Panika i co dalej?

Money.pl / 2008-10-07 11:35
Komentarze do wiadomości: Panika i co dalej?.
Wyświetlaj:
Krzysztof z Czeladzi / 91.94.126.* / 2008-10-08 14:33
Dla mnie jest to oczywista spekulacja rynkiem finansowym na skalę globalną , stoi za tym zapewne wąska grupa ludzi, która przy tej okazji zarobi forttunę. Oby tylko nikt się nie przeliczył w swoich planach. Panika, o której tutaj się pisze, a którą podgrzewają jak zwykle media, może bowiem wymknąć się spod kontroli. Wyobraźmy sobie, co by się stało, jakby tak nagle wszyscy poszli do banków i zaczęli wycofywać swoje depozyty ?
skrew / 2008-10-07 11:35 / Bywalec forum

sprzedawali akcje - najwyraźniej wyparowała wiara w pomoc rządów.

Myślę, że właśnie i z tej dodatkowej przyczyny wyprzedaż się wzmaga. Skala problemu jest znana, zakres, czy zasięg nadal pozostaje tajemnicą. Jeszcze pewnie są instytucje, firmy, które są na krawędzi i wiedza o tym jest ścisłą tajemnicą. I pewnie jeszcze nie jedna zostanie dotkliwie dotknięta skutkami braku płynności finansowej i spadkiem popytu. Pewnie nie tylko ja tak rozumuję. Zatem bezpieczniej refować żagle, zawinąć do portu czy choćby pójść w trzciny i przeczekać aż ten szkwał przejdzie, że tak powiem używając żeglarkiego żargonu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy