Pękające bariery

Money.pl / 2006-07-07 18:08
Komentarze do wiadomości: Pękające bariery.
Wyświetlaj:
artorz / 2006-07-09 15:01 / Bywalec forum
Zauwazcie, ze od piatku wieczorem ida zapewnienia od JK, ze gospodarka i gielda nie beda ruszane. Swiadczy to chyba o sporych obawach, ze istotnie poniedzialek moglby byc "czarny", a z drugiej jest to dowod, ze w budowaniu IV RP i tropieniu agentow i bandytow nie stracili jeszcze poczucia rzeczywistosci w kwestiach gospodarczych.
Wydaje sie, ze poniedzialek moze zaczac sie od spadkow i pod koniec sesji bedzie juz powrot do umiarkowanych wzrostow.
A2 / 2006-07-09 07:42 / Spekulantka
Przemyslalam sprawe)) jesli beda spadki to krotkoterminowe)) wiec dokupie akcji. Za chwile bede wyniki za 2 kwartal , a wiekszosc firm poda dobre wyniki.Jutro Kaczynski byc moze powola Zyte Gilowska.Jesli zapewni ja , ze natychmiast przeprowadza postepowie lustracyjne , jest szansa , ze ona sie zgodzi.
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-09 19:59
Już wiadomo,że pani Gilowskiej nie będzie na stanowisku ministra finansów.
brydzia / 2006-07-08 08:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Panie Danielu , mógłby pan w wolnej chwili wytłumaczyć
jak to jest z tymi kontraktami , czy długo trwa zamykanie tych otwartych pozycji i ile musimy jeszcze wzrosnąć żeby ci co weszli mogli na tym zarobić i wyjść z tego instrumentu
ja na kontraktach nie gram , ale chętnie bym przeczytała co pan myśli , i jeszcze jedno - to znaczy że jak już dojdziemy do tego poziomu trzeba by otworzyć pozycje na spadki
ale czy to daje się tak manipulować czy może faktycznie wracamy do wzrostów
spadaliśmy dwa miesiące a 2/3 strat odrobiliśmy w 2 tygodnie
brydzia / 2006-07-08 16:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
A i jeszcze jedno , czy ktoś o tym mógł wiedzieć wcześniej np. od środy
i jeżeli rynek od poniedziałku zacznie spadać to będzie można powiedzieć że to niezły przewał ktoś zrobił na kontraktach
jl / 83.7.28.* / 2006-07-08 13:30
Bardzo trafne i na czasie pytanie.Też proszę o odpowiedż, a przy okazji- Panie Danielu gratuluję trafności spostrzeżeń i to ostatnie zdanie ...
littlephobos / 2006-07-08 00:42 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
"Dwa kurduplaste kartofle rządzące Polską" - film katastroficzny z 2006 roku, na faktach autentycznych....
littlephobos / 2006-07-08 08:55 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
hmm chociaż mi się humor poprawił jak pzreczytałem kto, oprócz Pocztylionu wykupił obligacje-akcje Transituru :) moja perełka robi się coraz bardziej atrakcyjna - i chociaż stanowi już ponad 40% mojego portfela, to może jeszcze część talarków pzreznaczonuch na mrożone Jagoody to się uda.
Gnom / 158.75.237.* / 2006-07-08 09:05
Cześć! A gdzie to przeczytałeś?
littlephobos / 2006-07-08 10:23 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
w serwisie ekonomicznym PAP, oprócz Popcztyliony wykup zrobiło także TFI BPH
Adaśko / 83.31.60.* / 2006-07-08 00:23
A sondaze:PIS 29% i pierwsze miejsce.Mam pewne watpliwosci co do tych badan ale... .Poczytalem sobie posty.Wszyscy sa oburzeni.Ale zadaje pytanie:KTO NA NICH GLOSOWAL????Tak wybralismy to teraz sie nie wkurzajmy.Predzej czy pozniej to sie skonczy.Przeciez to widac od razu patrzac na ich twarze jak sa zakompleksieni,podstepni i wredni.Ale nie.Oni nasz kraj ulecza.Wyplenia korupcje itp itd .Ten nasz narod to jeden z najglupszych.I nie boje sie tego powiedziec.Wstydze sie ze mieszkam w takim kraju.Tylko przywiazanie nie pozwala mi wyjechac.
Zycze sobie i innym zeby gielda nie zareagowala na tego newsa.Mysle ze wbrew pozorom nie bedzie tak zle.
Co trzeci Polak chce nadal na nich glosowac!!!!(przed ta wiadomoscia).Ludzie opamietajcie sie!!!
A swoja droga Marcinkiewicz tez nic nie robil tylko lansowal sie w mediach.
Mozna dostac mandat za oczernianie wladzy na forach interentowych???Jesli tak to odkladajmy z zyskow na gieldzie :))Pozdrawiam i zycze lepszego jutra.I wiecej rozumu co niektorym
lan / 2006-07-08 14:11 / Bywalec forum
No nie nie przesadzajmy, nie co trzeci. To tylko co trzeci z tej 1/3 co pojdzie glosowac. Czyli co 9-ty. To jeszcze nie jest zle z narodem...
brydzia / 2006-07-08 09:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
moherowe berety po wyjściu z kościoła i większość prymitywnego społeczeństwa która myśli że PiS da im wszystko co chcą za darmoche a oni będą siedzieć przed telewizorem , nic nie robić , pić piwo i jeść paluszki
Niestety ci co są bardziej zaradni wyjechali i nie głosowali
To samo z bezrobociem - NIECH PODADZĄ ILE LUDZI PRACUJE TO ZOBACZYMY FAKTYCZNĄ PRZYCZYNĘ SPADKU BEZROBOCIA
klaudiusz / 62.29.135.* / 2006-07-09 23:57
całkowicie sie z tobą zgadzam
kia / 4.250.60.* / 2006-07-08 06:08
Nie mow mi na kogo mam glosowac.Mamona i wykresy gieldowe poprzewracaly wam w glowach.
jl / 83.7.28.* / 2006-07-08 13:35
Głosuj na kogo chcesz ,ale nie pitol głupot o mamonie bo zdradzasz swoje zapyziałe myślenie i światopogląd.
EDiS / 83.11.26.* / 2006-07-07 23:08
Co się dzieje na tym forum ? Przecież jeszcze niedawno pseudo znawcy spraw polityki jęczeli, że Premierem powinien zostać prezes Partii, która wygrała wybory. Jak to się stało(??) to wg prawie wszystkich tu wypowiadających się, stało się nieszczęście . Trzeba zapomnieć, że Premier obecnie będzie tak długo szefem rządu jak J.Cyrankiewicz. Dla mnie najważniejsze jest to aby gospodarka rozwijała sie dynamicznie, co ma miejsce i sucha woda jak na razie z kranów nie leci a bezrobocie systematycznie spada. Jeżeli rynków finansowych nie zazłamała nominacja A.Leppera i R.Giertycha na v-ce premierów to nie należy bawić sie w Nostradamusa i przewidywać koniec świata. Natomiast epitety pod adresem urzędującej głowy RP to już napewno nie przystoi osobom wypowiadającym się na tym forum.
pawel_b / 2006-07-08 00:02 / portfel / Tysiącznik na forum
gospodarka rozwija sie dynamicznie bo weszlismy do UE. Przypomnij sobie kto Nas do niej wprowadził. Ci co sa teraz u wladzy straszyli Euro komuna i innymi bzdetami. Byli na nie. Naogladales sie tych glupkowatych propagandowych reklam co teraz nawet miedzy meczami puszczaja, ze niby to zasluga PIS'u ze jest wzrost gospodarczy, bezrobocie spada a policjanci wyszli z za biurek na ulice. Wyobraz sobie jakby wygladaly negocjacje akcesyjne, gdyby wtedy rzadzil PIS. Pan prezydent Kaczynski zamiast jechac na szczyt i walczyc w polskiej sprawie woli sie na wszystkich obrazic. Ma Ciebie i twoje interesy gdzies. Teraz jego brat zostanie premierem. Czekaja Nas czasy awanturnictwa i pogarszania stosunkow miedzyrzadowych. Nie bedzie to napewno koniec swiata ale dobrobytu to tez nie przyniesie.
pawel_b / 2006-07-08 00:40 / portfel / Tysiącznik na forum
"Wstaje nowy dzień, a w Polsce coraz więcej ludzi idzie do pracy. Produkcja polskiego przemysłu wzrosła o 19 %.
Nasze rodziny stać na coraz więcej. Inflacja jest najmniejsza w całej Europie. Czujemy się bezpieczniejsi. Policjanci z za biurek wyszli na ulice. Dotrzymaliśmy słowa. Budujemy lepszą Polskę.
Teraz biuro PIS'u będzie w każdym powiecie.
Jesteśmy dla Was, bliżej Waszych spraw... "

Ja sie Ciebie pytam kolego czy to ma sens???
Ile Nam do Biołorusi i Korej Pn.???
Osobiscie mam nadzieje, ze daleko. Mam nadzieje, ze inwestorzy gieldowi tez wiedza ze to tylko taki maly nic nieznaczacy blad w naszej historii.
doktórka / 83.20.43.* / 2006-07-07 23:31
Powodzenia
osesek / 2006-07-07 23:23 / Pan Tysiącznik
Ale pod adresem urzędującego prezydenta Wałęsy i prezydenta Kwaśniewskiego to można było ?
Odpowiedz !
osesek / 2006-07-07 23:27 / Pan Tysiącznik
I jeszcze jedno, chodzący wzorcu dobrych obyczajów, powiedz no od kiedy gospodarka zaczęła rozwijać się dynamicznie !!!
osesek / 2006-07-07 23:31 / Pan Tysiącznik
Mam nadzieję ,że moje łatwe pytania nie wywołały u ciebie sraczki jak niemieckie żarty u Kurdupla Pierwszego.
brydzia / 2006-07-07 22:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak zagranica załapie , że premierem będzie brat prezydenta , kartofel 2 , to nam wyczyszczą ryneczek z optymistów
pawel_b / 2006-07-07 22:21 / portfel / Tysiącznik na forum
no to nam Jacek i Placek i zrobili kolo nosa.
Opowiesc rozpoczyna się we wsi Zapiecek. Przychodzą w niej na świat bliźniacy - Jacek i Placek. Już po paru latach okoliczni mieszkańcy nie mają złudzeń: z tych dwu nic dobrego nie wyrośnie. Niesforni braciszkowie wciąż płatają spokojnym obywatelom złośliwe figle. Są żarłoczni, a przy tym leniwi i okrutni. Za najokropniejszą rzecz pod słońcem uważają pracę. Gotowi są na wszystko, byle tylko nigdy nie splamić rąk jakimkolwiek zajęciem. Pewnego dnia wpadają na genialny w swej prostocie pomysł. Postanawiają ukraść księżyc, a następnie go spieniężyć i w ten sposób zapewnić sobie na zawsze wygodną, próżniacką egzystencję.
Prosze w.w. traktowac pol zartem pol serio.
wiejskababa / 80.53.237.* / 2006-07-10 23:25
nomen-omen
brydzia / 2006-07-07 22:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zuber powiedział , że nie ma co panikować
k...a co za pajac
ja nie panikuje bo akcji nie mam , może coś w promocji
złapę , żeby tylko ta promocja się nie przeciągnęła
Tylko jak ja ich dwóch w telewizji zniosę
na Lecha miałam awersję a teraz jeszcze ten
jeszcze niech p******** dwa orędzia to się po...m
przepraszam za wulgaryzmy ale teraz do wyborów to
nam zafundują atmosferkę
na pocieszenie średnia wzrostu w rządzie 1,4 metra wysokości , reszta nie ma szans
A2 / 2006-07-07 22:14 / Spekulantka
a to gabrik ucieszy)))moze odrobi straty i do nas powroci.
janusz / 2006-07-07 22:08 / Bywalec forum
Panie Danielu , to już nadeszło ( mam na myśli ostatnie zdania ) Stało się to również za sprawą pływaków ,ale nie na jachcie.
samuraj jack / 2006-07-07 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a zagranica...?

po wydarzeniach z nieudanym spotkanie Trójkąta
Weimarskiego?
z rządem bez żadnego wolnorynkowca?
po wzmożonych roszczeniach górników węgla kamiennego,
KGHM, nauczycieli, lekarzy etc...?
a jaka perspektywa założeń do budźetu na rok 2007 w
kontekście wyborów samorządowych?

ech...
vip / 2006-07-07 21:54 / Bywalec forum
rynek walutowy - jazda !
doktórka / 83.20.16.* / 2006-07-07 21:53
Panie Danielu czyżby pan wiedział z tąd ten tytuł
vip / 2006-07-07 21:51 / Bywalec forum
kaczor premierem ?! ile w poniedziałek dolarki ? a ceny mieszkań ......... ? ale jazda nas czeka ! miałem ochotę na kupno getinku ........jezu !
brydzia / 2006-07-07 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
to może będziesz miał promocje , a może nasz rynek wcale nie zareaguje i wystrzeli na 3150
vip / 2006-07-07 22:05 / Bywalec forum
ah ! pozdrawiam !
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy