petrolinvest

agag / 83.24.129.* / 2007-09-10 11:55
papier warty 1000zl
Wyświetlaj:
dodge / 2007-09-10 13:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) marzenie - ale niech się spełni - sądzę, że jeśli dzisiejsze info w rzeczywistości namacalnie się potwierdzi, to faktycznie będą mieli wiele radości posiadacze akcji nawet tych zakupionych przed wybuchem afery na 40 piętrze. Zawieruchy miną a ropa będzie wydobywana, spółka działać będzie nadal - i te 1000 jest możliwe przy szybkim rozwoju spółki :)
jar / 2007-09-11 10:32
Jeżeli myślisz, że rosnące ceny ropy zmienią każdego akcjonariusza Petrolinwestu w milionera to musisz wiedzieć, że rosnące ceny ropy i innych nośników energii powodują inflację kosztową, co może wywołać w ramach walki banków centralnych z inflacją podwyżki stóp procentowych, a to z kolei psuje klimat do inwestycji. W ogóle na świecie jest tendencja do szukania alternatywnych źródeł energii. Silniki hybrydowe w USA przeżywają wybuch popularności. Produkcję takich samochodów już w tym roku zapowiedziała TOYOTA.
Ostrożnie z tym 1000 zł za papier.
Jar
Andrzej Baranowski / 2007-09-11 15:47
Hmm..trafna uwaga z podwyżka stóp procentowych, ale wydaje mi sie ze bedzie to (jesli bedzie) mialo miejsce w dlugim okresie czasu. Zachowanie polskich inwetstorow uczy ze dobra informacja o samej spółce moze zdziałać wiecej niz dobra informacja gospodarcza powiazana z gałezio przemysłu w ktorej społka działa czyli w tym przypadku wzrost cen ropy na swiecie. Jak do tej pory Petroinvest dobrze radził sobie z zarzadzaniem informacja. Informacje byly przekazywane w odpowiednim momecie. Mysle ze nowa emisja ktora jest planowana na koniec br. poprawi jej obecna sytuacje na gieldzie.
jar / 2007-09-12 08:58
Dziękuję za komentarz. Może nie doceniam zarządzania informacją. Pozdrawiam. Jar
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy