Forum Forum inwestycyjneForex

Pewny zysk z kryptowalut ?

Pewny zysk z kryptowalut ?

skomentuj
Karol Tworek / 37.209.155.* / 2014-12-04 14:43
Kryptowaluty to śliski temat jednak nowa kryptowaluta, jaką jest Preiscoin przykuła moją uwage. Jest ona połączona z systemem sprzedażowym, który gwarantuje szybki rozwój waluty, łatwość w jej pozyskaniu (tej waluty się nie kopie) oraz dodatkowy zysk oparty na systemie promocji.

Gdy przystępujemy do tego programu, to wygląda on w skrócie w ten sposób, że:
 –> dokonujemy opłaty w kwocie ok. 87 zł (25 Franków Szwajcarskich, bo firma ta jest ze Szwajcarii) – przy czym nie musisz się martwić o sposób przelewu, bo płacimy w złotówkach, a system sam przelicza to po kursie CHF,
 –> od razu po dokonaniu tej opłaty na naszym koncie zaczynają się generować Preiscoiny (PRS nowa kryptowaluta) i mamy tego pełny podgląd w naszym biurze,
 –> po miesiącu wygeneruje się nam na koncie 25 PreisCoinów (PRS-ów) !
Preiscoiny są już na giełdzie (co jest absolutnie niespotykaną sytuacją, że nowa kryptowaluta od razu jest notowana na giełdzie) i ich kurs od początku tylko rośnie.
Zasadniczą częścią zarabiania na Preiscoinach jest bowiem matryca.
Jest to matryca 3×7, czyli bezpośrednio pod nami może być tylko 3 partnerów na pięć poziomów w głąb i nie ważne, czy pozyskanych przez nas, czy przez osoby z górnej, czy dolnej linii sponsorowania, to za każdego należy się nam 1 FCH (czyli około 3,30 zł).
Są oczywiście jeszcze dodatkowe bonusy i nagrody np.:
 za każdych pozyskanych w danym miesiącu 10 osób należy się nam dodatkowa nagroda w kwocie 200 FCH (100 FCH po pierwszym i 100 po szóstym miesiącu).
 Są też dużo większe premie i konkursy za pozyskanie większych ilości osób, ale to z pewnością zainteresuje już tylko liderów, ale ważne jest to co dostaje każdy.
 Ponadto wprowadzono super bonus dla osób ambitnych. Dla pierwszych dziesięciu najlepszych w danym miesiącu Preiscoin podzieli się aż 10 procentami swojej całej miesięcznej sprzedaży

Wystarczy mieć swoich 3 poleconych w Preiscoin, aby zarabiać z matrycy (nie jest to wymagane, aby w ogóle zarabiać, dotyczy to tylko matrycy), ale jest też opcja pozwalająca na wykupienie sobie swoich trzech kont, co wystarcza, aby zaliczono nam te trzy konta jako bezpośrednio polecone przez nas osoby.
Te dodatkowe konta możemy wykupić sobie w dowolnej ilości i w dowolnym czasie (nie musimy od razu przy rejestracji), a każde konto kosztuje też tylko 25 FCH i na każdym z nich generują się Preiscoiny, które możemy sprzedać później na giełdzie w dowolnej chwili i przelać na swoje konto w złotówkach
Jeśli jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami, to zapraszam na prezentację PreisCoina już w najbliższy wtorek i czwartek o godz. 21.00 oraz w sobotę o 11.00.
Link do webinaru: http://www.preiscoin.com/academy/?id=cfKaK5kTlX
Baza wiedzy na temat Preiscoin: http://www.preiscoin.com/?id=cfKaK5kTlX
Oczywiście, jak już wiesz o co chodzi w Preiscoin, albo jak chcesz być przed innymi, to możesz przystąpić szybciej do tego najprostszego biznesu.


Jaka jest wasza opinia na ten temat ?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy