Forum Polityka, aktualnościKraj

Państwo pomoże bezrobotnym w spłacie kredytów

Państwo pomoże bezrobotnym w spłacie kredytów

Wyświetlaj:
Syriuszka / 79.163.224.* / 2009-07-02 15:25
Bardzo cieszy mnie ten fakt- na pewno skorzystam z pomocy Państwa na które to zabierano mi najwyższy podatek od mojego wynagrodzenia, z którego korzystali inni, a teraz ja bedę korzystać z pełną premedytacja, a tym co się to nie podoba to niech dalej wynajmują i oszczedzaja na pewno im sie to opłaci- heheh - robicie z siebie błaznów i żal WAM dupe ściska, ze ktoś ma a Wy NIE !!! JESTEM PODATNIKIEM I MI SIE TO NALEŻY !!! Pozdrawiam cwaniaczków co nic nie mają i mieć nie będą takim podejściem do sytuacji jaka jest obecnie na rynku- he- żegnam drodzy rodacy i czekam na wasze podatki :))))
Pilsener / 2009-06-20 19:00 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A podobno 9-ciu wiceministrów finansów widzi jakiś deficyt? A nie brak na tyle socjalnych bzdetów? Przypomina mi się rozdawnictwo Lolo Krzaka i Bin Łobuzka. Nawet zagorzali fani socjalizmu, Niemcy tną wydatki i obniżają podatki, bo np. Nokia nie chce już dłużej sponsorować tego "socjalnego raju" i przenosi produkcję, więc mają nóż na gardle i czują, jak kapitał im ucieka - no ale znany ekonomista O'Toosck buduje Irlandię po polsku - czyli odwrót od ideałów demokracji i wolnego rynku ma nam zapewnić cud gospodarczy - bo zasługujemy na niego! Zatem więcej socjalu i wyższe podatki! Więcej urzędników i uprzywilejowanych! W końcu zabraknie frajerów chcących to sponsorować i polskę czeka los Łotwy.
kaczordonald / 86.139.237.* / 2009-06-20 19:15
Więcej urzędników i uprzywilejowanych!-to na pewno.
andowc / 83.5.16.* / 2009-06-20 18:24
"Sranie w banie".
"Srały muchy będzię wiosna".
itd..
"Bezroboczie" pomoże państwu,- w spłacie kredytów (zagranicznych,zobowiązań państwa względem Obywateli,itd...).
Państwo nie "musi" dokładać do tych,- kórym się "należy"
Fox / 188.33.102.* / 2009-06-20 16:58
Powinni się reklamować "Nabierz kredytów my je spłacimy - Państwo Polskie"
Informerka / 79.162.103.* / 2009-06-20 16:20
A z jakiej racji z moich podatków będą spłacać czyjeś kredyty. Chyba, ze z własnych pensji oddadzą.
Mnie nie bylo stać na kredyt. Dlatego najpierw zainwestowałam pieniądze, aby mieć więcej własnych. Po drugie nie chcieliśmy kupować kiedy ceny szły w górę. Dlaczego za só rozsądek mam płacić za innych głupotę.
Nie będę glosować już na nikogo. Bojkotuję wybory.
Pozdrawiam
---------------------------------
Dla zainteresowanych inwestowaniem http://14.pl/inwestowaniee_w_praktyce
Pilsener / 2009-06-20 18:49 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Nie będę glosować już na nikogo. Bojkotuję wybory." - gorąco popieram, też nie uczestniczę w tej polskiej pseudo-demokracji i jestem bardzo zadowolony z faktu, że nie zmarnowałem swojego głosu.
x.x.x / 89.174.126.* / 2009-06-19 20:36
A co tu komentować- kpina z rozsądnych ludzi, którzy "mierzą siły na zamiary" i nie biorą kredytów na "lewo i prawo". A bezrobotni , którzy nie wzięli kredytu, lecz skończył im się okres zasiłku niech zdychają, bo o nich już dobroczyńcy nie pamiętają. Lecz by "złych kredytów" było jak najmniej jest w interesie banków i pod tym kątem trzeba rozpatrywać tę ustawę. Przecież PO jest partią dużego biznesu i dba o interes korporacji międzynarodowych i kolegów z drużyny, którzy tam zasiadają w fotelach. A , że za nasze pieniądze ? Sami na nich głosowaliście...
Pajchiwo / 2009-06-19 20:56 / Tysiącznik na forum
Racja - PO jest partią dla dużych graczy, ale głosują na nich nie tylko oni, bo ich samych jest niewielu. Niemniej PiS też nie błysnął w tym temacie, o horrorze z czasów SLD nie wspominając, więc dla wielu alternatywy nie ma...
syn_aniola / 193.109.225.* / 2009-06-19 20:06
Mój ojciec stracił dom kilka lat temu. Miał kredyt hipoteczny i zwolnili go z pracy, bo była restrukturyzacja. Nikt nie raczył mu pomóc. Bezrobocie to normalna rzecz. Jestem przeciwny takiej pomocy jaką oferuje teraz państwo. Mnie nie stać na kredyt na mieszkanie, i musze wynajmować. Żyję z miesiąca na miesiąc, bowiem właściciele zmieniają warunku najmu z miesiąca na miesiąc, i w każdej chwili mogą mi wypowiedzieć umowę.
Archie Risk Arbitrage / 83.15.2.* / 2009-06-19 17:48
"starosta może (...) umorzyć w całości lub w części spłatę zobowiązania" gdy sytuacja kredytobiorcy będzie trudna.


A jakże! Będzie trudna ;-) Ale sytuacja starosty będzie piękna dla korupcji. Głosowałem na PO ale ni chucha - to jest kpina z ludzi. Ci którzy:
- byli za biedni na kredyt
- byli zbyt rozsądni by nabijać kasę bankowi
- byli cierpliwi i nie kupowali owczym pędzie i nie nabijali deweloperom kasy za PRZEWARTOŚCIOWANE mieszkania

...Ci teraz będą cw..... (słowo obraźliwe, oznaczające czynność jakiej w więzieniu poddany zostaje pensjonariusz i może poznać swą kobiecą naturę. Jak Max Cady heheh)
xxons / 94.254.246.* / 2009-06-20 00:06
Trzeba było głosować na UPR.
Pilsener / 2009-06-20 18:51 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Proszę bardzo - zlikwidują KRUS to zagłosuję, na obietnice nie głosuję.
Pilsener / 2009-06-20 18:52 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zresztą tak czy siak nie zagłosuję, dopóki nie zmieni się system na demokratyczny - chcę głosować na ludzi, a nie na partię.
St. / 77.253.201.* / 2009-06-20 01:21
Żebyśmy wrócili do rządów kleru?!
iojlkm/.,mlkj / 79.175.201.* / 2009-06-20 18:31
ZSRE . socjalizm rządzi w tym kraju

Najnowsze wpisy