełnie zszarganą opinię, bez względu na to czy zmieniły nazwisko np. na palipies. W jego przypadku dodatkowa szkalująca go opinia już mu by po prostu nie zaszkodził, tyle ma za kołnierzem. Wniosek z owego myślenia, silącego się na logiczny jest taki, że można walić takiego jak w bęben bowiem nie jesteśmy w stanie pogorszyć jego opinii w społeczeństwie.
usa-man / 93.186.31.* / 2013-08-22 18:21
Jakby to samo PO-wiedzial o Donaldzie to wyrok oczywiscie bylby inny. Taka PO-lska

Najnowsze wpisy