Co dalej?

pawlas / 2006-04-04 20:54
Witam, jestem początkujący - mój debiut 31 marca.
I jestem mocno zdziwiony, bo już zarobiłem prawie 10%.
;)
To pewnie szczęście początkującego, bo gdyby tak było zawsze to chyba nie potrzebowałbym pracy.

Ale pytanie do starych byków giełdowych jest nastęujące. WIG bije rekordy, ale co będzie dalej czy według Was już jest szansa że wzrosty jeszcze się utrzymają, czy raczej odezwą się niedzwiedzie?
Wyświetlaj:
wnawrotek / 2006-04-05 23:40
hej
i na co się zdecydowałeś?
wojtek / 83.17.17.* / 2006-04-05 08:48
tymi 10% bym sie za bardzo nie podniecal, jak bedziesz mial 100 % to owszem mozesz sie pochwalic, wahania kursow na rynku akcji sa tak duze ze te twoje 10% mozesz stracic z nawiazka, czego nie zycze. jesli chodzi o twoje pytanie to moim zdaniem na gieldzie jest niezla koniunktura, gielda odizolowala sie moze nie w znacznym ale w wiekszym stopniu od polityki, ktorej lepiej nie komentowac bo sie robi niedobrze. zajmij sie gielda od strony samych spolek, szukaj informacji, poczytaj o analizie technicznej i fundamentalnej. wybieraj spółki perspektywiczne, pozdrawiam i zycze sukcesow w biciu kolejnych rekordów...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy