Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PARP dofinansuje startupy i wejścia na giełdę. Do podziału miliardy

PARP dofinansuje startupy i wejścia na giełdę. Do podziału miliardy

Wyświetlaj:
grrrtol / 68.98.58.* / 2015-10-11 23:00
Dotacje na rozwój młodych firm nie jest zły ale obawiam się, że większość tej pomocy minie się z powołaniem. Na chwilę obecną jest mnóstwo powstających startupy w polsce tylko prawda jest taka, że może 15-20% z nich przetrwa a reszta padnie http://www.brief.pl/artykul,3228,polska_warto_rozwijac_tu_nasz_biznes_rozmowa_z_ceo_preplycom.html
Doradca381 / 83.4.0.* / 2015-04-27 12:29
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat dotacji unijnych, sprawdź: dotacje-z-unii-europejskiej.blogspot.com
esu / 78.8.46.* / 2015-04-24 20:51
Zawsze mnie ciekawiło, czy oni są aż tak głupi, że wierzą w to co mówią, czy są po prostu tak skorumpowani i tak dobrze udają. Jak byłem młodszy skłaniałem się do tej drugiej opcji, dzisiaj raczej do tej pierwszej. Na początku trochę trudno uwierzyć w to, że ktoś naprawdę może myśleć, że od przelewania z dzbana w dzban można wygenerować dobrobyt, ale im więcej się stykam z instytucjami tego państwa tym bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że większość z nich tego jednak nie pojmuje.
everettt / 78.10.87.* / 2015-04-24 14:07
zdjęcie wiele mówi, oni sa totalnie oderwani od rzeczywistosci.
Innowacyjne dymanie naiwnych / 88.199.162.* / 2015-04-24 13:32

- Zmieniony będzie system oceny. W większości programów będziemy stosowali system oceny panelowej. Zobaczyliśmy, że to bardzo dobrze działa, kiedy do oceny projektu zapraszamy przedstawicieli biznesu, finansistów, osoby pracujące w funduszach inwestycyjnych lub bankach. To poprawi jakość.

jasne przecież to niemal legalizacja szpiegostwa przemysłowego i nieuczciwa konkurencja - wielki biznes będzie sobie wybierał obiecujące pomysły i już je odpowiednio "załatwi" tak żeby samemu spić śmietankę a pomysłodawcę puścić w skarpetkach.
savastano / 79.186.151.* / 2015-04-24 13:03
Kasa na innowacyjność to kasa, którą polskie firmy (wraz z wkładem własnym) przetransferują firmom zachodnim kupując ich innowacyjne technologie i maszyny. Cały ten system dofinansowań z UE jest chory. Masa kasy jest marnowana na pomoc techniczną i miękkie lody, a większość i tak wraca do starej UE. Polska innowacyjność to niestety fikcja lub ciekawostki przyrodnicze (z nielicznymi wyjątkami).
kwachs / 2015-04-24 12:30 / Tysiącznik na forum
Znowu dyskryminacja. A jak nie jestem młody, tylko w średnim wieku, to muszę brać kredyt komercyjny i konkurować na rynku z "młodym", który dostał kasę od cioci Unii...
innowacyjne dymanie naiwnych / 88.199.162.* / 2015-04-24 13:33
nawet gorzej bo nie od cioci Unii ale od cioci która pracuje przy dzieleniu tej kasy.

Najnowsze wpisy