Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Paweł Śpiewak zastanawia się, czy Lepper mógłby pokierować mleczarnią

Paweł Śpiewak zastanawia się, czy Lepper mógłby pokierować mleczarnią

Wyświetlaj:
gruby / 212.186.130.* / 2006-01-20 01:04
po tych komentarzach widać konieczność wyborów
górol / 212.186.130.* / 2006-01-20 01:02
pan profesor staje na poziomie poniżej Leppera, może wy6doji na starym polu PGR jakąś starą jałowke
DA / 195.225.68.* / 2006-01-19 21:31
Nie b ędę komentował wywiadu z fanatykiem. Bo po co?
Marek53 / 83.24.23.* / 2006-01-19 20:52
Biedna, zaczołgana Platforma. Cierpiętnicy, oszukani i pokrzywdzeni. Sugeruję dzisiejszy felieton Rybińckiego.
Zaś dobry nos Śpiewaka predystynuje go na testera w mleczarni.

Biedny, zaczołgany Tusk boi się nie tyle dominacji PiSu ile ew. ich sukcesu, co może doprowadzić do dezintegracji PO. I z tego powodu gotów jest doprowadzić do totalnej destrukcji. Czy da mu to wzrost poparcia i doprowadzi do sukcesu- to oddzielne pytanie. Sądząc po reakcji cz ęści pretorianów raczej retoryczne.
Kszyho / 82.139.12.* / 2006-01-19 19:04
Gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc, to samo z naszym rzadem,nie dziwie sie ze PiS chcialby sprawowac wladze samodzielnie ,uwazam ze w Polsce jest zly podzial mandatow, do sejmu powinno wejsc max 4 partie ktore uzyskaly najwiecej glosow, partia ktora wygrywa powinna uzyskiwac automatycznie wiekszosc w sejmie, wowczas bylo by wiadomo kogo po 4 latach nalezy odstrzelic, lub kogo nagrodzic a tak praktycznie zawsze powstaje jakis zlepek z ktorym nie wiadomo co zrobic, nigdy nie ma winnych,no i oczywiscie glosujemy na jakiegos kandydata ktorego znamy a dostaje sie do sejmu calkiem ktos inny,wiec moim zdaniem tak dlugo dopuki nie bedzie innej ordynacji wyborczej tak dlugo w Polsce beda takie przepychanki pozdrawiam
Azor / 83.5.11.* / 2006-01-19 12:30
W swoim życiu Paweł Śpiewak zrobił mniejsze postępy niż Lepper.
AZOR
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-19 18:54
Widze ze Twoj poziom kultury osobistej dorownuje prof Spiewakowi.
real / 81.219.244.* / 2006-01-19 19:15
To Pan też zna prof.Śpiewaka panie Marku???? Nie wiedziałem, że profesor ma tylu znajomych!! No ale jak widać, ilość nie przechodzi w jakość.
maryk / 212.186.130.* / 2006-01-20 01:03
byle latoś siać dystrukcje i robić kpine
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-19 22:21
Oceniam go po jego wypowiedzi.
Trzeba miec zero kultury aby obrazac posla na sejm. ale widze ze wsrod wyznawcow POpapranstwa tego typu postawa jest norma. Panska wypowiedz tez mnie w tym upewnia.
real / 81.219.244.* / 2006-01-20 00:35
Panie Marku, ja pana naprawdę serdecznie przepraszam!!! Ale, ale ja naprawdę nie wiedziałem, że pan występuje na forum z ramienia PiS jako cenzor i strażnik immunitetu poselskiego???!!!! Ale się ponawyrabiało!!!! Przyrzekam panie Mareczku, że już nie będę i że się poprawie :))))!!! Myślę, że tym razem mi pan wybaczy, może nie pójdę za to do więźnia (chyba na pewno nie pójdę, bo do więźnia kolejka jest dłuższa niż do lekarza specjalisty :)))))))). Ale w tym kraju jest fajosko, aż chce się żyć, i ludzie tacy uczynni (pan Mareczek). Ale, ale, panie Mareczku, byłbym zapomniał, pan ma chyba jakąś obsesję na punkcie PO!!! My tu sobie o profesorze gawędzimy, a pan (ni z gruszki ni z pietruszki) o jakichś ""POpapranstwa""??? Panu się już wszystko kojarzy z PO!!! Martwię się o pana. Niech się pan weźmie w garść, bo wybory niedługo, a pan w takim stanie!!! Co by prezes Jarek powiedział jak by to zobaczył??? Niech się pan jak najszybciej zapisze do lekarza specjalisty, może zdąży pomóc!!
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-20 20:28
Niech sie Pan o mnie nie martwi a jedynie poprosi lekarza o inne leki bo te co Panu aplikuje nie pomagaja.
real / 81.219.244.* / 2006-01-20 22:51
Dobre :))))))))))))). Dzięki za radę, może skorzystam!!
Gość z boku / 212.14.5.* / 2006-01-20 09:00
Dużo słów, mało treści, zero argumentów. Czysta demagogia. real niestety Sienkiewiczem nie zostaniesz, więc nie wysilaj się :)))) Tekst mial być zabawny a wyszedł żałosny :( Czy ty aby nie robisz w wolnych chwilach (a może na stałe) dla bractwa spod sierpa i młota. Tes sam styl komentarzy - cynizm, demagogia, hipokryzja i straszenie. To wszystko można w twoich wypocinach znaleźć. Nie będę tematu rozwijał, bo po co. Widać to gołym okiem. A nawiasem mówić ciekawy jestem jak przyjmiesz fakt dogadania się PO z PIS i współną koalicję ? czy wtedy publicznie odszczekasz wszystkie brednie i jad, który na tym forum wylałeś na PIS i ludzi mających podobne do nich poglądy ? Czy może będziesz już tylko unreal ? :)))) Bez urazy. Pozdro.
real / 81.219.244.* / 2006-01-20 19:08
Szanowny Panie Gościu - dużo modnych słów, których znaczenia chyba nie rozumiesz (cynizm, demagogia, hipokryzja), dużo epitetów, zero treści, zero argumentów, zero zrozumienia tekstu i zero poczucia humoru!!! Nie muszę się zbytnio wysilać, aby zgadnąć do jakiego ty bractwa należysz. Mogę tylko wyrazić z tego powodu współczucie. Co do twojego pytania jak przyjmę FAKT dogadania się PO z PiS i ich koalicję - odpowiadam - w polityce nigdy nie można mówić NIGDY, choć muszę przyznać, że sobie tego (koalicji PO-PiS) nie wyobrażam, choć żyję na tym świecie już dość długo i wiele już w tym zakresie widziałem. Gdyby jednak doszło do tej koalicji, to byłby to polityczny wyrok śmierci dla PO, myślę że oni o tym też wiedzą, a co za tym idzie, do takiej koalicji nie dojdzie. Jeśli jednak będzie inaczej, to obiecuję, że napiszę na tej stronie, że się myliłem. Ja od ciebie nie będę wymagał odszczekiwania czegokolwiek, jednak mam nadzieję, że jeśli FAKT koalicji PO-PiS nie zaistnieje, to wrócisz na tą stronę i po ludzku napiszesz, że po prostu myliłeś się w swoich ocenach. Tak przynajmniej powinien zrobić uczciwy człowiek, którym jak sądzę jesteś. Umowa stoi!!!!
albre / 193.19.124.* / 2006-01-19 11:32
ale czy kol. spiewak moglby pokierowac mleczarnia? albo chociaz barem mlecznym?
jasio / 213.25.189.* / 2006-01-19 11:31
"Polska solidarna" czyli wszyscy solidarnie macie nas się słuchać. Oj cienki lód, cieniuśki.....
wijasek / 193.108.177.* / 2006-01-19 10:36
Proponuję kolegę Śpiewaka przenieść do sekcji gimnastycznej
Zulus / 81.190.74.* / 2006-01-19 10:29
Zaznaczam, ze nie jestem zwolennikiem Leppera. Zastanawiam sie jednak dlaczego panowie z PO np. Spiwak, Niesiolowski, Komorowski czuja sie kims lepszym jezeli w ich wypowiedziach jest tyle zwyklego chamstwa. Potwierdza sie teoria, ze wyksztalcenie i kultura nie zawsze ida w parze.
hist / 83.8.244.* / 2006-01-19 09:28
Szkoda Leppera. Wypompują go i porzucą na autostradzie historii.
real / 81.219.244.* / 2006-01-19 18:18
No faktycznie szkoda. Takiego opalonego pajaca możemy już długo nie oglądać.
piasek / 83.23.127.* / 2006-01-19 09:14
jedno jest pewne,że po wyboraach sld bedzie mieć kilkakrotnie silniejsza reprezentację.
kordian / 83.23.247.* / 2006-01-19 10:57
Ten Spiewak to ani ładny ani przebiegły ani tez mądry!!!
Zupełnie jak TUSK, Gronkiewiczowa i Komorowski.
kordian / 83.23.247.* / 2006-01-19 11:21
celowo pominałem wyzej Tego Pana OMC Premiera z Krakowa-no wiecie o kogo chodzi.....
Ten ma juz wytrenowane przechodzenie z jednego ugrupowania do drugiego.
Myśle, ze i teraz jako jeden z pierwszych przejdzie do PiS, czy jak to sie bedzie nazywało po uporzadkowaniu tego bałaganu.
A autorowi powyżej(Piasek),
gratuluje pochodzenia, pewnie siedzi na etacie ustanowionym dla niego przez SLD
Panie kochany czy nie czuje Pan, że dopiero ten ostatni Rząd zachowuje się jak prawdziwa LEWICA(u.macierzynskie, becikowe,antykorupcja, skromne życie premiera).Dla Pana ulubieńców nie ma już miejsca.Załatwia to MOCHEROWE BERETY stanowiące sól tej ziemii i oby tak było-jamen
Maximo / 62.87.187.* / 2006-01-19 12:01
Ludzie wy wierzycie ze jakakolwiek struktura na górze coś u nas zmieni? Jesteście strasznie naiwni.
PiS jest taki sam jak SLD, UW, AWS

A Państwo socjalne to tylko większe podatki dla pracodawców a więc i pracowników (no i mniejsze pensje),
więc chodzi o to by uszczęśliwić tysiące becikami i innymi bzdurami a zaszkodzić milionom - PIS to paranoja
Minimo / 83.23.208.* / 2006-01-19 16:50
Maximo!
Ty chyba musisz przerobic elementarz.
Panstwo powinno być dla jego obywateli, dla narodu i spełniać wole tegoz narodu a nie wole zagranicznych bankierow i krwiopijcow.
Do tej pory nieswiadomy narod wierzył na słowo jak mu wmawiał prof.Balcerowicz co dla niego jest dobre.
Zestarzeliśmy sie ci, ktorzy nadstawiali kark za tych oszustow i widzimy do kąd na s zaprowadził ten najmadrzejszy ...
Nawet nasze dzieci nie maja co startowac z dziećmi tych cwaniaków.
Dajcie troche czasu temu Rzadowi.Co zacznie coś robić to
"podkładacie mu noge" i wmawiacie narodowi, ze ktos inny
byłby lepszy.
Redaktorzy typu M.Olejnik przerywaja w pół zdania wypowiedzi członków PiS aby nie mogli wyjasnic sedna sprawy-robia to dlatego, ze dla szarego obywatela wypowiedzi członków PiS sa wiarogodne w odroznieniu od kluczenia w odpowiedziach np.Pana Tuska
anty / 83.19.31.* / 2006-01-20 18:22
Nie powiem zastanow sie bo to niemozliwe.
Twoj elementarz to na bank elementarz murzynka Bambo.
Panstwo ma jak najmniej zabierac
I nie spelniac jakas wole narodu ale zabezpieczyc istnienie panstwowosci (obronnosc, bezpieczenstw) i rozwoj jednostek (administracja, ingfrastruktura) oraz prawa miedzy nimi (sadownictwo) a takze podstawowa zywotnosc narodu (opieka zdrowotna).
Reszte ludzie zalatwia sami.
Niech te jelopy tylko nie przeszkadzaja.
Zaden z politykow nigdy niczym nie zarzadzal. Nie maja pojecia o prawie, ktore stanowia wiec niech nie przeszkadzaja!!!!
real / 81.219.244.* / 2006-01-19 18:37
Tak popieram w całej rozciągłości szanownego kolegę Minima!!! Bardzo mi się podoba definicja państwa ""...Państwo powinno być dla jego obywateli, dla narodu i spełniać wole tegoż narodu a nie wole zagranicznych bankierów i krwiopijców.""" W związku z tym, że teraz wolą narodu jest przejście na wcześniejsze emerytury i inne wysokie świadczenia socjalne (bo pracy i tak niema), a według definicji kolegi Minima, państwo powinno spełniać wolę narodu, no to czekam cierpliwie, aż państwo w końcu coś takiego zaproponuje. I chciałbym, aby państwo się pospieszyło, bo za kilka miesięcy rozpoczną się wakacje, a ja, jak i pozostały naród chciałbym wyjechać sobie do jakiegoś ciepłego kraju nad ciepłe morze (bo dość się naród wymarznie tej zimy), no a państwo powinno mi i narodowi w tym pomóc, a nie tylko pomagać tym krwiopijcom - Balcerowiczowi czy innym bankierom pijawkom!! Do roboty Marcinkiewicz - wyczep z tych pijawek kaskę dla NARODU, bo wakacje tuż, tuż!!! Czekamy!!!!!!! Brawa dla Minima!!!!
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-19 19:00
A jak Pan wroci z tych cieplych krajow brdzie Pan wygladal jak "opalony pajac".
Trudno bedzie Pana odroznic od Leppera. :)
real / 81.219.244.* / 2006-01-19 19:09
Suuuuper!!!! Jako BLIŹNIAK poproszę o ochronę BORU na koszt NARODU!!!!! Good Idea!!!! Zaczyna mi się podobać!! Ma pan jeszcze jakieś ciekawe pomysły panie Marku???!!!! Proszę śmało!!
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-19 22:25
Niech Pan przekona dostateczna ilosc wyborcow i po nastepnych wyborach bedzie Pan mial ta ochrone.
Ale do tego potrzeba cos wiecej niz arogancja i obrazanie innych.
real / 81.219.244.* / 2006-01-20 20:47
No ale ja prosiłem o jakieś CIEKAWE pomysły. A pan co?? Skończyła się kreatywność?? Co do arogancji i obrażania innych, to jeśli sobie pan życzy, mogę zrobić zestawienie pana osiągnięć w tym zakresie z innych pana postów (nawet z tej strony!!). Panie Marku - jest pan biblijnym przykładem ""....jeśli ktoś z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień"". Niestety, poziom wypowiedzi i argumentacji, trzeba dostosować do adwersarzy, bo inaczej rozmowa się nie klei (najlepszy przykład rozmów PiSu i PO). PO chce rozmawiać o gospodarce, o rozwiązywaniu problemów ekonomicznych ludzi w dłuższej perspektywie, a PiS proponuje rozwiązania populistyczne (becikowe 1000zł w celu zwiększenia przyrostu naturalnego). Ja w związku z tym mam do pana pytanie - czy naprawdę uważa pan, że 1000 zł zachęci niezamożnych ludzi w tym kraju do podjęcia takiej decyzji?? No bo jeśli nie zachęci, to musimy obaj się zgodzić z twierdzeniem, że PiS proponując takie rozwiązanie obraża nas, licząc na to, że społeczeństwo jest durne i się w tym nie połapie!!! Jeśli ma pan inne wytłumaczenie takiej sytuacji, to proszę je przedstawić i UZASADNIĆ merytorycznie, tak jak ja to zrobiłem. Zachęcam pana do merytorycznej dyskusji.
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-20 23:05
Ja juz z Panem probowalem merytorycznej dyskusji ale w momencie braku argumentow zamienia sie Pan w papuge i demagoga.
Pan nie zrozumial intencji LPR-u (bo nie PIS-u) ustawy becikowej.
Ja nawet nie licze ze Pan ja zrozumie bo to jest ponad Panskie mozliwosci intelektualne. A moze Pana swiatopoglad nie dopuszcza takiej mozliwosci ze panstwo moze chciec wiecej obywateli.
Niech Pan najpierw sie nauczy rozmawiac z ludzmi a dopiero zaprasza ich do rozmowy.
real / 81.219.244.* / 2006-01-21 00:45
No to pogadaliśmy merytorycznie - na argumenty!!! Jak jeszcze ktoś by miał jakieś wątpliwości - to wyżej jest książkowy przykład ARGUMENTACJI. Szkoda słów.
Minimo / 83.23.208.* / 2006-01-19 16:49
Maximo!
Ty chyba musisz przerobic elementarz.
Panstwo powinno być dla jego obywateli, dla narodu i spełniać wole tegoz narodu a nie wole zagranicznych bankierow i krwiopijcow.
Do tej pory nieswiadomy narod wierzył na słowo jak mu wmawiał prof.Balcerowicz co dla niego jest dobre.
Zestarzeliśmy sie ci, ktorzy nadstawiali kark za tych oszustow i widzimy do kąd na s zaprowadził ten najmadrzejszy ...
Nawet nasze dzieci nie maja co startowac z dziećmi tych cwaniaków.
Dajcie troche czasu temu Rzadowi.Co zacznie coś robić to
"podkładacie mu noge" i wmawiacie narodowi, ze ktos inny
byłby lepszy.
Redaktorzy typu M.Olejnik przerywaja w pół zdania wypowiedzi członków PiS aby nie mogli wyjasnic sedna sprawy-robia to dlatego, ze dla szarego obywatela wypowiedzi członków PiS sa wiarogodne w odroznieniu od kluczenia w odpowiedziach np.Pana Tuska
radekidz / 2006-01-19 17:56 / Mazur z Mazur
PiS mydli wszystkim oczy, JK "przysięga na krzyż" ,a po cichu drukuje nowe plakaty , ulotki typu "program dla Polski" . Dlaczego ? Bo już teraz wierzą w sondaże i modlą się do o.Rydzyka o poparcie w nowych wyborach . Rozmodlony rząd modli się j.w. o "poparcie dla reform" z których tylko jedna "becikowe" wejdzie w życie i to dla wszyskich i biedny i bogatych i Polska zginęłaby bez tej "reformy". KATASTROFA . JESZCZE LEPER NA PREZESA NBP I ARGENTYNA GOTOWA.

Najnowsze wpisy