Forum Polityka, aktualnościKraj

Piechociński zaniepokojony Palikotem

Piechociński zaniepokojony Palikotem

Money.pl / 2011-10-01 08:23
Komentarze do wiadomości: Piechociński zaniepokojony Palikotem.
Wyświetlaj:
szataoslaw / 83.9.177.* / 2011-10-01 12:38
PSL to najgorsza partia - tylko kłamią, oszukują, działają na niekorzyść Polski, broniąc własnego interesu - nie chcą zapłacić jeszcze kary sprzed 10. lat.

Bądźmy patriotami i pokażmy, że nie ma już miejsca w Polsce dla PSL!
BVB / 188.222.15.* / 2011-10-01 12:25
Piec Prawd Polaków brzmia: prawda pierwsza: Jestesmy Polakami; prawda druga: Wiara ojców naszych jest wiara naszych dzieci; prawda trzecia: Polak Polakowi bratem; prawda czwarta: Co dzien Polak Narodowi sluzy; prawda piata: Polska Matka nasza - nie wolno mówic o Matce zle.
Kaliks / 77.242.236.* / 2011-10-01 08:23
Panie Piechociński... Ja to Pana nawet lubię, ale powiedz Pan czy dla Polaków powodem do większego niepokoju niż Palikot w sejmie nie jest przypadkiem PSL w Sejmie? Jakież to radykalne hasła Palikota tak Pana ubodły? Legalizacja marihuany? Przystopowanie sobiepaństwa Kościoła? A nie niepokoją Pana miliardy topione w KRUSie? Nie wie Pan co się dzieje w spółkach, agencjach itp. obsadzonych przez Pana partyjnych kolegów? Nie dostrzega Pan ile w Polsce zaniechano przez mentalną i intelektualną konserwę min. PSLowską, która w obawie o zrobienie czegoś źle nie robi po prostu nic? Panie Piechociński... nie odbieram Panu prawa do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Wolę jednak żeby te Pańskie przemyślenia dotyczyły kwestii merytorycznych ponieważ w nich jesteś Pan dobry. Co do oceny innych partii to miej Pan świadomość, że dużo o PSL można powiedzieć, ale na pewno nie to, że działacie lepiej niż inne partie.
Lysy 25 / 77.255.161.* / 2011-10-01 08:54
Każdy może być zaniepokojony faktem że osoba niepoczytalna, taka jak Palikot, moze wejść do Sejmu i np zacznie oskarżać Kaczora o zamordowanie 90-paru osób pod Smoleńskiem albo wyciągnie w Sejmie plastikowego (albo swojego własnego) ch**a i pistolet i zacznie tym wymachiwać.

Tak więc Piechociński ma powody do niepokoju.
Ja zresztą też.
Elektro Devil / 2011-10-01 11:53 / Tysiącznik na forum
Słuszna uwaga Łysy. Obok Palikota zebrało się mnóstwo ludzi, których miejscem jest margines społeczny, a nie ławki sejmu. Obiło mi się o uszy, że startuje z nimi nawet trans-coś-tam...

Najnowsze wpisy