Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot oskarży Kaczyńskiego o podżeganie do zabójstwa

Palikot oskarży Kaczyńskiego o podżeganie do zabójstwa

Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-10-21 19:18
http://www.youtube.com/watch?v=QKbGpfT3cBg

MASAKRA ! =(
MIREK B. / 83.26.60.* / 2010-10-21 18:13
Palikot ma racje i sie poprostu broni.
stary ubek / 46.45.107.* / 2010-10-21 16:42
a kto zaraz po katastrofie(10.04) trąbił w mediach ze Kaczyński ma krew na rękach?-czy to nie jest podżeganie do działania "szaleńców"?
kasanderr / 89.74.191.* / 2010-10-21 16:18
Bo to bardzo ciekawe co pan opowiada...
em96 / 151.82.232.* / 2010-10-21 15:16
Żebyś się pan nie zes.ał...
Pańskie postępowanie wskazuje na objawy zaawansowanej choroby psychicznej...
Będę jednym z wielu, który będzie świadczył, że do zabójstwa Prezydenta podżegał właśnie Palikot.
mac0 / 178.36.63.* / 2010-10-22 16:57
A ja myślałem że Prezydent zginął w katastrofie a tu morderstwo.
"Dziwny jest ten Świat" - Czesław Niemen
Drań / 93.159.53.* / 2010-10-21 14:42
Panie Palikot,

dla mnie jesteś Pan człowiek bez honoru. Czy Pana słowo jeszcze coś znaczy?

Przypominam Pana wypowiedz w wywiadzie dla Newsweek-a:

Janusz Palikot:
W krytyce prezydenta przekraczałem dopuszczalne granice. Ale 10 kwietnia wraz z Lechem Kaczyńskim
umarł też dawny Janusz Palikot. Nie wierzycie? Nie odbierajcie mi prawa do przemiany. Rozmawiają
Andrzej Stankiewicz i Piotr Śmiłowicz.

Newsweek: Był nikim?

Janusz Palikot: Nie.

Newsweek: "Był nikim, aż sam byłem zdziwiony, jak mało znaczył" – przecież tak podsumował pan
kadencję Lecha Kaczyńskiego w swej książce wydanej tuż przed katastrofą.
Janusz Palikot: Nie będę tak już mówił. 10 kwietnia ten dawny, agresywny i bezwzględny Janusz
Palikot zginął pod Smoleńskiem wraz z Lechem Kaczyńskim.

Newsweek: Kim pan zatem jest po 10 kwietnia?

Janusz Palikot: Do tej pory milczałem. Głęboko przeżywałem katastrofę, byłem w Watykanie na grobie
papieża, w Stambule w domu, w którym umarł Adam Mickiewicz. To wciąż jest we mnie żywe. Ukształtuję
się na nowo w najbliższych miesiącach. Wydarzyło się przecież coś niewyobrażalnego. Nie wiadomo
wciąż, jakie będą tego konsekwencje. Nie mam złudzeń, że polityka po Smoleńsku stanie się
cukierkowa, laurkowa i robiona w atmosferze narodowej akademii. Nie będzie tak. Ale być może jednak
symbolicznie – także na moim przykładzie – będzie szansa pokazać: nie warto przekraczać
granic.
mac0 / 178.36.63.* / 2010-10-22 17:00
Zacytuj jeszcze telewizyjną wypowiedź Jarosława do przyjaciół Rosjan wyemitowaną po katastrofie. Też się nieźle zmienił.
gajak / 89.75.61.* / 2010-10-21 14:21
Czy może znajdzie się jakiś psychiatra i zajmie sie palikotem. A swoją droga jest takie powiedzenie "na złodzieju czapka gore". To przecież palikot chciał Kaczyńskiego zabic i wypatroszyc. Chyba kazdy słyszał te słowa w TV. A on jest przyjacielem p rezydenta co chcial strzelac do kaczek i zd radka od dozynania watahy i innych POsługujących się językiem miłości.Ta banda POtrafi odwracac kota ogonem.Ale do czasu,naród w końcu przejrzy na oczy i rozliczy ich Może jestem zbytnia optymistką, ale wierzę, że nie wszyscy sędziowie są tchórzliwymi POpaprańcami
buc_pucybut / 2010-10-21 13:40 / Tysiącznik na forum
Niech ktoś tego człowieka wyeliminuje z Polskiej POlityki
yuki / 150.254.212.* / 2010-10-21 13:44

wyeliminuje

Widż enieodrodne dziecię Jarosłwa Kaczyńskiego.
Tamten też nakazał dziś eliminację pewnych ludzi.
dobrarada / 167.192.220.* / 2010-10-21 17:59
chamie z razwiedki, wynajmij tłumacza
Lysy 25 / 77.255.141.* / 2010-10-21 13:40
Cała ta "kampania nienawiści" będzie postępować dalej.

Taki Palikot z pewnością nie może czuć się bezpieczny.
Za dużo mówi i często bez sensu.
~~mateuszek / 79.186.184.* / 2010-10-21 14:02
otalitaryzm?-kompromitacja -po cdo są media?-ale jaja?-kompromitacja mediów?-,czy im ktoś kazał odgórnie?-plotkują ludzie -wszystkie telewizje(tvn24,info,news,...) przerwały transmisję z debaty w sejmie,aby społeczeństwo nie mogło oglądać debaty w CAŁOŚCI ,a media mogły dalej :mataczyć,dezinformować społeczeństwo?-gdzie ETYKA dziennikarska?,gdzie demokracja?,czy tylko będziemy KARMIENI -NIENAWIŚCIĄ do PREZYDENTA i PREMIERA KACZYŃSKICH i PIS,które popiera ponad 8 ml. społeczeństwa i z tym się nie godzi-czy paranoja pseudo dzienikarzy,profesorów,psychologów,politologów? zaprasza nych do mediów?
`kwach / 79.186.184.* / 2010-10-21 13:38
KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo -dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze 4:1 razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja? pseudo-dziennikarzy?-czy ?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o15% dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak PO…
`kwach / 79.186.184.* / 2010-10-21 13:38
KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo -dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze 4:1 razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja? pseudo-dziennikarzy?-czy ?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o15% dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak PO…
`kwach / 79.186.184.* / 2010-10-21 13:38
KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo -dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze 4:1 razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja? pseudo-dziennikarzy?-czy ?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o15% dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak PO…
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:20
PALIKOT ZAPRZESTAŃ WOJNY !!! NIE CHCEMY WIĘCEJ ROZLEWU KRWI !!! ODEJDŹ OD POLITYKI SZLACHECKIEJ POLSKI. NIE CHCEMY CIEBIE I TWOJEJ KAMPANII NIENAWIŚCI
yuki / 150.254.212.* / 2010-10-21 13:43
To może niech Jarosław przestanie nawoływać do eliminacji ludzi dzwoniących do Szkła?
EURO STUDENT / 2010-10-21 19:01
a mianowicie? dlaczego znowu bijesz do Kaczyńskiego? przestań Proszę !
Drań / 93.159.53.* / 2010-10-21 13:08
Panie Palikot,

dla mnie jesteś Pan człowiek bez honoru. Czy Pana słowo jeszcze coś znaczy?

Przypominam Pana wypowiedz w wywiadzie dla Newsweek-a:

Janusz Palikot:
W krytyce prezydenta przekraczałem dopuszczalne granice. Ale 10 kwietnia wraz z Lechem Kaczyńskim umarł też dawny Janusz Palikot. Nie wierzycie? Nie odbierajcie mi prawa do przemiany. Rozmawiają Andrzej Stankiewicz i Piotr Śmiłowicz.

Newsweek: Był nikim?

Janusz Palikot: Nie.

Newsweek: "Był nikim, aż sam byłem zdziwiony, jak mało znaczył" – przecież tak podsumował pan kadencję Lecha Kaczyńskiego w swej książce wydanej tuż przed katastrofą.
Janusz Palikot: Nie będę tak już mówił. 10 kwietnia ten dawny, agresywny i bezwzględny Janusz Palikot zginął pod Smoleńskiem wraz z Lechem Kaczyńskim.

Newsweek: Kim pan zatem jest po 10 kwietnia?

Janusz Palikot: Do tej pory milczałem. Głęboko przeżywałem katastrofę, byłem w Watykanie na grobie papieża, w Stambule w domu, w którym umarł Adam Mickiewicz. To wciąż jest we mnie żywe. Ukształtuję się na nowo w najbliższych miesiącach. Wydarzyło się przecież coś niewyobrażalnego. Nie wiadomo wciąż, jakie będą tego konsekwencje. Nie mam złudzeń, że polityka po Smoleńsku stanie się cukierkowa, laurkowa i robiona w atmosferze narodowej akademii. Nie będzie tak. Ale być może jednak symbolicznie – także na moim przykładzie – będzie szansa pokazać: nie warto przekraczać granic.
ktot / 62.152.131.* / 2010-10-21 13:16
Bo to jest człowiek bez honoru ,On wszystko zrobi żeby ciągle o Nim pisano gotowy jest upozorowć zamach na samego siebie byle jego było na wierzchu
gree33 / 195.238.227.* / 2010-10-21 15:23
Masz na myśli Prezesz Kaczyńskiego?? :)
Zgadzam się :)
drobny zwisie! / 167.192.220.* / 2010-10-21 18:02
masz na myśli siebie drobny, niemyty, chu...? Zgadzam się

Najnowsze wpisy